Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Iwi, i moją modlitwę masz dla Twojego Piotrusia. Notabene imię, które mu dałaś musi mu dać siłę. Piotr - skała i opoka, ja w to wierzę mocno... Niunia, miło Cię widzieć!!! Serdeczne pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Urwisów Dziękuję! I Ciebie milo "czytać". Ucałuj Olunię i Piotrusia :) Serdecznie pozdrawiam pozostałe Mamusie i te aktywne i te mniej! Buziaki! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwi- z całego serduszka zdrowia dla Piotrusia!!!!!!!!!!!!! Po wiadomości od superburka myślałam o Was, że i Ty i Emmi juz tez jakos macie termin. Trzymamy kciuki Kochana!!!!! Jowanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -Kasi- :-) Kasiu, pewnie mnie nie pamiętasz, więc się przypomnę :-) Pisałam kiedyś na wątku "Inseminacja - komu się udało" (info o mnie w stopce :-) ) Moja historia okazała się być trochę podobna do Twojej i w związku z tym postanowiłam Cię poszukać :-) Czy mogłabyś odpowiedzieć mi na kilka pytań odnośnie Twojego transferu? Tzn. jakie leki brałaś przed tym szczęśliwym, czy jakieś dodatkowe badania wykonywałaś? Przed crio chciałabym porozmawiać z lekarzem co możemy zrobić, żeby zwiększyć szanse na powodzenie, ale wolałabym być dobrze przygotowana do tej rozmowy i wiedzieć o co pytać i co ewentualnie zasugerować. Jeśli będziesz miała chwilę czasu i oczywiście chęć, żeby mi odpowiedzieć, to może napisz do mnie maila ;-) karolciak290880@gmail.com Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś ograniczona liczba znaków w stopce??? 33 lata; Poznań; 7 lat starań; endometrioza III stopnia; maj 2008 oper. usunięcia torbieli; 03.2011 laparoskopia; podwyższona prolaktyna; armia liczna, ale bardzo leniwa; 8 nieudanych IUI; AMH <0,17, VI - 1-sza stymulacja do IVF - 0 pęcherzyków; IX 2012 - 2-ga stymulacja - 1 pęcherzyk - pusty :-(, VII 2013 IVF (kd) - :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta- ale sama sobie zasłużyłam bo nie było mnie bardzo, bardzo dawno. Czasem Was podczytuję, ale na pisanie nie starczyło motywacji. Po pierwsze: IWI- oczywiście i ja pomodlę sie za maluszka, bardzo, bardzo Ci współczuję i wierzę, że wszystko będzie dobrze . Lonia- spóźnione, ale szczere gratulacje mamuśko:) Superburek- również gratuluję, drugi synalek w domku - tata ma duże wsparcie:) Kasiu- jak ten czas szybko leci.. niedawno byłaś w ciąży. I jak postępy transferowe? Resztę kobietek pozdrawiam, muszę poczytać co u Was by na nowo się wciągnąć:) U nas wszystko dobrze, mała ma już dwa lata i bardzo fajna z niej dziewczynka. Całe dni nawija, tylko się obudzi do wieczora gada- nie wiem po kim;) Poza tym jak wszystko będzie dobrze, to na wiosnę po raz drugi zostaniemy rodzicami. Tym razem ciąża zupełnie naturalna, ale też daje mi popalić... Wymioty, mdłości- no niestety przy drugim dziecku nie można już sie tak ze sobą ciaćkać;) Oczywiście wszystko da radę wytrzymać, byle maleństwo było zdrowe:) Cóż, pozdrawiam Was cieplutko i do poczytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi jak Piotruś po operacji ? Caly czas o Was mysle. xxxxxxxx Karolcia powodzenia :) :) Pamietam cie z forum iseminacja :) xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxxxx Kochane pochwale się, w lipcu wrocilismy do kliniki po mrozaczki i udało się :) ;) :) JESTEM W CIĄŻY. Pisze dopiero dziś bo chciałam być pewna i usłyszeć serduszka /dziś miałam wizytę/ i.......UWAGA !!!!!!! są DWA :) :) :) spodziewamy się BLIŹNIAKÓW. xxxxxx KASIU a jak Twój transfer ? xxxxx Pozdrawiam pozostale mamusie i ich pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak bedziesz miala chwilke,to napisz jak to wszystko wygladalo,czy bralas znowu jakies hormony? czy na cyklu naturalnym? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso dziekuję :) Podchodziliśmy na cyklu naturalnym, tylko bralam zastrzyk na pekniecie pecherzyka, ale i tak nie pekł :( i powstała torbiel :( Myślalam ze juz cylk stracony ale okazało sie ze z niezbyt duza torbiela tez robia transfery i udało sie :) Aha brałam jeszcze bromergon /bo mam za wysoka prolaktyne/ i encorton /to taki standard przed i po transferze/, no i oczywiscie luteine /czyli progesteron/.Czyżbyś też przymierzała sie do rodzenstwa dla synka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Iwi, jak z Piotrusiem?? Dziewzyny ile nowych wiadomości, ile nowych dzidziusiów!!! wow!!! Magio, oczywiście że Cię pamiętamy. Serdecznie gratuluję Ci drugiej ciąży i dorodnej dwuletniej córci:) Napisz coś więcej o Lence:) Daisy, wspaniale, bliźnięta!!! To już będzie trójka!!! Obie Was dziewczyny podziwiam, bo różnice wieku niewielkie i nie tylko Was. Widzę, że "drugie" dzieciątka pojawiają się całą ławą i to naprawdę niedługo po pierwszych. Wspieram gorąco i podziwiam, bo nie byłam taka odważna:) A Daisy to już szaleje:), ale myślę, że będziesz mieć wesoło w domu! Niuniu, dzięki serdeczne za pozdrowienia i buziaki:) Ucałuj Weroniczkę i Wiolettę:) Ona 81, kochana mamo bliźniąt jak się miewasz?? Emmi 82, słyszałam, ze termin już tuż...daj coś znać. Jowanko, pozdrowienia dla Twojego L:) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo Urwisa:) Dziękujemy, ojej pamiętasz nas! u nas dobrze,wychowuje maluszka ,plany pracy za rok. Synus ma 22 msc, wazy prawie 14 kg,duzo juz mówi, i prawie odpieluchowany, zakladam jeszcze na dwor ale często wracamy z suchem wiec moze juz czas...no i na spanie oczywiście jeszcze. Jest spokojny, mamusiowy, wymaga dużo uwagi na maxa wykorzystuje fakt ze życie kreci sie wokół Niego:) Na szczescie nie choruje..twu twu:) Z jedzeniem mogłoby byc lepiej bo nie je wszystkiego jak dzieci w jego wieku, wciąż najchętniej zupy warzywne i mleko, bardzo wybredny jest....niechętny na nowosci My rodzeństwa nie planujemy , wiem że dla większości nie zrozumiale ale mamy juz swój cud :) Pozdrawiam !!!Jowanka Iwi mysle o Was! zdroweczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy,dzieki:) No to mialas szczescie,jak nie bylo tak nie bylo , a teraz wysyp;) Spokojnej ciazy Ci zycze. Ja ma sie Wojtus wogole? No ja sie czaje juz od marca na ten transfer... Tylko ja sie strasznie boje,ze moze sie historia powtorzyc,a ja nie chcialabym drugi raz tego wszystkiego przezywac. Niewiem jakie jest ryzyko,ze kolejna ciaza tez moze sie wczesniej zakonczyc..bede rozmawiac z lekarzem. We wrzesniu jedziemy na urlop no i po pojade do kliniki i zobaczymy.Mamy jeszcze 3 maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy 2-gratulacje super no to bedzie wesolo rosnij duza hihi xxxx Magia80-tobie kochana tez gratulacje fajnie ze Lenka bedzie miec rodzenstwo teraz napewno bedzie ci ciezko ale wszystko da sie przetrwac wiem to z doswiadczenia xxxx Iwi-kochana co z Piotrusiem skrobnij cos jak mozesz ja ciagle myslami jestem z Wami xxxx -Kasiu-no wlasnie co u Ciebie odezwij sie hophop xxxx Loniu-co u was jak malutki i jak dajesz sobie rade xxxx Agula-a jak u Was synek zaakceptowal siostre xxxx pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci :-) Superburku Gratulacje!!! Iwi , łzy mam w oczach , modle sie za Twoje malenstwo. Napewno ciezko wam teraz ale badzcie silni. Daisy szczesciaro!!! ale mnie zaskoczyłas:-) super!! Wojtuś bedzie mial rodzenstwo jak ja sie ciesze!!! Buziaki od nas!!! Kasiu a co u was? miholku gdzie ty sie podzialas? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki!! magia , ja rowniez cie pamietam ;-) Witaj po długiej nieobecnosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy , ile mialas podanych śnieżynek? Ile ci jeszcze zostało? Bo pamietam ze troszke mrozaczkow mialas :-) a my szykujemy sie do roczku jutro moj stasiu konczy roczek :-) Jak to zlecialo szybko:-) Ale dzis ma temperature 37,7 oby mi nie wykrecil zadnego numeru. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuję :) xxxx Drugaszanso trzeba być dobrej mysli, napewno drugi raz bedzie lepszy ;) Pytasz jak Wojtus ? nie ma lekko ;) on z tych dzieciaczków co robią tysiac rzeczy na raz ;) wszedzie go pełno :) Mam nadzieje że bliżniaki beda spokojniejsze ;) xxxxx Rybciu miałam podane dwa zarodeczki, i oba sie przyjęły :) Sto lat dla Stasia :) /Ucałuj go od nas :) ps. moj Wojtus jutro konczy 9 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta, kiedyś pisałam na wątku o inseminacji!Piszę do Was powiedzieć, że cuda naprawdę się zdarzają!Jeszcze kilka miesięcy temu byliśmy z mężem na konsultacji z lekarzem z salve medica z łodzi, żeby zapytać jaki kierunek obrać i on jako trzeci z kolei powiedział tylko in vitro, więc już nie myśleliśmy o niczym innym i pod koniec roku mieliśmy ruszać z procedura!A tu niespodzianka jestem w 11 tyg ciąży!Nie wiem jak to się stało cud, brałam niby bromergon przez cały czas, mąż do maja witaminy potem doktor powiedział, że raczej nam nie pomogą!Ogólnie byliśmy w trakcie pakowania do przeprowadzki i remontu i bach, nawet nie wiemy kiedy to się stało:) Nie wierzyłam, że to może kiedyś nas spotkać jesteśmy bardzo szczęśliwi, ja dbam o siebie jak nigdy wcześniej i oby było wszystko dobrze do rozwiązania! Kochane serdecznie Was pozdrawiam muszę zacząc Was czytać żeby sie dowiedzieć wszystkiego, a wy macie wielkie doświadczenie.Tyle stron, że nie wiem od czego zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula gratulacje,zaoszczedzilas sobie duzo stresow zwiazanych z in vitro no i sporo kasy :) , bedzie na wyprawke dla maluszka.Zycze Ci spokojnej ciazy:) Daisy no niby jestem dobrej mysli,ale sama mysl o tym wszystkim powoduje ciagle,ze mi sie normalnie kolana uginaja. I juz mam czarny scenariusz mojej kolejnej ciazy. No i tak szczerze,to boje sie tez, ze mogly by blizniaki wyjsc,moze to glupie bo czlowiek tyle lat sie staral o dziecko a teraz nie chce dwojki,ale Moj David tez jest bardzo zywym dzieckiem,nie mozna spuscic go z oka bo cos wywinie:P,a dopiero raczkuje,frajda prawdziwa zacznie sie jak zacznie chodzic:) No i gdyby mi jeszcze dwojka do tego doszla to ja niewiem co by bylo.I dlatego sobie mysle,ze moje maluszki pozabieram sobie pojedynczo.Ja juz chyba za stara jestem. Zobaczymy co nam los przyniesie:) A Ty jak sie czujesz? juz jakies pierwsze oznaki? Rybciu jak po imprezce? Kasiaaaaaa....................??? Buziaki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula-gratulacje kochana a jednak cuda istnieeja zycze spokojnych tc.rosnij duza super xxxx drugaszanso-kochana napewno dalabys se rade i jeszcze z dwojka niema co sie martwic na zapas tyle przeszlas zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Gosiulak , serdecznie ci gratuluje nareszcie i ciebie spotkalo to szczescie :-) Daisy , czy twoj Wojtus juz sam śmiga?? Jej , juz skonczyl 9 miesiac rowniez daj mu ogromnego buziora od nas;-) a ile masz jeszcze śniezynek na zimowisku?? Dziewczynki dziekuje za życzenia dla Stasia nie nadążam za nim :-) Jeszcze sam nie chpdzi ale wszedzie staje i powoli kursuje:-) Roczek minąl w przyjemnej atmoswerze hm... Moje dziecko mialo do wyboru : Kasiore, ksiązke lub kieliszek i co wybral :-) KIELICH ;-( mam nadzieje ze to si nie spelni :-) Pozdrawiam was gorąco w deszczowy dzien :-) Ucalujcie swoje pociechy;-) Loniu jak sie miewa Michaś , daje mamusi popalic? Kasiu czy Bartus juz sam chodzi? tyrrrrrrrrrryyyyo;[-p;[l;p r ---- O to pozdrowienia od STASIA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Bardzo mi miło, że jeszcże o niektóre mnie tu pamiętacie- uścisk dla Was: mama urwisów i jowanka:) Ja już faktycznie ledwo się toczę i autentyczne mam już nieco dość mojego wielkgo brzucha, bo bardzo mi ciężko. Mam ogomne problemy kręgosłupem, bardzo boli mnie lędźwiowy odcinek i prawdopodobnie wypada i dysk. W nocy to już prawie nie śpie bo tak mi nie wygodnie i ból nie do zniesienia. Najważniejsze jednak, że z maluchem wszystko ok. Będziemy mieli chłopczyka, prawdopodobnie Bartusia. Jutro idę umówić się na cc. Magia - super że jeszcze tu zaglądasz! I gatuluję drugej ciąży:) Rybko - spóźnione życzenia dla Stasia - dużo zdrowia i szczęścia! Daisy - no to podwójne szczęście! Gatulcje! Iwi - bardzo mi przykro z powodu choroby Twojego synka. Mam nadzieję, że operacja się udała i wszystko już ok. Trzymaj się ciepło! kasiu - jak tam Bartuś? Noi kiedy masz transfer? Gosiuk - ja Cię pamiętam, bardzo się cieszę, że się udało! Uważaj tam na was! Superburku - jak tam z dwójką?? Ja nie wiem jak Ty dajesz radę, skoro Twój mluch nie śpi już w dzień. Moja Julka śpi nadal ok 2-3 godziny i tylko wtedy w zasadzie mogę coś zrobić typu sprzątanie, gotowanie itp.oczywiście na odpoczynek już czasu brakuje. Raz tak się zmęczyłam i akurat jak chciłam usiąść to Jula wstała i myślałam, że się poryczę, ale dałam radę. Pozdrawiam Kończę bo padam już! Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane i ja sie pochwale, Tomaszek w przyszlym roku zostanie starszym bratem. hurrra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chwalic sie to sie chwalic, Kevinek tez zostanie starszym bratem. Jest dzidzius i bijace pieknie serduszko. Termin mam na 2 maja a koncze 6tc. Xxxxxx Gratuluje swiezym mamusiom i brzuchatkom,spokojnej ciazy. Xxxxx Pozdrawiam cieplutko kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi-gratulacje super zycze spokojnych miesiecy ciazy i aby Kevinek zabardzo niedawal ci w kosc xxxx Idea-tobie tez gratulacje super wkoncu sie doczekalas i oby twoj Tomaszek nie dawal ci popalic a ktury to juz tc.i co tam ogolnie u Was bo dawno nic nie pisalas xxx pozdrawiam wszystkie mamuski i ciezarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×