Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Gość vicky1981
Rybciu pamietam, ze Twoj Stas mial duza przeziernosc karkowa. Twoj post dodawal mi nadzieji, ze i u nas bedzie dobrze jak czekalam na wyniki badania. Bardzo dziekuje, ze podzielilas sie swoja historia :) Dlatego tez napisalam o sobie to moze komus doda otuchy w oczekiwaniu na wyniki :) Takie historie z happy end'em podtrzymuja na duchu w trudnych chwilach. Drugaszanso bardzo sie ciesze, ze sie poznalysmy :) caly czas trzymam kciuki :) buzzard Wszystkim mamusia i tym przy nadzieji zydeco udanych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
* buziaki a nie buzzard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Drugaszanso i jak beta,rośnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Daisy rosnie.... Slabo Jest 182 W piatek mam powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Hmm, rzeczywiście trochę słabo :( ale to jeszcze niczego nie przesądza, zaciskam mocniej kciuki :D Ale tak sobie myślę (po moich doświadczeniach) ze jeśli coś ma być źle to lepiej teraz niż później :( Wszystko w rękach Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea10
drugaszanso gratuluje i trzymam kciuki na przyrost bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy masz racje,juz lepiej zeby od poczatku bylo wiadomo ,ze jest cos nie tak. Narazie nic nie wiadomo,trzeba czekac do piatku,moze juz cos sie wyjasni. Idea :) Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugaszanso juz se ustabilizowalo,Filip skonczyl juz 2 miesiace, Tomaszek juz sie przyzwyczail do nowego czlonka rodziny. juz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso jak wyniki bety daj znać co u was .U mnie leci powolutku dzisiaj skończyłam 33 tydzień ,byłam w środę na wizycie ,mała waży 2100 .Mam nadzieję ,że jeszcze posiedzi trochę choć ze 4 tygodnie .Trochę mam krótką szyjkę ,skraca mi się systematycznie o 3 milimetry co miesiąc puki co ma 27 milimetrów .Dziewczynki z jakiej firmy macie pościel do łóżeczka i jesteście z niej zadowolone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Drugaszanso i jak beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Moncia juz niedlugo :))) Wytrzymaj jeszcze troszke. Dziewczynki beta 816 We czwartek usg :) Cos ruszylo :) Dzieki za pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Moncia :) Wszystko ok. Baby jest ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy72
Drugaszanso gratuluje i czekam na dalsze szczegóły w trakcie trwania ciąży :). Ps a my jedziemy z maluchami na morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia0205
Drugaszanso Gratulacje! Cieszę się że bije serduszko. Teraz niech dzidzia rośnie zdrowo! Daisy2 Buziaki dla chłopaków. Moje Gwiazdki od września idą do przedszkola. Już się boję.....głównie o siebie ;) No ile razy można odcinać pępowinę :) :) Poza tym jest ok. Pozdrawiam wszystkie forumowe Mamusie i buzialki dla pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonislawa77
Drugaszanso. .. gratulacje. Buziaki Daisy. .. pozdrawiam i również śle buziaki dla Ciebie i Twoich pociech. Mój Synek skończył juz roczek, daje rodzicom nieźle popalić, zaczyna już sam chodzić, poza tym jest zdrowy i kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Drugaszanso jesteśmy w Stegnie ( niedaleko Gdańska) Pogoda jak narazie dopisuje, na plaży dzikie tłumy ;-) Zzzz Niunia dasz rade :D a do tej pory bylas z gwiazdeczkami w domu ? Zzzzz Lonislawo przynamniej wiesz ze masz dziecko ;-) oczywiście żartuje, bo wiem o czym mówisz mój Wojtuś to też niezły rozrabiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eewaaa
drugaszanso wieeelkie gratulacje <3 niunia dacie radę :) chociaż troszkę sobie wyobrażam co musisz czuć :) a mój synek nr1 skończył na dniach 2 latka a drugi synuś "już " 3miesiące...... ehh ale ten czas leci... Daisy jak podróż i miłego urolpowania :) wypoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia0205
Daisy2 Tak,byłam cały czas lub jego większość z dziewczynkami (mam na myśli wypad na zakupy...). Wiadomo,....tatuś wojskowy to często Go w domu nie ma. Niby się oswajam z tą myślą o przedszkolu....ale ten czas leci. :) Myślę,że w październiku chcę wrócić do pracy. Wypoczywajcie nad morzem i wdychajcie duuużo jodu,bo to zdrowe. ;) Eewaaa Dzięki za miłe słowa. Ty jak dasz synka nr1 do przedszkola to zostanie przy Tobie synek nr2. Szczerze mówiąc,trochę się boję tej nowości (mam na myśli przedszkole). Dziewczynki są bardzo grzeczne i kontaktowe choć Wiolunia jest baaaardzo przebojowym dzieckiem. Gdzie ludzie tam i ona a Weronisia, spokojna, skryta w sobie i najlepiej żeby Mama była na wyciągnięcie ręki.... Zobaczymy jak to się nam uda. :) :) lonislawa77 Jak już macie roczek to teraz będzie ciekawie. Grunt to nadążyć za dzieckiem bo czasami to mają zaskakujące zagrania. :) Pozdrawiam! moncia81 Ja też trzymam kciuki,żeby córcia posiedziała w Twoim brzuszku jak najdłużej. Zdrówka Wam życzę! Pozdrowionka dla wszystkich forumowych Mamusiek i ich pociech :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrybcia35
Witajcie dziewczynki :-) Drugaszanso jeszcze raz gratuluje rosnijcie sobie zdrowiutko :-) Moncia co u ciebie??? U nas narazie ok Stasiu dokazuje ciagle biega , ucieka na ulicy gonie za nim a jak go zlapie to patrze po oknach czy nikt sie nie patrzy bo poprostu mam brzuch jak balonik i to tak smiesznie wyglada jak go gonie. :-) Jak jest nie grzeczny i juz moja cierpliwosc sie konczy poprostu mowie zeby szedl do swojego karnego kacika, wiec zabiera swojego pluszaka butelke z piciem i z placzem ( ktory wzial sie bez powodu oczywiscie ) siada parkujac tylem do sciany i tam sie wycisza, jak posiedzi i juz przejdzie zly humorek to przychodzi sie przytulic i dac buziaka :-) Maluszek rosnie wazy 90g jak na 14 tc to nie zle :-) bedzie chlopczyk :-) Pozdrawiam was serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Rybuniu kochana rosnijcie Wy zdrowiutko,a ja moze nastepny razem bede miala wiecej szczescia :( U nas tez jest etap wyprobowywania mozliwosci i sprawdzania cierpliwosci rodzicow :D Fajnie,ze bedzie synus,nie bedziesz musiala nic kupowac. Imie juz macie? Xx Moncia,wlasnie jak u Ciebie ? Xx Daisy wrociliscie juz? Jak bylo? Calusy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ,u mnie w porządeczku wczoraj byłam na wizycie jutro kończę 37 tydzień ,mała waży 2900 i siedzi sobie na swoim miejscu .Rybciu cieszę się że mały fajnie rośnie jeden i drugi he he .Drugaszanso jak wy się macie i co oznacza stwierdzenie że może następnym razem będziesz miała więcej szczęścia .Pozdrawiam was wszystkie bardzo bardzo serdecznie trzymajcie kciuki za poród .Miłego dnia kochane zapraszam na temat ciąża po in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witam :-) Moncia trzymam kciuki :-) Drugaszanso co sie stalo? Przeciez wszystko bylo ok? Nie strasz nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky1981
Rybciu gratuluje i bardzo ciesze sie, ze tym razem prenatalne przeszly bezproblemowo :) Monica juz za minutke, juz za momencik bedziesz trzymala coreczke w ramionach :) Drugaszanso, moja kochana :* Czyli bedzie nastepny raz. Robisz postepy, bo czas wyparcia juz minal. Tak trzymaj. Glowa do gory. Jestes naprawde swietna kobitka i los na pewno sie jeszcze usmiechnie do Ciebie ;) Bardzo fajnie mi sie z Toba rozmawia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Dziewczynki wiec jest tak,ze serduszko przestalo bic :( Od poczatku byla ta beta moja slaba i nie bardzo rosla,no ale wkoncu bylo dobrze i juz myslalam,ze bedzie dobrze.. Jestem juz po zabiegu ,narazie odpoczynek i zobaczymy. Xx Vicky ❤️ Mnie rowniez :) Ja za kazdym razem sie zarzekam,ze juz koniec... Wiesz,ja juz stara baba jestem,nie ma co wariowac ;) Jakby co to bedziesz wiedziec pierwsza ;) Milego dzionka mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witajcie :-) Vicky dziekuje :-) Drugaszanso , przykro mi bardzo :( kurcze zawsze znajdzie sie jakas gorka. Ale pamietaj cuda sie zdarzaja a ja chyba jestem tego przykladem :-) Po 15 latach wpadlam jak malolata niczgo nie planujac w 9 dzien cyklu i mam w brzuszku malego Wojtusia :-) I kochanego Stasiunia juz starszego ktory caly czas caluje mi brzuch i mowi dzidzi ? Moncia jeszcze troszke i twoja lalunia bedzie ssac cycunia och mowie ci jakie to wspaniale uczucia zobaczysz :-) Pozdrawiamy kochane ! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso bardzo mi przykro ,czas goi rany wiem co mówię przeszłam to dwa razy .Ochłoń trochę i wracaj do walki .Rybciu cieszę się bardzo ,że tobie przytrafił się taki naturalsik .A wiec będzie Wojtuś .Też już się nie mogę doczekać naszej małej .jeszcze tydzień i skończę 38 tydzień i może wychodzić he he .W zasadzie to już może wychodzić jeżeli będzie chciała dzisiaj skończyłam 37 tydzień .Wczoraj siadłam sobie w sypialni i głaskałam brzuszek i nie mogłam uwierzyć ,że jeszcze chwilkę i będę miała to nasze upragnione maleństwo po 9 latach walki płakałam jak dziecko .Za pewne w szpitalu będzie tak samo będę płakała mam nadzieję ,że nie będą brali mnie za jakąś wariatkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Hhejka :-) Moncia nie da sie nie plakac ja teraz nawet jak sobie wspomne ten najpiekniejszy dzien narodzin to mam lzy w oczach :-) ale uprzedzilam personel ze bede ryczec :-) smiali sie i powiedzieli ze bez placzu sie nie obejdzie :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×