Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Dziewczynki czemu tak cicho?Wiosna za oknem ale takim jeszcze chłodem zanosi.Dominik kończy trzeci tydzień po antybiotyku i tak naprawdę pokaszluje,cały czas pilnuję żeby się nie przegrzał albo nie zmarzł.Aby do lata!!! Kasia ,Emmi82 ,Magia,Sabiba ,Nadzieja ,Idea ,Maja331 ,Goska296 ,Milka ,Ewcia13 ,Malinka ,Superburek ,Iwi.83 ,Olafasola ,Petitki9 ,Emka155 ,Edysia1978 ,Ale-ola ,Promyk2 ,Rybcia35 ,Drugaszansa09 ,Moncia81 ,Lonisława77 ,Gosiulak ,Niunia0205 ,Daisy2 ,Kushion ,Gusia09 ,Mama Urwisów ,Nektarynka2 ,Agula0330 ,Lullaby , Miluchnaa , Kulfonik , Jowanka2 , Madzik ,Andziulka33 ,Emi-75 ,Ona-81 ,Słoneczko11 ,Dziubasek25 ,Eewa ,Miholichol ,Aaries ,Akif .Mamusie kochane meldujcie co u Was i waszych maleńsw. Przepraszam jeśli kogoś nie wymieniłam proszę o odzew w tej sprawie.Pozdrawiam ciepło w te chłodne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U nas jak narazie dobrze, mamy tylko troche problem zwchlanianiem zelaza ale pozatym jest ok Drugaszanso jak Davidek zniosl podroz probowalas z plasterkami? Pozdrawiam was serdecznie. Gosiulaku wielkie gratulacje widzialam Blazejka na fb jest sliczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , mam podejrzenia że jestem w ciąży ale potrzebuje waszej pomocy, okres spoznia mi się juz 10dni, ale biore również pod uwage to iż może być to spowodowane stresem ponieważ od około miesiąca mam poważne nerwy w pracy, przez które nawet nocami nie sypiam , dodatkowo tydzień po ostatnim okresie strasznie bolała mnie głowa przez tydzień lecz myslalam ze spowodowane jest to pogoda lub cisnieniem , nigdy dotad jednak takich bolow nie mialam , przy okazji okolo tydzien po okresie dostalam jednodniowego plamienia ktorego nawet w ciagu dnia nie zauwazylam dopiero wieczorem przed kapiela, czy to mozliwe ze jestem w ciazy? Dodam ze robilam test jeden wieczorem drugi rano oba negatywne ... jednak jak wrocilam do domu zauwazylam na tym porannym tescie slabiutka kreske druga mocniejszego koloru na dole tesu ... od czterech miesiecy nie uzywam plastrow antykoncepcyjnych a od okolo 7 miesiecy tabletek z mezem uprawiamy seks przerywany. Co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto idz zrób bete albo idz prywatnie do gin na usg może będzie juz widac pęcherzyk skąd my mamy wiedziec czy ty jestes w ciazy czzy nie???? !!!! skoro testy wychodzą negatywne to wątpie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to pisze zeby dowiedziec sie czy ktos mial podobna sytuacje ... poprostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaśmiecasz forum ! raz zalozylas temat , to Ci odpowiedzieli teraz zaśmiecasz inne tematy - powiedz co chcesz usłyszec? okres spóznia Ci sie 10 dni w szklanej kuli zobaczyłam że jestes w ciąży ! gratuluje ! Albo jesli wolisz , okres spoznia Ci sie przez nerwy ! bez przerwy pewnie o tym myslisz i twoja psychiika go blokuje , slyszalas cos kiedys o potedze podswiadomosci ? polecam poczytac , jest to naukowo udowodnione , jak i rowniez przedstawione w postaci filmu "Secret" zrob test , a jesli znowu wyjdzie neg to idz do gina bo mozesz miec problemy z hormonami , pozatym o nieregularnym okresie mowimy dopiero wtedy gdy spóźnia sie co najmniej 2 tyg a ciaza zostala wykluczona ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicujaca caluski dla Was. Xx Rybciu,podroz ok, plastrow nie uzywalam bo poprostu zapomnialam o tym,ale mielismy czopki od lekarki takie na chorobe lokomocyjna. W samolocie ok,przespal lot do Pl. Obudzil go dopiero bol uszek przy ladowaniu i mielismy krotki koncercik ;) Spowrotem juz nie spal i ciezko bylo utrzymac go na kolanach , no ale nie wymiotowal. No i sprawa dziwna bo tez juz w aucie nie wymiotuje,...przeszlo mu???? Xx Kasiu podchodzimy do nowego programu jakos w koncu kwietnia :) A jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Eewaa
Kibicująca ale masz pamięć :) ja zapomniałam wiele nicków naszych mamusiek..... a Ty tu taką długą listę wymieniłaś :) ja Tylko" napiszę że jestem w połowie 38tc i czekamy na naszego drugiego synka mam mega pietra przed drugim porodem jak najszybciej chciałabym juz odetchnąć z ulgą i tulić malucha w ramionach :) Kacper rośnie wiadomo rozumny jest,wie że w brzuchu mam dzidzię oglądamy gazety z dziećmi jestem ciekawa jego reakcji no i podczas pobytu w szpitalu będę za nim bardzo tęsknić.Ostatnio troszkę chorował ale już jest dobrze :) no i mały uparciuch rośnie albo "po prostu" to "tylko" bunt dwulatka...nie powiem czasem ręce opadają :) serdecznie pozdrawiamy!!! i czekamy na wieści od innych kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicująca-SZACUN!!!! Dziękuję za wywołanie. To bardzo miłe. Przyznam,że czasem zaglądam na forum,jak uda mi się wyrwać laptopa z rąk męża :) U nas czyste szaleństwo. Dziewczyny za kilka dni skończą 2 lata i 3 m-ce. Łobuzują, tańcują, przytulają się a za chwilkę biją. Jest kolorowo. Ostatnio Wiola złapała wirusa i byłyśmy wszystkie chore. Gorączka,kaszel,wymioty,katar....Oj,to były ciężkie dwa tygodnie. Ale już jest dobrze. A twój Dominiś już nie kaszle? Tak przy okazji pragnę złożyć Wszystkim forumowiczkom i ich rodzinom,życzenia zdrowych,rodzinnych,spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dużo radości z pociech. Bogatego zajączka i obfitego,pachnącego Śmingusa-Dyngusa! Pozdrawiam serdecznie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z okazji nadchodzących Świąt chciałabym złożyć Wam życzenia zdrowych pogodnych świąt w miłym rodzinnym gronie .Smacznego święconego i wszystkiego co najlepsze w te święta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciusie !!!Zdrowych ,pogodnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy.Ciepłego i mokrego dyngusa i wielu ,wielu innych przez Was wymarzonych i spełnionych chwil w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Ewaa
hej mamusie i dzidziusie nasz Maluszek jest już od 1,5 tygodnia z nami :) miałam cc w wielki piątek 57cm 3650g :) Brat zareagował spokojnie na szczęście nie jest chorobliwie zazdrosny czego się obawialiśmy. zzzzzz ps mam pytanie czy któraś z was używała/używa elektroniczną nianię z kamerką ,jeśli tak możecie coś zaproponować? pozdrawiamy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicująca.. :) dzieki za wywołanie.. Pozdrowionka i uściski dla Ciebie.. x to ja Ewa.. Przede wszystkim ogromne graulacje.. Co do niani-my mamy Luvion Platinum 2, ma wiele funkcji, dla nas super.. x U nas wszystko super, aż boje sie zapeszyć.. Chowamy sie zdrowo, mamy 4 ząbki, dużo różnosci kulinarnych już za nami. Karmiłam 7.5mca. Michaś sam zadecydował poniekąd, że to koniec.. nie miałąm żadnych problemem z piersiami po odstawieniu, wiecej ich bylo podczas karmienia. Michaś jest bardzo podobny do taty. Ma piękne, błekitne oczyska.. :) x Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Szymańska
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :) Jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście lub w ogóle się nad tym nie zatanawiałyście- chciałabym teraz serdecznie zachęcić was do sesji fotograficznych- zarówno ciążowych jak i dziecięcychTo wspaniała pamiątka, dla Was- rodziców i dla Waszych dzieci. Ręczę, że będziecie zachwycone :) Fotografuję w Świdniku, Lublinie i okolicach. Szczegóły na stronie. www.szymanska-fotografia.pl Zapraszam także do obejrzenia galerii :) Naprawdę warto! Pamiętajcie, że te chwile już nigdy nie wrócą. Pozdrawiam Sylwia Szymańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jesli mnie pamietacie to uprzejmie donosze ze 04-05-2014 urodzilam drugiego synka Filipka. waga 3100, 55 cm.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! :-) Ja rowniez pragne powiadomic :-) jak wszystkie to i ja, ze 30.4.14 urodzilam coreczke Kelly Michelle,dwa dni po termine. Malutka wazyla 6 lbs 15 oz,dostala10 punktow. Pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałe wiadomości!!!! Idea wszystkiego dobrego,gdzie rodziłaś? jak się czujecie?ile czasu trwał poród? Pozdrawiamy serdecznie. Emi 75 gratuluję Ty też napisz coś więcej bo szczerze to nie rozumiem tych jednostek które podałaś chociaż te 10 punktów brzmi że wszystko z maleńką w porządku. Dziewczyny no to się spisałyście ,jeszcze raz dużo zdrówka dla Was i maleńkich pociech oraz dla całych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaa78
Idea gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.dziewczyny nie macie problemow z wysylaniem postow bo mi wywala jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny serdeczne gratulacje Super ze to już kolejne forumowe dzieciaczki Pozdrawiamy z Alą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Idea, emi, ewa - moje gratulacje:) U nas również zrobiło się podwójnie- 02. 04 przyszła na świat nasza druga córcia :) Jest bardzo spokojna i kochana, a my niesamowicie szczesliwi:) Pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicujaca rodzilam w klinice na zamenhoffa Jestesmy od wtorku wieczorem w domu, nie bylam nacinana wiec czuje sie super, niewiele boli, jeszcze tylko pociazowe zakwasy zostaly, a porod hmm, pojechalam wieczorem na ktg w niedziele bo cos mnie tam pobolewalo i chcialam sprawdzic czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podczas badania ktg odeszły mi wody i już było 5 cm rozwarcia, skurcz i już 8 cm, o 20,25 odeszły wody a 20,50 miałam synka na brzuchu, także poród od pierwszych skurczy do urodzenia 20 minut, jeszcze szybciej niż Tomka urodziłam, zartowali na sali ze wybrałam trafiony imię bo mały wyskoczył faktycznie jak Filip z konopi he he. starszy brat spisuje się super, tuli go, całuje dotyka, mowi ze fajnie ze mamy Filipka.także póki co odpukac jest świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek25
witam, nie miałam pojęcia że forum wciąż hula :) a tu proszę kibicująca dziękujemy za pamięc łezka kręci mi się w oku jak wspominam czasy forum, czas starań, oczekiwania a potem narodzin. ech, kiedy to zleciało... Hanka skończyła już dwa lata. słodka złośnica z niej, czasem zwyczajnie nie wyrabiamy :) poza tym praca, praca i praca i coraz mniej czasu z rodziną :( w marcu udało nam się wprowadzic do domu po równo roku od rozpoczęcia budowy. jeszcze nie potrafię się tu odnalezc. przez 30 lat mieszkałam w bloku i trochę wciąż tęsknię. pracy w domu jest mnóstwo, do tego ogród a to nigdy nie była moja bajka. mimo wszystko Hania jest tu chyba szczęśliwa. jak tak czytam jak wiele z was ma już kolejne dzieciaczki to zwyczajnie zazdroszczę bo ja już raczej na ciążę się nie zdecyduję. a zawsze marzyłam o wielkiej rodzinie :( no cóż jestem tchórzem i już i chyba już zwyczajnie nie nadaję się do tego. aż wstyd mi pisac ale tak jest. zawsze pozostanie żal i smutek że już nie będzie mi dane tulic takiego maluszka ale cóż tak musiało byc. dziewczyny poczytuje fb, teraz będę zaglądac też na kafe i z radością czytac co u was! pozdrawiam was serdecznie, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia gratulacje i calusy dla Was. Dziubasku,a czemu to tak??? Jak to sie nie nadajesz? No co Ty?!? Dawaj bo bedziesz zalowac jak juz za pozno bedzie. My rozpoczelismy ivf od antykow,jeszcze tydzien do @ i szprycowanko,lecimy znowu krotkim programem antagonistycznym,ale z mniejszymi dawkami zeby nie przestymulowac znowu. No zobaczymy. Piasteczki prosze zaciskac bo to ostatnia szansa nasza :) Kasiu jak u Was? I reszta z krzakow wychodzic! Bo siedzicie cicho a tu jedna po drugiej brzuchatka :D Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was, , interesuje mnie jak to wyglądało u was i co myślicie o mojej historii. Okres spóżnia mi się od 2 miesięcy, w kwietniu kiedy po raz pierwszy w życiu spóżnił mi się okres 9 dni wykonałam test ciążowy jednak wyszedł on negatywny, bardzo mnie nie pokoiło moje samopoczucie ponieważ tydzień po wcześniejszej miesiączce to byl marzec, dostałam drobnego plamienia ktorego nawet w ciagu dnia nie zauwazylam dopiero wieczorem przed kapiela, strasznie bolala mnie głowa 3 tygodnie od tamtego momentu co dotad mi sie nie zdarzało , miałam nudności i zawroty głowy jednak po okolo 5 tygodniach przeszło mi to , gdy okres sie spozniał 12 dni poszłam na bete jednak nie mialam mozliwosci odebrania wyników , i zadzwonilam do laboratorium tam poni nie podała mi dokladnego wyniku jedynie powiedziała ze w ciązy nie jestem , moje samopoczuce jednak od tamtego plamienia strasznie sie zmienilo boli mnie glowa mam mdlosci zawroty wahania nastroju, wstret do alkoholu chociaz wczesniej czesto wychodzilismy z mezem ze znajomymi i pilam alkohol bez problemu i zauwazylam ze caly czas wydziela mi sie biało kremowy bezwonny sluz. nie wiem juz co myslec , w poniedzialek ide do ginekologa jednak czy to moglo by byc ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa i jakie wiadomości? Pozdrawiam. Idea to się zawinęłaś,poród jak z marzeń.Jak Filipek się miewa?Tomaszek pewnie dumny że ma braciszka? Magia80 gratuluję serdecznie i dużo zdrówka życzę. Eewa Tobie też ogromne gratulacje i zdrówka. Niunia0205 to miałaś ciężko,a Dominik pokaszluje a jeszcze do tego jutro na szczepienie ale przedtem badania więc się okaże co tam jest może to alergia? Dziewczyny muszę się przyznać cieszę się że Wam się udało i zazdroszczę tego szczęścia,siedzę i ryczę cichcem żeby Dominik nie słyszał.Chciałabym żeby miał rodzeństwo ale m ma nadzieję że uda się naturalnie,tylko chyba zapomniał że nie jesteśmy coraz młodsi a do tego ja się sypię i nie sądzę też by armia się poprawiła ,no to dość smętów cieszyć się trzeba z tego co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×