Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Witajcie :-) GRATULACJE dla świeżo upieczonych mamusiek, super prezent na Dzień Matki :-) Drugaszansa, zaciskam mocno piąstki !!! zaczęłaś już "szprycowanko" ;-) U nas czas biegnie bardzo szybko ... Bartek rośnie jak na drożdżach, jest mega łobuziakiem, "gada" jak nakręcony, wszędzie go pełno, a w głowie jeden pomysł nakręca drugi. Czasem zastanawiam się skąd w takiej małej główce tyle ich jest, a w takim małym ciałku tyle siły ... Od przyszłego miesiąca "oddaję" Bartka pod opiekę koleżance do "dziennej opieki" na kilka godzin tygodniowo, tak by poznał nowe dzieciaczki i troszkę poprzebywał z "obcymi". Ot, i tyle u nas. A jeśli chodzi o rodzeństwo, to niestety brak i już go nie będzie. Pozdrawiam wszystkie koleżanki bardzo ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu do srody jeszcze antyki i w piatek usg i krew no i jak bedzie ok to zaczynam :) Calusy dla Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witajcie dziewczynki :-) Drugaszanso kciuki zaciskam:-) Kasiu Bartus juz mowi? Moncia co u was? Dziewczynki a my mamy od wczoraj dwie krechy na tescie! To byla naturalna wpadka:-) jeszcze w to nie wierze:-) Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaries
Rybcia gratulacje ! Ja też :-) naturalnie sie udało , dzisiaj wizyta u gin. a we wtorek USG. To chyba 8 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Rybciu!!!!! Gratuluje kochana!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się pochwale dzisiaj 2 grube kreski na tescie i tez naturalna wpadka o dziwo i chyba jakis 8 tydz po niedzieli ide na potwierdzenie do lekarza Rybciu aaries gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
To wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Gusia dzieki. I Gratuluje Jak sie ma Alusia? Ale super dziewczyny :)!!! Spokojnego brzuszkowania Wam zycze :D Xx Dziewczyny macie jakies sprawdzone miejsca na urlop z dzieckiem? Mysle o Holandii lub Hiszpanii np. Polska odpada w tym roku. Xx Kasiu czy Wy juz nie bedziecie sie starac o rodzenstwo? Buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny mam pytanie czy któras z was moze uzywala w ciazy kropelki inhalol do inhalacji bo różne sa opinie jedni pisza ze mozna stosowac a drudzy ze nie dzieki za info.Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
Gusia Gratuluje z Całego Serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Billu dziękuję A co do kropli to ja stosowałam i było wszystko ok A ty jak sie czujesz? 🌻 Drugaszanso Alusia rośnie chodzi i zaczyna gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Dawidek ? Właśnie Kasiu jak Bartuś i jak z rodzeństwem dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosią ja sie czuje lepiej po tych inhalacjach ale zrobilam trzy razy i przestalam bo sie przestraszylam ze cos bedzie nie tak z moimi dzidziami rózne sa opinie w necie na ten temat ale ja wiem juz teraz ze bedzie oki.troche popadam w paranoje i martwi mnie wszystko mialam dola przez te kropelki tyle czekalam na ta ciaze.a ty jak sie czujesz nie masz zadnych objawow ciazowych ja wymiotowalam od 6tyg. i w tamtym tygodniu dopiero mi przeszlo a teraz u mnie jest 14,5 tyg.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie ,ale super wiadomości na forum ,Rybciu super cieszę się bardzo ,łezki mi się zakręciły jak czytam o waszych naturalnych ciążach .Serdecznie wam wszystkim gratuluję niech maluszki zdrowo rosną .U nie leci ,jestem w 29 tygodniu i nie mogę doczekać się terminu porodu .Jakbyście chciały popisać jeszcze na jakimś forum to piszemy z dziewczynami na temacie ..ciąża po in vitro .zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia ja czuje sie lepiej zrobilam sobie trzy razy inhalacje ale jak sie naczytalam na necie ze rózne sa opinie na temat to przestalam,z drugiej strony nie rozumiem dlaczego nie mozna przeciez to wszystko naturalne olejki mialam straszne wymioty ktore w tamtym tygodniu mi sie skonczyly nareszcie.A twoja Alusia juz zaczyna mówic jeju ale czas leci,ja juz bym chciala aby juz bylo po wszyskim a w dodatku strasznie mi sie dłuży.A ty kochana jak sie czujesz masz jakies mdlosci juz ja wymiotowalam juz od6 tyg.Pozdrawiam Cieplutko:-) moncia ja tez jestem po rzadowym inv piersze podejscie udane nawet podwójnie jestem teraz prawie w 15 tyg. a tobie dobrze juz 29 tydz. juz coraz blizejPozdrawiam a tak wogule to chcialam pogratulowac dziewczynom Idea,Ewa,Emi moje wielkie gratulacje,Emi zobacz jak ten czas leci kiedys na innym forum pisałysmy a teraz ty juz drugiego dzidziusia masz a jak sie czujecie wszystko wpożadku Pozdrawiam Rybcia tobie tez gratuleje dwóch kreseczek ja wierze w cuda ze sie zdarzaja bardzo fajnie ze sie udalo naturalnie życze zdrowych 9 miesiecy:-) Pozdrawiam Was wszystkie Ciepluteńko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Billu od polowy juz zleci :) X Moncia no to juz niedlugo , wszystko juz gotowe na przyjecie Natalki? X Gusia,maly dobrze,lobuz straszny,kolana i glowa non stop poobijane,ale kochany lobuziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugaszansa mam nadzieje juz niewiele mi brakuje bo czytalam ze blizniaki rodza sie w 36 tyg. a co u ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Billu zleci zobaczysz mnie ostatni mc sie dluzył pomimo ze pracowałam do końca ale to czekanie na godz w najgorsze :) Objawów nie mam ale przy Ali też nie miałam więc tez będę pracowac jak najdłużej bo czas laci szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia dokladnie jak masz lekka prace to pracuj ja bym z checia poszla do pracy brakuje mi ale jestem z zawodu fryzjerem wiec ciezka praca i lekarz mnie wyslal na l4,ale ci dobrze ze nie masz wymiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso jeżeli chodzi o przygotowania to wszystko wybrane ,ale nic nie kupione .Dużo rzeczy mam od koleżanek ale nic jeszcze nie biorę .Po moich dwóch poprzednich poronieniach i po małym stresie jak zaczęła mi się skracać szyjka w tej ciąży obiecaliśmy sobie z mężem ,że zakupy robimy po 33 tygodniu .Za miesiąc zacznę zakupy jak mała będzie już większa .Puki co boimy się kupować rzeczy ,wiem że różnie bywa i w późniejszym etapie ale tak zdecydowaliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia ja tez nic nie planuje i nic nie kupuje żeby nie zapeszac ja tez mam duzo żeczy od siostry mialam juz w tym roku pooddawac ludziom bo mnie denerwowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Billu :) wiesz juz kto tam zamieszkuje u Ciebie??? I imiona juz macie???? Ja tez tak mialam ciuszki od kolezanek przez kilka lat w szafie.. Az wkoncu sie przydaly :) Moncia az zazdroszcze tych zakupow :D , przy drugim bedzie mniej latania ;) A ja czekam na termin punkcji , czwartek lub piatek :) No i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaszanso trzymam kciuki za punkcję ile masz pęcherzyków daj znać jak punkcja i jak seksik na szkiełku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugaszansa nie jeszcze nie wiem u mni dzis mija 15 tydz dopiero za tydzien jakpojde moze juz cos bede wiedziec wiecej,trzymam mocno kciuki za bombelki a powiedz mi bo ja nie w temacie jestem ty podchodzisz do inv. z projektu rzadowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Dzieki dziewczynki :) Moncia , w piatek bylo 5 duzych ,reszta mniejsza,pewnie do jutra jeszcze cos podrosnie. Billu u nas sisiorka bylo widac juz w 16 tygodniu. Ale jestem ciekawa co tam sobie siedzi w brzusiu :) Ja mieszkam w Niemczech i tutaj 50 do 70 % kosztow pokrywa ubezpieczalnia, max. 3 podejscia do 40 roku zycia. Leki tym razem wyniosly nas okolo 1000€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
drugaszanso a to i u mnie juz bedzie cos widac ostatnio mi sie snilo ze mialam dwóch synów jeden wiekszy drugi mniiejszy hehe i mam przeczucie ze chlopaki hehe nawet kolezanka zawsze sie mnie pyta jak tam chlopaki hehe ale najwaznijsze aby byly zdrowe:-)a ty kochana jutro bedziesz wiedziec jak tam twoje bąbelki trzymam mocno kciukaski odezwij sie jutro jak tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie dziewczynki jesteśmy po wizycie ,wszystko jest w prządku mała rośnie ładnie waży w 28 tygodniu i 6 dniu waży 1325 .Szyjka się trzyma jest zamknięta .Pozdrawiam was wszystkie i miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×