Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kasia-

CIĄŻA długo.......wyczekiwana :-)

Polecane posty

Gość vicky1981
Drugaszanso hahaha to mnie rozbawilas. Zobaczysz jak Davidek podrosnie to koledzy beda mowili "fajna jest ta Twoja starsza siostra" Nie licz swoich lat. Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 25 sierpnia 2014 roku przyszła na świat nasza najukochańsza córeczka Natalia .Mała jest słodka i zdrowa .Dzisiaj wyszłyśmy do domu .Puki co uczymy się siebie na wzajem ,Pozdrawiam was wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia0205
moncia81 Gratulacje Mamusiu!!!!! Niech Ci Natalinka rośnie zdrowo! :) :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_75
Moncia serdecznie gratuluje córeczki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Moncia gratulacje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witamy :-) moncia serdecznie ci gratuluje! Nareszcie masz swoje dzieciatko przy sobie :-) U nas ok rosniemy uffff rosniemy :-) Stasiu dokazuje ale go uwielbiam jest taki slodki ze szkoda slow :-) . Pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy2
Moncia serdeczne gratulacje, napisz w wolnej chwili ;-) jaki mialas porod, ile wazyla Natalka ipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Natalia urodziła się przez cc 25 sierpnia ważyła 3460 i ma 56 długości .Jest słodka ma czarne włoski i lekko śniadą cerę po tatusiu .Puki co mała ma przestawiony dzień z nocą więc trochę nie śpimy .Pozdrawiam was wszystkie kochane na kiedy macie terminy porodów .Rybciu jak przebiega twoja ciąża .Jak się chowają wasze maluchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia09
Niedługo jej się unormuje i będzie ok. Ja mam na 9 stycznia to trochę czasu mi jeszcze zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEewa
monciu gratuluję córeczki niech zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witajcie :-). Monciu , u nas jakos leci ja mam termin na 2 -3 luty ale bede miala cc tak ze chyba to nastapi szybciej. Stas jest nawet grzecznym dzieckiem nie mam z nim zadnych problemow ale strasznie szybki i jego upadki mnie bardzo stresuja :-). Pozdrawiam was serdecznie dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea10
hop hop drugaszanso co u Was, jak sie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Hi Idea :) Dzieki,u nas ok.David rosnie,rozrabia od wrzesnia idzie do przedszkola i trzeba bedzie wrocic do pracy :) A jak Wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea10
witaj a u nas tez w porzadku, Tomek zaraz ma urodzinki 4 , a Filip zaraz konczy 7 miesiecy, juz siedzi troche , gaworzy, my nie chodzimy narazie do przedszkola, moze za rok, Tomus jeszcze jest troche zazdrosny o malego ale coraz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Hej dziewczynki:-) Moncia co u was? Drugaszanso, Dawidek mowi juz? Ale sie to forum cos rozsypalo nam :-) Hop, hop kasiu Bartusiu co u was? Mamo urwisow ty juz chyba o nas zapomnialas :( jesli czytasz to napisz jak Ola i Piotrus ? U nas 32tc, jest coraz ciezej :-) uffff dobrze ze Stas jest nawet spokojnym dzieckiem :-) Pozdrawiamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę wam pięknej rodzinnej kolacji w super nastroju .Dużo miłości i pogody ducha ,wszystkiego co najlepsze w Nowym 2015 Roku .Monika i Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam poinformować że dzisiaj o 10.49 przyszedł na świat nasz synuś Arturek 3800g i 57 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Gusia! Gratulacje , duzo zdrowka dla Arturka ❤️ Dziewczyny,szczesliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie Rybciu co u was maleństwo jest już z wami .Gusia gratulacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Witajcie:-) Wojtus urodzil sie 21 Stycznia z waga 3110 g. 51 cm. To maly placzus wysiadam przy nim :-) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Rybciu gratuluję buziak dla maluchów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu gratulacje Ucaluj maluchy. I jak sobie radzisz z dwójką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia35
Dzieki dziewczynki :-). Jest ciezko i to bardzo ale trzeba sobie radzic. Bardziej psychika mi siada. Wojtus jma silne kolki ciagle placze chociaz od wczoraj jest lepiej. Bo bylo 17 dni ciaglego placzu. Jestem zmeczona i to bardzo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicująca
Dziewczyny i Mamusie wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki. Kochane co u Was słychać? Mój Dominiś jest super chłopakiem ale nie puściłam go jeszcze do szkoły i następny rok będzie w przedszkolu.Rozwija się świetnie ale nadal jest trochę odludkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kibicująca
Jaka cisza.Wakacje zaczęły się od ospy,mam nadzieję że wasze są lepsze chociaż pogoda nie jest wakacyjna bo ni słońca ni deszczu .Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ja jestem, ale to przez wakacje taka cisza. ja moga sie pochwalic, ze jestem szczesliwa mamusia miesiecznej kasi. Juz tracilismy z mezem nadzieje,ze kiedykolwiek bedziemy miec dziecko. Zaadoptowalismy komorke dawczymi, to byla trudna decyzja, ale moj maz jesy nieplodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa09
Huhu jest tu ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 75
hej hej, jestem. lata już nie bylam na forum,odkad dzieciaczki się pojawily na swiecie to tak zaprzatnely mna,ze nie nadazalam. Kevinek ma już 3 latka i 3 mies a Kelly w kwietniu będzie miała 2 latka. Co u Was dziewczyny, wychodzcie z krzaczkow :) Nie mogę się zalogowac,cos haslo mi nie wchodzi Emi_75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×