Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarzębinka128

CIEKAWI LUDZIE !!!!!!!

Polecane posty

no niby nie narzekam bo mam fajną teściową akurat, ale faktycznie nie chce się w taką pogode wyłazić i jechac 40 km prawie, lepiej w łóżeczku z żoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dobrze gadasz;) albo we wannie;) cóż chciec lepiej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mówisz o tych z szampana bąbelkach?:P i czyż taki sylwester nie może być piękny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą jakby moja żona tak odkurzała jak Ty to bym się chyba nie mógł opanowac:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy by się skusiła;) to widocznie Ty już miałaś kilka takich sylwestrów, że w tym już chcesz na imprezę;) nałozyłaś już coś na siebie prócz kapci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weźźź bo tak mi się będziesz tu kręcić to jeszcze trochę to będę miał problemy z wysunieciem klawiatury:P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa a joystickiem się nie da pisać:P;) chyba dobrze umiesz prowokowac męza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prawidłowo:) tak ma być:) często tak nago paradujesz przed nim?;) lecę na chwilkę do wujka, tylko nie podglądaj:P heheh;) żartuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem dawno z powrotem, ale myślałem, że Ty poszłaś więc siedzę cicho by nie przeszkadzać w koncentracji:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak szedł chłopak z dziewczyną przez łąkę i nagle poczuł, że go strasznie zaczyna cisnąć. NIe wie co zrobić, ale potrzeba ogromna, w końcu mówi do dziewczyny: - kochanie zaczekaj tu na mnie, a ja pójdę w tamtą stronę Ci nazbieram kwiatów. a dziewczyna na to: - och to cudownie! wiesz co to Ty idź mi nazbieraj kwiatków a ja się pójde za tą porę wy*ram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz, dobrze, że przypomniałaś,trzeba będzie kupić. Z reguły to i tak ledwie się usta tylko umoczy i jakoś więcej się nie chce pić tego szampana:) a dzisiaj ksiądz chodzi po kolędzie też u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale myślę, że jeszcze z 1,5 godzinki zejdzie nim dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, rano ją odwiozłem do pracy i może jak wcześniej się urwie to gdzieś koło 12 po nią pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem tylko jakaś naga z odkurzaczem się kręci koło mnie:P:P:P;) długo już po ślubie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×