Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość tajemnicza damessa
jaka to ladacznica chyba zazdrosnica. Ladacznico moje zdanie jest takie,ze chcialabys wszystko niewiele dajac w zamian.Sama pisalas,ze jeden cie nudzi,ze kolejny itp. a chlopakowi nie dalas popisac na kafe tylko foch? Gdzie tu logika? A jakbys sie juz nim znudzila to chlopak przynajmniej mialby 10 innych panien na twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznica ty to chyba rzeczywiście nie z tego świata jesteś......idę stąd bo tu same baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Wyszło jak wyszło.Rozlane mleko pijam tylko w wyjatkowych okolicznosciach jesli jest perspektywa na świeże i osobiste,które się nie rozlewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
czyli prywatnosc,nie zazdrosc,to przepraszam cie ladacznico,ja tez bym sie wsciekala jakbym sie otworzyla przed kims i cos by wskazywalo ,ze ktos moglby cos ujawnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
no moi kochani,ja nie jestem jasnowidzem wiec jesli pisze jakies bzdury to sie nie denerwujcie,dedukcja jest zawodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
czy twoj kotek wypowiadal sie na kafe w innym temacie,oprocz tego i tego z przyjaznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ok,ja nie nalegam na ujawnianie waszych prywatnych spraw,i tak sadze,ze sie spotkacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
teraz malcolm nam sie schowal power tylko siedzi zamiast sie do nauki zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Tajemnicza...Wina lezy po obydwu stronach,jeśli tu w ogóle mozna mówic o winie.Można dojść do porozumienia,jesli klamka nie zapadła i drzwi nie są zamknięte.Mogę teoretycznie wpakować się przez okno,ale nic na siłę. Ladacznica zrobiła jak uważała za słuszne.Widać ja to zabolało a ja też odkryłem co nieco z jej strony i nie było mi miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Ladacznica...Jaka zgodność...jedynie o minutę różnicy...Cholera...No nie mogę z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Nie...Już skończyłem:) Zresztą przerobić nigdy nic i nikogo nie przerabiałem.Czasem cos trzeba przepracować,ale na pewno nie to i nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Coś mozna kontynuować jesli ma sens, więc kontynuujmy wątek rozpoczęty przez Ciebie a raczej reaktywowany....Jakie sukcesy w obecnym stadium zaawansowania w new look of men?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
delikatnie mowiac nie bylo to do mnie jak mysle Jak sie pieknie przyznajecie do winy,juz prawie gruchacie golabki :P bedzie dobrze ale teraz do ciebie nalezy pierwszy ruch kolezanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladacznico, dziewczyno nieświadoma.....uważaj na tych 2, z którymi gadasz tylko dlatego bo zwrócili na ciebie uwagę....nie wiesz ilu świrów chyba roi się po sieci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Damessa, to chyba jakaś Alfonsica z ciebie, wstydu nie masz, mieszać tak ryja w intymną sferę i bezczelnie dogadywać.....ty Bajcaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×