Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ladacznica nie z tej ziemi

Mam dziwkarską naturę, i co z tego?

Polecane posty

Gość malcolm x
Można powywlekać różne sprawy ale bez przesady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
oj dzieci dzieci , imiona? Tak trudno się z meila dowiedziec jak szanowny pan sie nazywa? Wystarczy wpisac go w google zeby sie dowiedziec ile kobiet mialo zaszczyt go otrzymac w celach roznych nazwijmy je terapeutyczno-sexualne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Poza tym inwigilacja jest zbyt blisko paranoi a granica cienka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
czy naprawde poziom na kaffe jest tak niski,ze myslal pan panie kotek,ze to jakas urazona,odrzucona netowa kochanka sie msci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Co wcale nie znaczy,że trzeba tajemnicza damesso.Dzieci tu nie ma a kto sie godzi na terapie i w jakiej formie, to jego sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Nie sugerowałem i nie pisałem,ze jakaś netowa niedoszła się mści.Masz mylne pojęcie i podejście kobieto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
Jakie wywlekanie? O co wam chodzi? Kazdy moze wpisac meila w google i przeczytac to co ja.A ty droga ladacznico nie wpadlas pewnie na to zanim napisalas do swojego terapeuty? Nie ujawniam nic co szanowny pan by sam nie wystawil na widok publiczny. Nie jestem szalona tylko nudzi mi sie dzisiaj wyjatkowo i zaczelam czytac twoj ladacznico temat poniewaz tez kiedys mialam twoj problem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Niski poziom to damesso jak widzę twoja działka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
wasza historia mnie zaintrygowala po prostu,mysle ze byscie do siebie pasowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
jasne...To co na widoku publicznym jest publiczne.Dziwne tylko,że mało kto korzysta z takich akcji. Więc jak to z tą mężatką ze wsi, bo jakoś nie jarzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
juz ja wiem malcolmie jaki reprezentuje poziom,bynajmniej kompleksy to nie moja dzialka :P To moze ujawnicie choc ciut swoja tajemnice bo jestem ciekawa ,jedno pytanie : Czy sie spotkalisci w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
tajemnicza...To pierwszy wpis który jest godny uwagi...Pasowalibyśmy:) Z tym sie zgadzam, ale niestety mleko się rozlało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Nie spotkaliśmy się bo ona blokowała spotkanie nawet przy założeniu,że niezobowiązujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
na o2 sie udzielasz pod roznymi nickami i jeden z tematow dotyczyl nieszczesliwej mezatki mieszkajacej na wsi,poziom jej wypowiedzi byl zenujaco niski ,ale ty jako rycerz na bialym koniu zaoferowales jej meila pomimo jej poziomu , w jakim celu? Nie w seksualnym ,to bylo z dzialki terapeutycznej. Ale juz z dziewczyna co sie cytuje : Lubi bzykac w samochodzie cel byl wiadomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochana jak fajnie jest czytac ze nie jest sie samym! Witaj w grupie, obecnie wale na dwa fronty, mam faceta i sie zabawiam, zyc nie umierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
Ja mysle,ze ladacznica nie chciala sie spotkac bo jej cos w twoim wygladzie nie pasowalo,ale sie nie przyzna :P Rozmowy byly interesujace i jakbys nie naciskal na spotkanie to trwalyby dluuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
malcolm , jeszcze jedno pytanie - Czy obcinasz się na bardzo krotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza damessa
ladacznica , jak mam cie pocieszyc lub zasmucic jak wolisz to z tego sie wyrasta,wystarczy,ze spotkasz JEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt lepiej je zmieniac ale ja mam duze mieszkanie i nie lubie mieszkac sama :P a masz czasem moralniaka ze liczba twoich kochankow jest zbyt duza i chcialabys ja zmniejszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm x
Teoretycznie pasowało jej wszystko oprócz moich prowokacji na kafe. Zbyt krótko sie nie obcinam a co? Może damesso posłużysz za psychologa albo mediatora?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×