Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Gość gość
hej dziewczyny powiedzcie mi jakis skuteczny sposob na wywolanie porodu mam jeszcze pare dni zeby go wywolac w domu a jak mnie w domu niewezmie to w poniedzialek do szpitala mam sie zglosic i swieta w szpitalu bede miec;(((( masuje sobie brodawki, duzo chodze na nogach, sprzatam ale to nic niedaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochagosiaas
Hej. Ja termin mam na 20.12 i tez nie widzi się mi spędzać świąt w szpitalu. No ale moja Malutka(która waży juz 3800) coś nie wybiera się na świat. Też próbuje przyspieszyc porod masowanie brzucha,brodawek I picie herbaty z liści malin. Póki co wielka cisza... a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wyspianskiego polecam dr Romowicz-Osuch. Anioł kobieta!!! Całą ciążę u niej prowadziłam, jest bardzo dokładna, odpowiadała na moje nawet te głupie pytania, jest miła i taka spokojna, opanowana. Dlugo robi usg, mierzy, wyjasnia, pokazuje mi dokladnie dzidziusia na usg. Polozna z którą się umówiłam do porodu zapytała kto mnie prowadzi, i powiedziała, że ta Pani dr jest bardzo dobra i pacjentki ja chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezbędnik do porodu ( informacja wywieszona przy wejściu na izbę przyjęć) : dokumenty: 1 dowód osobisty 2 karta ubezpieczenia zdrowotnego ( ja nie posiadam i nie było problemu) 3 karta ciąży ( po oddaniu zostaje w szpitalu) dla matki: 1 podkłady jednorazowe 90x60 2 paczki 2 podpaski bella poporodowe 3 woda niegazowana duża i mała 4 przybory toaletowe 5 klapki pod prysznic 6 koszule lub piżama dla noworodka: 1 pampersy 2 chusteczki nawilżające 3 maść alantan lub linomag 4 pieluszka tetrowa i flanelowa po 2szt- do kangurowania bezpośrednio po porodzie , ręcznik do okrycia noworodka (pieluszki i ręcznik mi się akurat nie przydały ponieważ szpital dał swoje) Rodziłam w tym szpitalu w listopadzie 2015 i jestem zadowolona, nie miałam swojej położnej i trafiłam z porodem (rodzinny w sali do tego przeznaczonej) na zmianę zmiany z 1 na 2 pracy położnych, obie Panie bardzo pomocne, była piłka, wanna i rodziłam w wygodnej dla mnie pozycji (według mnie nie ma sensu opłacać "własną" położną, opiekę przy i zaraz po porodzie miałam dobrą) faktem jest że po urodzeniu jeśli czegoś nie wiesz sama musisz się pytać, nikt sam Ci nic nie powie ( na moje pytania a było ich sporo ponieważ byłam pierworódką zawsze dostałam odpowiedź) Z całego pobytu w szpitalu niemiło wspominam: samą rejestrację mnie na oddział ( Pani chyba zła była, że obudziłam ją o 4 rano i musiała wziąć się do roboty) oraz toaleta w pokojach ( jak dla mnie na tyle "krwawiących" kobiet po porodzie jedna toaleta to stanowczo za mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IMG_0608.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Dziewczyny może ktoś polecić dobrą położną z Wyspiańskiego? Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :-) czy to prawda, że w tym szpitalu nie można już mieć swojej opłaconej położnej? Tylko tą, która akurat ma dyżur? Słyszałyście coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Tak też właśnie słyszałam że już położne nie mogą przebywać w szpitalu po dyżurze. Może ktoś rodził tam ostatnio i się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda do porodu mam jeszcze czas,ale planuje na Wyspiańskiego.myslalam o oplaceniu poloznej,a teraz czytam ze juz nie można.dajcie więcej info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie napisze.Wszyscy w esculapie rodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam wczoraj z położną która pomagała mi przy porodzie już 2 razy. Powiedziała ze to bzdura, ponoć niektórzy lekarze takie plotki rozsiewają. Nadal można mieć swoją położną.. Aaa i byłam świadkiem jak inna położna rozmawiała przez tel z "przyszłą klientką" i umawiała się z nią na ktg i wstępną rozmowę co do porodu w szpitalu.. Tak więc wszystko działa tak jak działało, bez obaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje teraz położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poszukuje info.na temat kosztów i szukam dobrej poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto poleci położna i poda koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest w tym szpitalu z planowaną cesarką? mam wskazanie od neurologa, wizyta u ginekolog za tydzień, rozumiem że dostanę skierowanie i pojadę do szpitala się zapisać, w którym tygodniu wykonują tutaj CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to zawsze obecność męża przy badaniu cipki i porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę zgodzić się z opinią dziewczyny, która odradza dr Orzeł. Rewelacyjna lekarka, prowadziła moją pierwszą ciąże. Ma doświadczenie, podejście do pacjentek, wszystko wyjaśnia w zrozumiały sposób, nie kieruje na niepotrzebne badania. Odradzam natomiast poród w szpitalu na Wyspiańskiego. Prywata prywata i jeszcze raz prywata, jak masz lekarza z oddziału lub najlepiej ordynatora to skakają wokół ciebie, jeśli nie to totalna olewka. Ja nauczona doświadczeniem teraz przy drugiej ciąży wybrałam szpital Wojewódzki dlatego zdecydowałam się na zmianę lekarza na takiego który pracuje na oddziale w w/w szpitalu. Jeśli ktoś chce rodzić w s,pitalu ogólnym to jak najbardziej polecam dr Orzeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_wczesniaka
Uważam, że opłacanie położnej w państwowym szpitalu powinno być zakazane przecież te panie otrzymują już pensje z naszych podatków. Pojawiłam się na tym oddziale ponieważ moje dziecko miało problemy z tętnem i lekarz zalecił mi pozostanie w szpitalu. Pani położna - gruba blondynka w okularach twierdziła, że na oddziale nie ma wolnego łóżka. Dopiero kiedy ordynator się wtrącił okazało się, że obok dyżurki są jeszcze dwa wolne miejsca... Podczas mojego pobytu w szpitalu ta pani wiele razy zastanawiała się w jakim stanie urodzi się moje dziecko...Uważam, że nie powinna była mnie tak stresować. Jej zachowanie oceniam bardzo negatywnie. W podobny sposób zachowywała się jeszcze jedna położna. Bardzo pozytywnie oceniam panią Edytę - zachowywała się bardzo profesjonalnie, żadnej z pacjentek nie wyróżniała dla wszystkich była uprzejma. Lekarzom pracującym na Wyspiańskiego zawdzięczam to, że moje dziecko urodziło się zdrowe. Obserwowali płód, zlecali wszystkie badania i zdecydowali o cesarce. Prace położnych zajmujących się noworodkami oceniam na dobry - więcej informacji i pomocy uzyskałam od koleżanki, która też leżała na mojej sali. To dzięki jej pomocy karmię naturalnie bo położna zajmujące się laktacją nie potrafiła mi pomóc. Podsumowując: praca lekarzy ginekologów stoi na wysokim poziomie. Panie położne mają bardzo dużo pracy, ale nie wszystkie wykazują się empatią. Czy chciałabym jeszcze raz rodzić w tym szpitalu? Nie wiem. Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, że mam super dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa Kura
Dziewczyny,błagam o jakieś namiary na położną z Wyspiańskiego, mam zalecenie di skrocenia drugiej fazy porodu i czula bym sie o wiele lepiej ze swoją położną. ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa Kura
Zagląda tu ktoś jeszcze? Jakieś świeże relacje z porodu ?;) Podobno coś miało się ruszyć w sprawie znieczulen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślepa kuro,też czekam ciągle na jakieś info.Nikt nic nie dodaje.Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa Kura
Na 22.10 i nie ukrywam,że chciałabym już mieć coś załatwione :( Nue wiem czy dziewczyny nie chcą się dzielić informacjami czy po prostu ten watek już zdycha...:( a Ty Gościu na kiedy termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slepa kuro ja mam termin za miesiąc.Bylam juz u bardzo fajnej polecanej poloznej.Nie bardzo wiem czy mogę podać dane publicznie zostaw jakiegoś maila odezwe sie i podam ci szczegóły.Moze Ci spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa Kura
Będę bardzo wdzięczna :) podaje maila : wicher888@op.pl . To już faktycznie masz z górki :)A jak Twoje wrażenia po spotkaniu z Panią Położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślepa poszedł mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa kosztów poloznej,niech ktos powie coś więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.........żadna z położną nie rodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzykiem ,pytajnikami i wykrzyknikami nic nie zdzialacie, sama bym na takie posty nie odpisywała... Szkoda tylko, że wątek faktycznie umiera i żadna z dziewczyn nie pisze jak tam na bieżąco wyglądają porody bo podobno mają szykować się jakieś zmiany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×