Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tereska @

PORÓD (krok po kroku) w Szpital na Wyspiańskiego w BB

Polecane posty

Gość gość
Ja mam termin na 17 kwietnia, bardzo sie boje. Doradzcie jakas polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem już po jednej cesarce na Wyspiańskiego (maj 2011), teraz czeka mnie kolejna. Termin mam na 3 maja ale cc robi się ok. dwa tygodnie wcześniej.Mam się zastanowić czy chcę przyjść przed świętami czy zaraz po. Wspomnienia po pierwszym cc nie najgorsze.Jest dokładnie tak jak wcześniej pisały już dziewczyny, czyli dzień wcześniej trzeba zgłosić się na oddział a na drugi dzień robią cięcie. Dodam tylko, że ja przed cc miałam jeszcze robioną lewatywę, chyba nikt o tym cudownym fakcie nie wspomniał :P Powodzenia mamuśki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, bede rodzic w czerwcu na wyspianskiego, czy tata moze byc obecny przy cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę mieć cesarke zaraz po świetach :) 22 musze się zjawić w szpitalu a 23 bedzie wykonywane cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok już doczytałam że taty raczej nie bedzie przy cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja przed cc nie mialam robionej lewatywy na wyspianskiego (rodzilam w grudniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja idę dzis na wizytę i ustalimy czy cc bedzie po czy przed świętami.Ale chyba zdecyduje się przed(jeśli będę mogła ja zadecydować :-P). Im bliżej termin tym bardziej się boje!A co do lewatywy to pocieszylas mnie bardzo :-) moze juz jej przed cc nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam się zgłosić 22 po świętach na cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się dziewczyny tak boicie tej lewatywy? Przecież to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i juz wiem,ze będę mieć cesarke po świętach.Do ustalenia jeszcze czy 22 czy 23.04. A i dowiedziałam się ze na porodówce takie przepełnienie,ze po cc wypisują juz nawet po dwóch dniach( jeśli wszystko jest ok oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może sie spotkamy hehe ja mam przyjsc 22 do szpitala a cc bedzie 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam pytanko odnośnie cc. Pierwszą miałam kilka lat temu na Wyspiańskiego, ale to było nagle i cc miałam błyskawicznie, a teraz mam termin cc wyznaczony na za 2 tyg. i mam przyjść dzień wcześniej rano na czczo a cc mam mieć następnego dnia, w związku z tym mam pytanie co robią ze mną w ciągu tego dnia, czy już nic nie jem aż do cc i kiedy ta cesarka kolejnego dnia, aha i czy przy cc też teraz robią lewatywę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne,ze kazali przyjść Ci rano...Ja poprzednim razem miałam zgłosić się ok.18 i ostatni posiłek zjeść w domu. A na drugi dzień cc miałam koło południa dopiero.To wszystko zależy od tego ile maja cc planowanych no i ile zdarzy się na "ostro".I teraz też mój dr mówił,żeby dzien przed zglosic się na oddział po poludniu.Aha i jak juz pisalam miałam robiona lewatywę.Ale to było 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanko czy do szpitala dla dziecka nadal są potrzebne tylko pampersy i chusteczki nawilżające czy coś jeszcze??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orientujecie się czy jest gdzieś lista rzeczy które trzeba zabrać do szpitala? chodzi mi o listę ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka jeszcze krem do pupy zabierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym wątku lista pojawiła się ponad 10 razy. Czy ktoś mi powie czy po cc, także kangurują maluszka czy go zabierają ? Co z karmieniem po cc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam się zgłosić też dzień przed cc rano,pobrali krew,oddałam mocz do badania,zbadali mnie,pomierzyli zrobili usg i odpoczywałam sobie do rana.pić mogłam do 24-tej a jeść chyba do 20-tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, a o której miałaś cesarkę ? A jak Cię przyjęli to już na tą salę, na której potem leżałaś po operacji, czy inną ? I jeszcze jak możesz napisz mi co z kangurowaniem malucha, czy go zostawiają chociaż na chwile ? Kilka lat temu od razu zabrali mi synka po cc, a dali dopiero na drugą dobę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córkę mąż na salę przywiózł zanim jeszcze mnie po cc przywieźli :D Kangurowania nie było niestety.co do sali to dostalam łóżko na tej cesarkowej od razu.w sumie cc trwała u mni 1,5 h (moja druga wiec wycieli mi bliznę po pierwszym cięciu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 6 rano była po mnie położna i leżałam pod ktg do obchodu o 8 a cc miałam o 10.30 bo byłam druga w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO blizne wycinają po pierwszej cesrace tego nie wiedziałam. Ja też mam mieć druga i właśnie się zastanawiałam jak to będzie wyglądać czy tną niżej czy jak. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie wiem czy standardem jest wycinanie pierwszej blizny-cc przeprowadzał lekarz który prowadził moją ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ciekawostka z tą blizną, to zapytam może mi też wytnie, też będzie mi robił lekarz prowadzący. A miałaś lewatywę przed cc? W sumie wtedy miałam. A po której dobie wyszłaś ? Ja idę przed Świętami i chciałabym zdążyć wrócić chociaż koszty przygotować synkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ciekawostka z tą blizną, to zapytam może mi też wytnie, też będzie mi robił lekarz prowadzący. A miałaś lewatywę przed cc? W sumie wtedy miałam. A po której dobie wyszłaś ? Ja idę przed Świętami i chciałabym zdążyć wrócić chociaż koszyk przygotować synkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak miałam lewatywę,przy planowanym cc to nadal standard.wychodziłam na piątą dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko to długo byłaś mi dr pow., że wychodzi się na 3 dobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ofiara jestem :D CC miałam we wtorek wyszłam w sobotę więc na czwartą dobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi czy jest potrzebne coś jeszcze???? ostatnie wyniki badań, karta ciąży dowód osobisty,karta NFZ, dla nas: podkłady na łóżko 90 x 60, podkłady poporodowe bella, koszule nocne, kapcie, klapki pod prysznic, szlafrok, ręczniki kąpielowe, majtki siateczkowe, żel do mycia, szampon, wkładki laktacyjne, dla dziecka opakowanie pieluszek jedynek, paczka chusteczek nawilżających. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktualne badanie grupy krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×