Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaZG

chcę schudnąć 20 kg kto ze mną?

Polecane posty

Ach te słodycze....święta....Nie przejmuj się poprostu zasikamy zęby i do dzieła. Damy radę, bo jak nie my babeczki to kto???? Ja poprostu nie mogę na siebie patrzec. Nic na mnie nie wchodzi, wszędzie się wylewa, szlag mnie trafia, bo co rusz muszę kupować nowe ubrania. Dlatego tym razem się nie poddam. Zapisałm się jakiś czas temu na fitnes (jak ide na tening łykam Therm Line II dla przyspieszenia spalania i dla wtrwałości), teraz dołączam do tego dietę protal i do wiosny mam nadzieję być ładna zgraban i powabna...a nałogowy optymizm to moja myśl przewodnia :-)))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę jak to będzie na tej mojej diecie - mój organizm jest bardzo dziwny jak już wspominałam potrafię przytyć 20 kg w trzy miesiące, ale też czasami udaje mi się zrzucić 10 kg w dwa tygodnie, ot uroki mojego ciała. Pomijając fakt, ze BMI moje wynosi 31, ale za to spokojnie nosze rozmiar bluzek 44, a spodni 46 :P A przed świętami ważyłam 97 kg, ale wystarczyło dwa dni normalnego jedzenia i proszę prawie 4 kg do przodu ( a wcale się nie objadałam, nie jadłam słodyczy itd). Najbardziej boje się małej energii, zawrotów głowy i gorszego samopoczucia - jak już wspominałam racjonalne diety nie mnie nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do EAD1001988 : A próbowałaś kiedys oczyscić jelita? Mam tu na myśli lewatywę? Pytam bardzo poważnie, skoki Twojej wagi są dośc zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam, ba czasami się zastanawiam czego to ja nie próbowałam. Ile badań przeszłam, ile wydałam na lekarzy i dietetyków. Niestety, na mnie działa tylko intensywny ruch i radykalna dieta. Dodatkowo ciągle czuje głód - ale nie tak zwykły apetyt na małe co nieco, ale ogromny głód jakbym tydzień nie jadła. Stan najedzenia dla mnie nie istnieje, nie rozumiem jak można nie czuć głodu, nie znam tego uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci współczuje , bo wiem przez co przechodzisz. Ze mną jest podobnie, nie nzam uczucia głodu, jestem poprostu jak odkurzacz. Dlatego właśnie zdecydowął się na protal. Mozna jeść ile się chce, w ogóle nie jest się głodnym a chudnie się w oczach. Byłam już na tej diecie i przynosiło to wymnierne efekty aczkolwiek niepotrzebnie rzuciłam równomiernie palenie i to był zaduży szok dla mojego organizmu. Musiałm przerwac ditę. Na szcęscie zatrzymałm się na tej przerwanej wadze i tak do dziś lecz to wciąz nie to. Teraz minęło juz sporo czasu i jestem silniejsza a przede wszystkim zdeterminowana. Wracam do diety dukana i nc mnie powstrzyma :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba mam odwrotny problem - ja uczucie głodu znam aż za dobrze - ja ciągle jestem głodna, nie znam stanu najedzenia. Kiedyś chciałam sprawdzić czy jak najem się na full to uczucie głodu zniknie. Zjadłam 5 obfitych obiadów i niestety jedynie zwymiotowałam będąc ciągle głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak się mierzyć?? jak lekko miarka zjedzie w górę/ dół np w pasie przy wałeczkach i doopa wynik zafałszowany o ok 2 cm 'ja się jutro zważe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias74
Hej dziewczyny przylaczam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias74
Ja juz tez probowalam w zyciu wszystkiego,ostatnio udalo mi sie schudnac 8 kg,potem przytyc 2.Teraz waze 82kg przy wzroscie 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias74
Zapisalam sie na box plus 5 posilkow dziennie.Muuusi sie udac.Jutro sie zwaze i zmierze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias74
ja uzywalam perfecty,wymiary sie nie zmienily ale skora jest niesamowta,bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias74
wazyc sie trzeba tylko rano na czczo,nie pzejmowac sie naglym wzrostem wagi przed miesiaczka,ja od razu nabieram 2-kg,po miesiaczce znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie ćwiczenia chcecie wykonywać żeby nie zbudować wielkich mięśni pod jeszcze większym tłuszczykiem tylko wzmocnić mięśnie i spalić tłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monias74
ostatnio jak bylam na diece i chcialo mi sie jesc to sobie powtarzalam ze ja juz sie tego w zyciu najadlam,schudne i zno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jestem z wami :):):) nosze rozm. 40 ale jestem strasznie ubita mam gdzies około 165 cm wzrostu,ale nie wiem ile waze gdzies kolo 80kg pewnie bedzie. mam 18 lat po nowym roku zaczynam diete i 4 razy w tyg na siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam przede wszystkim na ćwiczenia areobowe, żadnych wysiłkowych na siłowni, aby nie tworzyć mięśni, potem zajmę się tworzeniem sylwetki;) A nie boicie się obwisłej skóry i rozstępów? Ja po licznych dietach jestem jednym wielkim rozstępem i dodatkowo obwisła mi skóra na brzuchu:( Myślicie, że to mi się jakoś wchłonie czy raczej zostaje mi tylko operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam pytanie gdzie najbardziej wam się osadza tłuszcz? bo mi na udach i na twarzy;// masara mam takie pyzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na diecie okolo miesiac i 2 tyg. Wazylem 102kg przy wzroscie 183. Teraz waze 90 kg. Caly czas scisle sie trzymam diety no i cwicze 6 razy w tygodniu. Jeszcze z 7-10 kg by sie przydalo zrzucic. Najchetniej tylko z brzucha i troche z twarzy jeszcze bo reszta jest ok. Rozstepy to mi sie porobily ale na barach. Te z brzucha zniknely bo sie zmniejsza a nie rosnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan na dziś: 9.00 - śniadanie (2 kanapku) :O 12.00 obiad lekki 15.00 owoce 17.00 szklanka pożywnego soku warzywnego 18.00 owsianka z otrębami koło 23 chodze lulu ;-) 0 słodyczy; przed kolacją godzinka ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingOfMen - na jakiej jestes diecie? ja mam tłuszczyk na brzuchu, udach, ramionach i obrzydliwe wałki na plecach :O jako że jestem nieco uzalezniona od słodyczy, w akcie desperacji zakleiłam taśmą klejącą całe otwarte ptasie mleczko z połówką zawartości :D tak obklejone, że mi się nie będzie nigdy chciało otwierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... dołączam się...a dlaczego dziewczyny nie od dziś? to było by lepsze! po świętach zostało masa smakołyków i co teraz chcecie je zjeść później po sylwestrze też zostaną... jak się odchudzać to od teraz ! mam szczęście bo w domu mam siłownię ale jest zamknięta na klucz i nikt o niej nie pamięta więc za chwilę biorę sie za jej odkurzanie ... posprzątam i zaczynam ćwiczyć ja muszę schudnąć żeby mieć dzieci...więc mam podwójną motywację wiecie co ja wam powiem... mam super cwiczenia... boty attact czy jakoś tak można je ściągnąć z internetu...tylko trzeba ćwiczyć rozważnie bo ja naderwałam sobie ścięgno tak mocno ćwiczyłam i powiem wam że przez półtora miesiąca spadło mi 10 kg przepisałam to z innego topiku bo się przeniosłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam grubaską :P ale później schudłam ponad 40kg. ważyłam 49kg wpadłam w bulimię i do dziś mam problemy z zębami przez kwas żołądkowy. niestety bardzo szybko schudłam i szybko prztyłam. przed swietami też schudłam 10kg ale zaczełam brać hormony i znow przytyłam już mam dość dziś zjadłam kawałek ciasta ze świąt ale to nic jeszcze go dziś spalę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się was poczytać ale się zgubiłam :P idę posprzątać ... ogarnąć się trochę i zrobię porządek w siłowni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×