Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaZG

chcę schudnąć 20 kg kto ze mną?

Polecane posty

Gość Chcę być szczupła...
Dziewczyny Damy radę!!! Na ćwiczeniach o 19.00 zachciało mi się płakać, ale nie dlatego, że nie dawałam rady. Dawałam, owszem. Tyle, że cała sala w lustrach. Wszystkie dziewczyny jak patyczki i tylko ja z grubą pupą, a uda... no masakra. Na dodatek drzwi były otwarte i wszyscy zagladali. Cóż, zacisnęłam zęby i robiłam swoje, ale miałam wrażenie, ze się ze mnie śmieją. Normalnie płakać mi się chce, że dopuściłam się do takiego stanu. W dodatku nie nadążam z praniem ciuchów i musiałam iść w jasnych dresach... Dziwne tylko, że wcześniej tego nie widziałam aż tak bardzo. Zakładałam jakiś ciuch i jeszcze myślałam, że nie tak źle. Dziewczyny, bierzmy się ostro za siebie. Powiem tak jesteśmy jeszcze młode (ja mam 41 lat) chociaż czuję się dużo młodziej. Pomyślcie, jakie ciuszki sobie kupimy przy rozmiarze 36 lub 38. Uda nam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość improvedb430
ja, mając 165 cm wzrostu najlepiej się czułam przy 50 kg - jestem tzw. kręglem z pyzatą buzią. poniżej tej wagi miałam ręce jak patyki i żebra na wierzchu, powyżej - nogi jak serdelki i buzię jak księżyc w pełni. tak więc też uważam, że to sprawa indywidualna - ale wydaje mi się, że poniżej 57 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjonna
Dzięki -damy radę!!!! Ja mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjonna
Chcę być szczupła... -racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaZG
witam Was dziewczynki :D widzę że jest nas coraz więcej :) wytrwamy :D musimy, przyjdzie wiosna i chyba nie chcemy byc na siebie wsciekłe ze znów wyglądamy fatalnie??? od niedzieli mamy suczkę beagle w domu, za 2 tygodnie będę mogła juz z nią wyjsc na spacer więc więcej ruchu na swieżym powietrzu :) ja trzymam się diety :) chyba najgorsze za mną bo wcale nie mam ochoty na słodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość improvedb430
@ankazg ja mam psa, który przy mrozie -20 najchętniej tylko by spacerował. a ja już przy -5 wymiękam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę być szczupla - a co Ty się przejmujesz laskami na aerobiku - niedługo będziesz wyglądać tj one :) - gdybym ja obserwowała Cię - czy inne dziewczyny ćwiczące za tymi drzwiami, byłoby mi wstyd, że ja nie ruszam wogóle swojej wielkiej d.... improvedb430 - mamy ten sam wzrost - ile aktualnie ważysz ? kurcze ja nawet nie marzę już o 50 kg - to byłoby w moim przypadku 28 kg do zrzucenia :( a w moim przypadku( po 30 stce i przy braku ruchu )jakoś czarno to widzę. Mi trochę pomieszały się dni :).Dopiero dzis jestem 4 dzień na diecie. Nie jestem głodna - coś w tym jest, ze głód mija po 3 dni diety. Staram sie urozmaicać sobie jedzenie i nie myśleć o przyjemnościach z jadłospisu moich domowników, ale strasznie ciężko gotować, przygotowywać posiłki podczas diety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być szczupła...
Dziewczyny, dziś nic nie ćwiczę, bo święto. I dobrze moje mięśnie musiały chwilę odpocząć. Rano, gdy się obudziłam, poczułam tyle energii, jak osiemnastka. Coś z tymi endorfinami jest. Święta prawda. Nie trzymam rygorystycznej diety. Odrzuciłam produkty mączne. Od czasu do czasu ciemnhe pieczywo. A poza tym dziś bigosik bardzo chudy. kefirek. czerwona papryka i mandarynki. Byłam dziś na meczu, ale jako kibic. Pozdrawiam Was serdecznie. DAMY RADĘ!!! Najważniejsze: nie schudłam ani grama na wadze, ale spodnie wchodzą bez trzeszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę być szczupła ... - i o tow tym wszystkim chodzi, by"spodnie wchodziły bez trzeszczenia" :) dlatego ja nie zamierzam się ważyć częściej niż raz w m-cu. Ja w moje spodnie się nie mieszczę a z tych w których chodzę "wypływam" jak galareta. No i trudno !!! zasłużyłam sobie :( ale teraz wszystkie razem zasłużymy sobie na coś lepszego :) Ciekawe co ile kg - zmienia się rozmiar garderoby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być szczupła...
Moni Kocham ludzi z optymizmem. Na razie jesteśmy niedoskonałe (tylko nasze gabaryty) ale wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarancowa
Będziemy piękne i szczupłe, a co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie schudłam nic jak narazie, nie ważyłam się, a co do spodni to nie wiem bo chodzę głównie w elastycznych getrach . Czasami mam ochotę coś zjeść ale po kilkudziesięciu minutach mi przechodzi :). Dzisiaj jeździłam na łyżwach i wg. Normalnie już nie mogę się doczekać aż bd widać efekty diety. Ah jestem cała energii , Pomarancowa będziemy b ędziemy i z każdym dniem jesteśmy tego bliższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłości_lepsza - wiesz ... nigdy nie jeździłam na łyżwach :( a jest to jedno z moich marzeń :) a później na rolkach ho - ho :) ciekawe czy kiedyś mi się to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chcę dołączyć ! pozwolicie ?;) nie mam motywacji sama. w sumie od wczoraj zaczełam cwiczyc i mniej jesc ale jest ciezko...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulkaaaa - no pewnie witam :) masz jż jakiś pomysł na swoją dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni życzę spełnienia marzeń :) Dziś jak się kąpałam zauważyłam że troszkę mi się brzuch zmniejszył, zaczyna mi nawet widać "kości biodrowe". Ciekawe ile teraz ważę , muszę poczekać do poniedziałku żeby się zważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w_przyszłości lepsza_ - dzięki wielkie :) - ehh niestety 10 cm mniej od Ciebie :( - widzę, że mądrze podzieliłaś sobie cel wagowy na etapy (bożżż ... jaka Ty chcesz być chuda !!! nie wiem czy 55 kg to nie za mało przy Twoich 176 cm ?! Powiedz na który jesteś etapie, kiedy zaczęłaś się odchudzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być szczupła...
Jak sobie radzicie koleżanki, Ja wczoraj wieczorem 21.00 skusiłam się na mały kawałeczek ryby wędzonej dwa kęsy, ale poszłam spać o 1.00. Natomiast od rana bieżnia. Wytrzymuję tylko godzinę i dodałam brzuszki tylko cztery serie po 15 powtórzeń. Jak wychodze z siłowni to mi sie kręci w głowie. Nie nadążam z praniem i suszeniem ciuchów. W dodatku dziś rano kupiłam pas do ćwiczeń. Taki gumowy od bieresi do połowy bioder. Dopiero w szatni zobaczyłam, że na spodniach od dresów mam mokry tyłek i brzuch aż do połowy ud. Jak bym normalnie się posikała. Ale obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zważyłam się i ważę dalej 76 kg ! Trudno jestem po kolacji, ale powinnam już coś schudnąć bo to mój piąty dzień odchudzania. A może dopiero teraz będę tracić na wadze. Nie wiem ale jest mi teraz strasznie przykro. Znalazłam dziś taki dokument (mniejsza o to co to jest). Był on z października 2010, ważyłam wtedy 73 kg , bosh jak ja sie zaniedbałam .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w_przyszłości_ lepsza - schudniesz !!!!! cierpliwości tylko - ludzie odchudzają się miesiącami i tylko taka dieta długodystansowa daje trwałe efekty. Pomyśl kiedy ostatni raz ważyłaś te swoje wymarzone 55 kg - ja już nie pamiętam, chyba przed ślubem :) ale pamiętam kiedy ważyłam np 60 kg :) - 1,5 roku temu :) i tak sobie tłumaczę, że o ile oczekuję szybszych efektów - to takie mocne dietko-wanie i stabilizacja tyle samo powinna mi zająć. Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moni :) Wiem, że na efekty trzeba długo czekać ale jestem niecierpliwa. Mam ochotę na truskawki , heh ale ja mam zachcianki ;/ niestety nie mam nawet mrożonych a trudno może mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość improvedb430
@Moni zaczynam od 66 kg [ale to dzień przed okresem, więc realnie pewnie 2 kilo mniej]. postanowiłam się ważyć raz w tygodniu, żeby nie popaść w obsesję. na razie tylko ograniczenie jedzenia - ilości, żeby skurczyć żołądek po rozpasanych świętach. dopiero dziś dotarłam do domu, a w podróży byłam skazana na lotniskowe żarcie, więc trudno szukać chudego twarożku. teraz pewnie będę odsypiać przez weekend zmianę strefy czasowej. chcialabym ćwiczyć codziennie, ale nie wiem, czy przy tej ilości pracy znajdę na to czas chcę chodzić na kardio, jakieś tańce plus pilates w domu po kardio chętnie sauna, mam w karnecie muszę znaleźć dobry balsam antycellulitowy, a na razie wykorzystuję resztki plus ładnie pachnące prezenty świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość improvedb430
no i skasowało mi posta @Moni zaczynam od 66 kilo, choć dzien przed okresem, wiec realnie pewnie 2 kilogramy mniej postanowilam ważyć się raz w tygodniu, więc nie wiem, ile aktualnie wskazuje waga na razie tylko ograniczam ilość, bez patrzenia, co to dokladnie, bo jestem skazana na śmieciowe lotniskowe żarcie w weekend odsypianie i od przyszłego tygodnia zaczynam ćwiczyć chciałabym codziennie, ale nie wiem, czy znajdę czas plan to kardio plus taniec plus pilates w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
improvedb430 - kurcze ja jakoś nie wierzę w te balsamy antycellulitowe - no może i działają ale przez m-c - pamiętam taki z avonu fioletowy - całkiem przyzwoity, słyszałam też dużo dobrego o nivea goood by cellulite czy jakoś tak - sama nie używam --- cellulit można chyba zlikwidować tylko od wewnątrz - właściwym odżywianiem i od zewnątrz ćwiczeniami - dlatego jeśli chodzi o balsamy stawiam na coś głęboko nawilżającego - polecam vichy lipidiose albo dermedic przeciwko starzeniu skóry czy jakoś tak - to moje ulubieńce i wiesz chyba rzeczywiście wśród setek balasamów, które używałam one rzeczywiście spełniają swoją f-cję. Mam też ochotę na takie kosmetyki Linia profesjonalna BIELENDA iDEAL SKIN - nie są dostępne komercyjnie, ale przez net można kupić polecam http://www.youtube.com/watch?v=ai8Q3W3XFPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wyżej to link do filmiku dziewczyny, która troszkę o nich opowiada - całkiem zachęcająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam balsamów ujędrniających, wiem, że to prawie nic nie daje, ale myślę że to pomoże przy ćwiczeniach. Nie mogę się doczekać wakacji, myślę, e zdążę do nich zrealizować swoje cele. Wyobraźcie sobie jak fajnie bd latem chodzić w krótkich spodenkach, obcisłych bluzkach czy nawet kąpielówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaZG
hej dziewczynki :D dziś się zważyłam i po 10 dniach 2kg mniej :D a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×