Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angie_angie

Jak okreslacie dziecku cipkę? Chłopczykowi mówi się siusiak a dziewczynce?

Polecane posty

Gość Kulfon 2100
SROM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioszka
cioszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijamijamijapija
sikulinka i taptorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo sorrryyy
Nie wyobrażam sobie mówić: "chodź, umyjemy prącie", albo "umyjemy wargi sromowe" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna 109
ja mowie psipsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieranka
a ja pipka albo myszka Moja mama uzywala sformulowania cipcia:) a kolezanka mowi brzoskwinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow28
pysiorka badz cipusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówie "psitka" albo poprostu "cipka" moja ciocia jak byłyśmy z siostrą małe mówiła siusiak i siśka (ona ma dwóch synów i często razem spędzaliśmy czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię do swojej 3 letniej córeczki że ma "psioszkę". Tak się przyjęło i jak coś ją zaboli to mówi że boli ja psioszka. Nie będę do małego dziecka rzucała pochwą czy waginą przyjdzie pora pozna też tą terminologię. Wie też że chłopcy mają siusiaka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie jesteście i tyle
Nawkładacie im do głów jakieś siuśki, siśki, a potem gówniarstwo myśli, że u kobiet ta sama dziurka służy do sikania i czynności płciowych... Ktoś tu dobrze napisał - dla dziecka wagina, pochwa czy prącie to tylko słowa, to wam po prostu przez usta nie przechodzi - wychowanym na psipsiolinach i innych debilizmach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja .......
corcia odkad skonczyla 2 latka mowi ze ma cipke . rozwalila mnie ta kaczuszka.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście trzylatki powinny wyrażać się tak: Matko, odczuwam świąd w pochwie i w okolicach warg sromowych, uważam, że te dolegliwości wymagają niezbędnej konsultacji z lekarzem specjalistą. Proszę niezwłocznie umów mnie na wizytę z łaski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakatarzona córka
Sikula, sikulina, sikulinka. Inaczej nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze mówiła pipuszka i tak już zostalo i u nas, ewentualnie psiocha :) chłopak ma pisiorka albo siusiaka :) a moja ciotka na penisa do swoich synów mówiła "rura" i kiedyś w aptece jak kupowałysmy leki razem z nia i z jednym z jej maluchów to mały powiedział na głos "mama rura mnie swędzi", ale aptekarka miała minę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam ze faceci to swinie
mi mama mowiła siuska, siusie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nawkładacie im do głów jakieś siuśki, siśki, a potem gówniarstwo myśli, że u kobiet ta sama dziurka służy do sikania i czynności płciowych..." moja mama używała zdrobniałych określeń i jakoś wiedziałam w odpowiednim czasie co ma jaką funkcję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
pimpunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos jeszcze coś powie.....:) mnie tez rozwaliła ta kaczuszka...szok aż mnie zatkało jak kolezanka powiedziała tak do córki;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, ja jeszcze dodam
że nie myję raczej córce WAGINY ani POCHWY (!??) Co za baby;) Co najwyżej srom możnaby powiedzieć, ale bądźmy szczere- kochanie teraz umyjemy srom- super-! Ja tam mówie pisiulinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośtamktoś
To wy się wstydzicie poprawnych nazw nie wasze dzieci. Z innymi częściami ciała też macie takie problemy czy jednak rękę nazywacie ręką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wszystko będzie czas
Ktoś wcześniej napisał, że mówi po prostu pupka. I u mnie też się to przyjęło..."umyj pupkę" i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to
trudno do dziecka dwuletniego powiedzeć: umyjemy srom czy waginę. No ludzie, powaliło was? na takie okreslenia przyjdzie czas później w szkole. Zycie jest najlepszym nauczycielem, nie bójcie sie, że jak do dziecka powiecie zdrobniale, to ono tak bedzie mówic całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga87
A czy słowo srom jest brzydkie, wulgarne czy obraźliwe ? Normalne słowo jak ręka czy noga. Wagina za to, to wstrętne zapożyczenie z języka angielskiego ;] proponuje mówić pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghop
mi mowili zabka ale to bylo wiadomo dawno temu i teraz pewnie lepsze okreslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksbvir
a ja mówię psitka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga87
Można też piczka lub kuciapka tylko po co ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×