Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ljasflsjf.smf

2012?

Polecane posty

Gość ljasflsjf.smf

Teraz juz nie daleko w sumie do 2012 , bo tylko rok... Moze ma ktos cos juz zalatwione i bierze slub wlasnie wtedy? :) My wczoraj ustalilismy dare... 16.06.2012 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanka---a
Dobry fotograf to podstawa w końcu trzeba mieć jakąś pamiątkę do wspomnień. U nas był Pan Dominik Tamioła i jesteśmy bardzo zadowoleni. Żadnych sztucznych poz wszystkie bardzo naturalne, nie odrzuciliśmy ani jednego wszystkie są super zrobione. Gorąco polecam wszystkim z okolic Częstochowy naprawdę warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sobie na wsztrzymanie
ja mam slub pod koniec lata 2011 roku i oprocz kosicola nic nie mamy zalatwione kolezanka ma slub w sierpniu i podobnie tylko kosciol a ty tu bajdurzysz o 2012 roku ja i ona mieszkamy w roznych wojewodztwach ja w srednim miescie ona w bardzo duzym i jakos zadna histerii jeszcze nie robi i nie skacze kolo wesela jakbys miala co robic w zyciu nie myslalabys o organizajci wesela tak wczensie bo mialabys wazniejsze sprawy na glowie takze zajmij sie swoim zyciem a o weselu pomysl w odpowiednim terminie bo narazie msz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieszkacie?
bo przyznam szczerze, że koleżanka która ma ślub w sierpniu i podobno ma załatwiony tylko kościół to jest trochę niepoważna. Chyba że obojętne jej gdzie się odbędzie wesele, kto będzie robił zdjęcia, kto będzie grał... Nie ma co popadać w skrajności i zajmować się wszystkimi drobiazgami na 3 lata do przodu, ale taka totalna ignorancja i olewactwo też jest chyba nie na miejscu. Autorko - jeżeli masz 2 lata do ślubu to na spokojnie zacznij szukać sali, powinnać mieć teraz bardzo duży wybór wolnych miejsc. Resztą możesz się zająć ok 1 rok przed uroczystością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljasflsjf.smf
No wlasnie, niecale dwa lata ... Bo jakby nie patrzyc juz mamy 2011 :) Wiec poltora roku - dlatego chce zalatwic sale bo u mnie niestety terminy rok/poltora wczesniej trzeba zalatwiac ( Kraków) :/ I kamerzysta - dobry znajomy mojego narzeczonego, rozmiawial z nim moj przyszly maz i sam kamerzysta powiedzial ze u niego rok wczesniej trzeba zamawiac termin... Dlatego mysle zalatwic w lutym albo marcu sale i spotkac sie z kamerzysta :) Reszte zostawimy na jesien... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaag
my też bierzemy ślub w 2012, dokładnie 23.06 :) strasznie dużo czekania, ale przynajmniej na spokojnie wszystko załatwimy i uzbieramy kasę. mamy już salę zarezerwowaną i wymyśliłam, że sukienkę i garnitur kupimy ok października 2011 - wtedy rozpoczną się przeceny ślubne 2011 więc może coś zaoszczędzimy przy okazji :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja ja:) dokladnie 2.06.2012:) ale się cieszę.Narazie mamy zarezerwowaną salę;)Na resztę chyba jeszcze za wczesnie.No i za zespołem trzeba sie rozejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.06.2012 :-) Sale mamy wstepnie zarezerwowana - Za miesiac jedziemy obejzec , porozmawiac i wplacic zaliczke :-) Kamerzyste mamy wybranego - pisalam do Niego , nasz termin ma wolny... Za miesiac do Niego jedziemy :-) Dwie najwazniejsze rzeczy bedziemy miec... Reszte tak za pol roku ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1207
ja slubuje 16.06 sale zespół i kamerzyste juz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjaradjox
18 sierpien 2012. Nic nie mamy zalatwione :D luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 28.07.2012 mamy sale, kościół i zespół, za fotografem będziemy się rozglądać za kilka miesięcy. teraz trzeba przejść na dietę, żeby pięknie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dużo masz czasu na zrzut? :) ja nie tyle co schudnąć chcę się wymodelować ciało i je trochę ujędrnić, ramiona i biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczyny były w czerwcu na wakcjach:) czyli 7miesięcy temu .Ślub czerwiec 2012.Jesteśmy z miejscowosci między Kielcami a Radomiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy po 22 lata, zaręczyny też na wakacjach ale w kwietniu :) na wyspach kanaryjskich (3 dni po katastrofie w Smoleńsku, i 2 dni przed wybuchem wulkanu, który swoją drogą przedłużył nasz pobyt na wyspie o tydzień na koszt biura podroży), mieszkamy w Warszawie, ale pochodzimy z Białej Podlaskiej i tam planujemy wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my inny wiek ja 23 On 30:)Na wakacjach bylismy we Włoszech.Wspominam jako najlepsze wakacje w moim życiu.W czerwcu wybieramy się jeszcze raz;)weselicho pomału planujemy.Narazie załatwioną mamy salę(ciężko wywalczoną:)z resztą nie ma sie co spieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pany Młode wpisujcie się! Wasze historie, wiek, okoliczności zaręczyn! Zostało dużo czasu (w sumie to już tylko rok :)) ale nie przeszkadza to w tym żeby się cieszyć i chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się podniecam i nikt mi nie zabroni :) mało tego, wybieram się nawet na targi ślubne w lutym, bo własnie znalazłam ze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaag
ja też się podniecam, chociaż nasz ślub jest dopiero 23.06.2012 - tak intensywnie się podniecam, że spać nie mogę i wymyślam jakie będę miała kwiaty i jak będą wyglądały zaproszenia :] ewelka_rewelka - a powiedz, na takie targi warto się wybrać? może też bym poszła :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy warto się wybrać bo nigdy nie byłam, ale wiem że będzie można tam zaczerpnąć dużo fajnych pomysłów, zaproszenia, kwiaty, suknie, fryzury... tak naprawdę wszystko. Mieszkamy w Warszawie ale wesele będzie w naszej rodzinnej miejscowości, nie będziemy na targach podpisywać umów np na samochód czy zespół, ale możemy "podpatrzeć" jakieś fajne rzeczy. Wiem że na takich targach często są często konkursy, można wygrać np sesje narzeczeńską czy wizytę w SPA przed ślubem. Targi są w weekend więc można iść :) Podaje Ci linki do targów, te w PKiN są ogólne, a te na Torwarze bardziej ciuchowe - sama nie wiem na które się wybrać. http://targislubne.com/ http://www.modanaslub.pl/?s=3;artID=457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my też mamy ślub w 2012, a dokładnie 7 lipca :) Na razie oprócz terminu mamy tylko lokal (wymarzony, powiem jednym słowem, ale już zarezerwowany na naszą datę) no i kościół. Niby jest jeszcze masa czasu, ale ja lubię mieć wszystko na ostatni guzik dopięte na długo przed... Nie wyobrażam sobie nie mieć sukni pół roku przed ślubem, czy zespół na ostatnią chwilę. A więc zostało półtora roku, co powinnam wiedzieć, co już zacząć organizować, planować, myśleć i wogóle?. Przepraszam, ale to mój pierwszy i ostatni ślub i stąd moje rozterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczynki ,że ja byłam na takich targach ślubnych w kielcach ,ale było strasznie.Nie było nic ciekawego,zespołu nawet jednego nie było(chcociaż reklamowali,że bedą)Konkursy byly rzeczywiscie ,ale nawet nas nie wpuścili bo podobno za dużo ludzi juz było.Ogólnie mi się nie podobało:/Jedynie co pooglądałam sobie sukienki:D fryzury i makijaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksinelllla
21.07.2012 - sala, fotograf, prawie wybrany dj, jedną suknie juz mam- tą na przebranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaag
będzie koniec świata jak będę miała brzydką pogodę w czerwcu 2012 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×