Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Na jakim portalu randkowym są w miarę normalne dziewczyny?

Polecane posty

Gość jak to, jakie wartosci?:o
jakie zalozenie? takie sa zasady, jak ktos je zlamal, to zgrzeszyl, ale moze sie nawrocic, wyspowiadac i wiecej tego nie robic. natomiast jesli ktos z zalozenia uwaza, ze te zasady sa "do dupy" to nie jest katolikiem. proste. Mystery, z choinki sie urwales?:o nie wiesz jakie sa zady kosciala rzymskokatolickiego? niewazne jest to, co Ty uwazasz za rozsadne czy logiczne. jesli chcesz nalezec do danego wyznania, to musisz przestrzegac okreslonych przez nie zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze że jestem buddystą tro co mam wpisać w tą kolumnę w jakiego boga wierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to, jakie wartosci?:o
to jestes buddysta i nie wiesz, w jakiego boga wierzysz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dm4903md30
mystery wiesz co ty lepiej sobie daruj w ogóle dziewczyny, bo twoim problemem nie jestto ze jestes prawiczkiem, tylko ze masz nasrane pod kopułą, zreszta jak wiekszosc prawiczkow tutaj. jest jeden wyjatek - darker - ten kiedys zarucha. pozniej taka dziewczyna bedzie miala traume przez ciebie i sie wypisze z tamtad zamiast poznac normalnego czlowieka, to bedzie sie jej to kojazylo z jakimis popaprancami chyba byla juz ntu na kafe taka raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to, jakie wartosci?:o
jesli nie jestes katolikiem, to daruj sobie te portale. one sa stworzone po to aby jeden katolik mogl znalezc drugiego. zadna dziewczyna stamtad nie bedzie chciala sie na stale zwiazac z budysta. po prostu macie inne spojrzenie na swiat. mozesz co najwyzej znalezc tam kolezanke czy przyjaciolke (nie do seksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym chciał to już dawno bym zaruchał, tylko jedyne co nmnie powstrzymuje, że musiałbym to zrobić z niedziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dm4903md30
a jaki masz problem z niedziewica? przynajmniej wie juz co i jak. z dziewica 1 raz moglby byc nieudany i dla niej i dla ciebie niedziewice to tez fajne dziewcyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
no jak jesteś buddystą to faktycznie, na portalu katolickim dziewczyny nie znajdziesz, fajne koleżanki owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatyszakapinianiek
zawsze możesz wrócić do prawdziwej rzymskokatolickiej wiary dzięki poznaniu gorliwie wierzącej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrfkf
to jestes buddystą czy katolik?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
formalnie :( a po co zawyżasz statystyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
religia katolicka jest oparta na poczuciu winy za grzech którego nie było i rzekome, bliżej nie zdefiniowane grzechy, które są tylko błędami no i bez sensu neguje reinkarnację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatyszakapinianiek
podziel się linkami gdzie są istotnie piękne kobiety, od razu napiszę, nie zamierzam do żadnej pisać bo mam żonę, poza którą świata nie widzę. ale na ładne twarze mogę popatrzeć - no chyba że te niby katoliczki prezentują się w bikini w wyzywających pozach - wtedy radziłbym je olać bo coś kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dm4903md30
pierdzielisz religia katolicka oparta jest przede wszystkim na MIŁOŚCI (tej bezinteresownej, prawdziwej) dlatego jest to bardzo zabawne jak np. jakis nergal mowi cos o milosci do dody. zazwyczaj ci ktorzy maja najwiecej do powiedzenia, to ich to w ogole nie dotyczy a jedyna wiedze maja z internetu albo innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrystus uczył radości, żeby być jak dzieci i że nie ma żadnych ograniczeń i co z tego zostało w kościele, smutek i żałoba a przecież on zmartwychwstał a tylko jego powłoka cielesna umarła na jakiś czas poza tym, skoro on umarł już na nasze grzechy no to nie mamy żadnego grzechu, nie możemy zgrzeszyć skoro on za to umarł, poza tym po to Bóg dał ludziom pragnienia żeby je zaspokajać a nie żaby ludzi karać, chciał żebyśmy byli szczęsliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatyszakapinianiek
nie róbcie offtopicu - to temat na szerszą dyskusję w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dm4903md30
no więc idź za tym czego nauczał Chrystus. wszystko sprowadza się właśnie do miłości do bliźniego. i nie ma w tym nic złego faktem jest że osoby reprezentujące kościół to inna sprawa, dlatego trzeba mieć własny rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
mystery a skąd jesteś?? małopolskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
mam nadzieje ze zadna nie da sie uwiesc :o biedne dziewczyny nie wiedza co za menda na nie czycha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
no to faktycznie, ja jestem z pomorskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg34gg mam nadzieje ze zadna nie da sie uwiesc biedne dziewczyny nie wiedza co za menda na nie czycha" a skąd ta negatywna ocena mojej osoby ja chcę sie ożenić i kochać tą którą znajdę nie chcę jej zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scypion
Na portalach ich nie znajdziesz. Ale ogromne rzesze porządnych dziewcząt siedzą i słuchają jednej stacji radiowej. Znak charakterystyczny - moherowy beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu że te dziewczyny na pewno mają potrzeby seksulane bo niektóre są wręcz gorące jakoś sobie z tym muszą radzić same, jak mniemam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×