Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Na jakim portalu randkowym są w miarę normalne dziewczyny?

Polecane posty

Gość piekna dziewica
hmm, dostawałam pełno zboczonych maili, albo jak już któryś napisał coś to było to w stylu wyskoczymy na piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna dziewica hmm, dostawałam pełno zboczonych maili, albo jak już któryś napisał coś to było to w stylu wyskoczymy na piwo..." a teraz masz gdzieś profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
hmm wiesz offerma, w sumie nie mnie to osądzać, ale myślę ze raczej nie, tzn mieszczę sie w normie.... zaznaczę że zdjęcia tu wklejać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
tak, byłeś na tym portalu przed chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
na tym drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym z tego co widziałem na wizytówce tej strony to raczej mało seksowne osoby, chyba że głębiej jest lepiej masz w ogóle w czym wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
oj, czemu zaraz mało seksowne, bo nie wyginają się jak seksowne kociaki, normalne kobietki tam są... co do wyboru, facetów jest mniej a z mojego województwa do już szczególnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
bez życia!!! oj człowieku poznałam kilka osób z zs i zapewniam Cie ze życia i pasji im nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat szczególnie faceci, tacy jakby bez ikry i bez życia to mi się rzuciło w oczy a było tylko trzech na pierwszej stronie, tej wizytówce portalu stad moja troska o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
no nie zaprzeczę,że sporo na nim nieśmiałych facetów, którzy kobiet się wstydzą/boją... nawet na takim portalu to spore utrudnienie, hmm z takimi to ja sie nie rozmawiałam, bo nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
hmmmm, ZS jest za darmo a na przeznaczonych trzeba płacić, nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna dziewica hmmmm, ZS jest za darmo a na przeznaczonych trzeba płacić, nie wiem czy to ma sens..." ja też się zastanawiam, bo 99 zeta ale co mi tam przeglądam i jest całkiem, całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
nie rozmawiałam wiec nie wiem, chyba są nieśmiali... różni ludzie są wiadomo to internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
przeznaczonych nie przeglądałam, póki co wychodzę z założenia ze zs mi wystarcza, nie chodzi przecież o ilość portali na których sie człowiek udziela.. zresztą ja część osób z portalu znam i lubię z nimi pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzą do kościoła i to nawet nie tylko raz na tydzień ale i w tygodniu mam nadzieję, że faktycznie są dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
ja chodzę raczej tyko raz w tygodniu a częściej to jak specjalna okazja, nie widzę sensu po co kłamać z tym dziewictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one nie piszą wprost, że są dziewicami, to znaczy nie ma tam takiej informacji na stronie tylko można się domyślać,że są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
no i fajnie, po co o tym trąbić na około, to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopiec z mazowsza
przegaladam te strone zapisanisobie i ... po wiekszosci widac ,ze to dziewice i prawiczki :O no sory na przeznaczeni mialem konto z ciekawosci dawno temu ,ale mi usunęli - widac cenzura tam działa ostro , nie zgadzasz sie z czyms =wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
hmm a po czym widać, to ciekawe co mówisz, jestem ciekawa czy u mnie coś widać hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te po mają coś takiego zwierzęcego w spojrzeniu te na fotka.pl mają takie właśnie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
po oczach??? jakim cudem sie pytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×