Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Na jakim portalu randkowym są w miarę normalne dziewczyny?

Polecane posty

Gość łatyszakapinianiek
@ scypion to uproszczenie - są jeszcze inne stacje katolickie - w stolicy choćby Radio Plus, Radio Warszawa, VOX FM - tego się słucha bo jest muzyka również taneczna a w Radiu z Torunia za dużo metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
ja słucham złote przeboje i tv trwam nie oglądam wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
Mystery_ bo jak zaczniesz przebierac w tych dziewicach spawdzac rozdziewiczac to ja dziekuje:o zbyt normalny tez nie jestes widac po wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
dobrze ze patrzysz na osobowosc a nie na wyglad:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobowość też jest ważna ale musi być to coś nie bądźmy hipokrytami mam nadzieję, że są w miarę normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatyszakapinianiek
no dobra Mystery, już znalazłeś jakieś kandydatki, ale co maszim zamiar napisać? "Hej lala, może się umówimy na potupajkę" czy może "Znasz hymn o miłości z listu do Koryntian? On oddaje to co czuję..." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
wybierzesz najpiekniejsze i je porozdziewiczasz w imie Boga:o brak mi slow czemu nie patrzysz na normalne przecietne dziewczyny w twoim otoczeniu tylko pieknych dziewic sie zachciewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wybierzesz najpiekniejsze i je porozdziewiczasz w imie Boga" ciekawe czy Bóg miałby coś przeciwko, skoro stworzył ludzi takimi jakimi jesteśmy i dał określone pragnienia czy miał coś przeciwko współżyciu przed ślubem np. 10- tysięcy lat temu, kiedy w ogóle nie było Kościoła, ani ślubów czy to był grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
ciekawe czy Bóg miałby coś przeciwko, skoro stworzył ludzi takimi jakimi jesteśmy i dał określone pragnienia czy miał coś przeciwko współżyciu przed ślubem np. 10- tysięcy lat temu, kiedy w ogóle nie było Kościoła, ani ślubów czy to był grzech? a ona juz bedzie zużyta ta dziewica;) jak ci sie znudzi po rozdziewiczenu i kto ja wezmie wtedyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatyszakapinianiek
jakie to niby filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
Mystery_ to ze tobie sie podobaja nie znaczy ze tyy im;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gg34gg Mystery_ to ze tobie sie podobaja nie znaczy ze tyy im" spokojna Twoja rozczochrana na Sympatii mam 16 tysięcy wejść w ciągu roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
miś, seksmisja itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
no i co z tą sympatią, skoro masz tyle wejść to i pisać muszą?? i co nic?? czego z koli tym dziewczynom brakuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna dziewica no i co z tą sympatią, skoro masz tyle wejść to i pisać muszą?? i co nic?? czego z koli tym dziewczynom brakuje??" na Sympatii same niedziewice :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
bo ty im w dziury zagladales:o Boze mezczyzni z wami coraz to gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offerma ja zostalem stworzony 36 lat temu i jeszcze nie rozdziewiczalem" w TYM życiu żyjesz od 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg34gg
wierzysz w inne zycia? reinkarnacje? co trzeba zrobic zeby przeskoczyc kolejny stopien na drodze do doskonalosci? zaliczyc odpowiednia liczbe dziewic he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna dziewica
wcale nie same, też miałam tam konto ale zrezygnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"piekna dziewica wcale nie same, też miałam tam konto ale zrezygnowałam..." a dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×