Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi87

NOWY ROK, NOWE NADZIEJĘ! ZACZYNAMY WALKĘ!

Polecane posty

Gość chalaga
Ja już nawet nie marzę, że będę miała taką figurę jak przed ciążą, bo to chyba niemożliwe. Chcę tylko pozbyć się brzuszka. Może polecicie mi jakieś ćwiczenia, które powinna wykonywać. NA dietę nie liczę, bo nie chciałoby mi się szykować obiadów osobno dla mnie i osobno dla męża. Stawiam na ćwiczenia i ograniczenie wielkości posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja dopiero mam chwilkę... 35minut biegania zaliczone, 2dzień a6w i ćwiczenia na uda:) Dietetycznie też super, więc jestem zadowolona z kolejnego dnia:) Kukułka dobrze, że przypomniałaś o l-karnitynie, kiedyś brałam i polecam:) Mamy podobne cele:) Razem damy radę:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już na nogach moje dzieci nie chcą długo spać, to i tak jest lepiej jak kiedyś bo mój synek wstawał zawsze o 6:00. Teraz idzie spać trochę później bo najpierw córkę kompie i wstaje też później. Co do dietki ja planowałam tą dukana ale mam kamienie w woreczku żółciowym i boje się że nadmiar białka mi zaszkodzi, dlatego stosuje podobną dietę czyli nie będę jeść żadnych produktów mącznych jak chleb makaron czy ryż, będę jeść mięsko ryby warzywa i owoce ni i ćwiczyć bez tego dieta nie daje takich efektów. Właśnie odebrałam sobie zamówione na allegro dwa twistery podobno dobrze modelują biodra i talie brzuszek tez ale na brzuszek będę stosować brzuszki. Właśnie zajadam się serkiem wiejskim 3% i wypije czerwoną herbatkę do tego co wieczór a kolacje o 18:00 będę jadła grapefruit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO..............WZROST............BYŁO.............JEST. ............BĘDZIE........... Pebi87............173cm............78kg.............78kg. .............65kg Alletka31.........165cm............78kg.............78kg. ...............65kg Nowy_rozdział..160cm............78kg.............78kg... .............65kg kukułka23.......176cm.............86,7kg..........86,7kg ...............60kg tomasina.........167cm.............72 kg............72 kg.............64-62kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) A my z synkiem niedawno wstaliśmy:) mężuś śpi bo był w pracy na noc. I jestem strasznie głodna wiec ide coś wszamac:) Ja nie wiem jak to jest ale wczoraj na wadze ( ważyłam sie rano naddczo) było 86,7kg a dziś jest 85,1kg:) Aż tyle wody by mi ubyło przez jeden dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukułka a dobrze się warzysz? na twardej podłodze nie na dywanie? a po drugie to nie musi być tylko woda ale również opróżniają ci się jelitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dobrze sie waże zawsze na tej samej twardej płytce:) a w toalecie nie byłam....! Ja jak zaczynam mniej jesc to zawsze mi na poczatku szybko waga spada. Moze dlatego jest tyle mniej bo zawsze wieczorem sie opychałam a wczoraj od 19 nic nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja od 8 w pracy i za niedługo będę jeść śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) I ja sie przyłączę,mam nadzieje,ze z Wami uda mi sie zrzucic zbędne kilgoramy. Moja waga nigdy zbytnio mi nie przeszkadzała,ale teraz to jest koszmar,czuje sie źle i musze cos z tym zrobic. Moim marzeniem jest ważyc 58 kg. Wczoraj zrobilam sobie male oczyszczenie,zjadłam zaledwie dwie kanapki z szynką,co dla mnie jest sukcesem,bo ja uwielbiam jesc. Posiłki jem normalne,nie one stanowią problem.Moim problemem jest dojadanie i jedzenie wieczorami,słodycze tez lubie,aczkolwiek nie pochłaniam ich jakos garściami. Ale moim postanowieniem jest NIE JESC MIEDZY POSIŁKAMI, WYELIMINOWAC SLODYCZE,OSTATNI POSILEK O 18,CIEMNY CHLEB,DUZO CWICZYC!!! Mam nadzieje,ze osiągne cel,nie chce dłuzej męczyc sie w soim ciele ;( Powodzenia 🌼 KTO..............WZROST............BYŁO.............JEST...........BĘDZIE........... Pebi87............173cm............78kg.............78kg. .............65kg Alletka31.........165cm............78kg.............78kg. ...............65kg Nowy_rozdział..160cm............78kg.............78kg... .............65kg kukułka23.......176cm.............86,7kg..........86,7kg ...............60kg tomasina.........167cm.............??????............???? ????.............64-62kg dzidzia............168cm...............70kg............70kg..............58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja dziś powracam na dobre. Dietetycznie I śniadanie, teraz II. W pracy jeszcze sałatka. A wieczorem 3h aerbiku. Miłego dnia! KTO..............WZROST............BYŁO.............JEST. ............BĘDZIE........... Pebi87............173cm............78kg.............78kg. .............65kg Alletka31.........165cm............78kg.............78kg. ...............65kg Nowy_rozdział..160cm............78kg.............78kg... .............65kg kukułka23.......176cm.............86,7kg..........86,7kg ...............60kg tomasina.........167cm.............72 kg............72 kg.............64-62kg Ati Ati............163cm.............90 kg.............58 kg.............58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla04
a propo odchudzania uwaga na ciało może się zniekształcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my o tym wiemy:) I tak wole troche wiszacej skóry której pod ubraniami nie widać niż wałki tłuszczu które każdy z daleka widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia tobie to już pójdzie gładko tylko 5 kg każda z nas chciałaby mieć tylko te 5 kilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja was witam :) cos czuje ze bede do was zadko zaglądac ale dietke trzymam i napewno w wolnej chwili cos skrobne . jak mezus wstanie to poprosze go aby przywiózł mi wage od mamy to sie zwaze i wpisze do tebeli :) sama jestem ciekawa ile waze co do specyfików z apteki to ja nie moge nic brac bo jeszcze karmie piersią i nie chce młodego truc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz:) Najgorsze do zrzucenia są te ostatnie kilogramy! Masakra a do tego jeszcze te święta mnie dobiły. Musiałam zmienic stopke bo tamta była nieaktualna, poprostu dawno tutaj nie zaglądałam. Co do mojej diety to przede wszytskim bazowałam na Dukanie, teraz poprostu jem dużo cytrusów i MŻ innych rzeczy:) Jedyne czego nie potrafie sobie odmówić to słodycze.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do motywacji ja ją muszę mieć. W kwietniu wracam do pracy, w maju idę na komunie, w czerwcu ślub brata w lipcu ślub brata męża. Chce się tam dobrze czuć i bawić z taką wagą jaką mam teraz tak nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorsze w trakcie diety jest to, że bardzo zaczęły mi wypadać włosy. Oczywiście jadłam preparaty p/wypadaniu włosów, wcierałam Dercos we włosy ale i tak to nic nie daje... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja w tym roku nie mam zadnych imprez rodzinnych takich wiekszysz aby pokazac sie rodzince której dawno nie widziałam , owszem planujemy chrzciny zrobic ale to i tak bedzie rodzinka tylko ta najblizsza a z nia ma sie stały kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale pamietajcie, ze robimy to dla samych siebie, dla własnego dobrego samopoczucia a nie dla innych!!! Zawsze znajdzie sie ktoś kto nawet w najmądrzejszej, najzgrabniejszej itp znajdzie coś co się mu nie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to robie tylko dla siebie bo mężowi nie za bardzo to odchudzanie się podoba ale ja to musze zrobić dla swojego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasina to mój też się złości że się odchudzam... Dzidzia dzięki:* Ati 3h podziwiam:* Tak was dużo, że ciężko spamiętać, ale powoli i się poznamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy_rozdział
kukułko, dorotko, tomasino, chalaga, bombeczka, dzidzia, Ati Ati, Małgosia, kaktusowata - witajcie :) Zwykle po ciąży wszystko się zmienia... a waga cóż, są takie kobiety, które zaraz po porodzie wygladają jak przed - niestety ja do takich nie należę. Nie mogę powiedzieć, że ciąża przyprawiła mnie o kłopoty z wagą, bo jako takie miałam je od chyba 7 roku życia. W ciąży bliźniaczej przytyłam 14 kg i 3 kg 2 dni przed cięciem - opuchlizna. Pół roku po urodzeniu dzieci ważyłam ukochane 65. Przeprowadzka, brak pracy z racji opieki nad dziećmi... domowe życie strasznie mnie roztyło. Moje maluchy mają 4 lata, a ja dalej walczę z wagą, raz w górę, raz w dół. Niektóre z Was są świeżo po porodzie... włosy będą wypadać, to naturalny proces, powinny przestać około pół roku po porodzie. Dzisiaj na śniadanko sucharek z razowca i gotowane jajko. Herbatka z cytryną i zaraz machnę kawę :) Później czeka mnie odśnieżanie, pewnie z godzinka. Planuję wcinać marchew, kiwi, kalafiora kawałek, pomarańczę albo grejfruta i może kawałeczek łososia na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy rozdział to odśnieżanie masz jako ćwiczenia i to godzinę ?? wow ja nawet tyle nie ćwicze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy_rozdział
Pod domem jest kawał miejsca na kilka samochodów, śniegu mi napadało ze 20 cm.... no i lecę z dziećmi (dodatkowe latanie za nimi ;) ), bo dzisiaj nie poszły do przedszkola. Ja mam zapalenie zatok zapewne (tak zakładam, choć u lekarza jeszcze nie byłam) i nie miałam rano siły targać dzieci do przedszkola. Więc tak, to zamiast ćwiczeń rano, które miałam zrobić. Wieczorem planuję stepperek i zaraz na moment hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×