Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jajo0

KOTY-jak się ich pozbyć z ogrodu????????????

Polecane posty

Gość gość
Ja mam lepsze pytanie-durni polacy jak sie ich pozbyc zeby nie kradli tlenu dla kotow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty sa angielskie,a wy-tylko przybysze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no to moze koty powinny wychodzic na sznurku dlugosci ogrodka przywiazanym do domu???" i do tego mistrza od biednych kotków, które są wypierane z naturalnego środowiska KOTY DOMOWE jak nazwa wskazuje są GATUNKIEM DOMOWYM. Sprowadzony wiele wieków temu został udomowiony i w domu powinien zostać. Wolno żyjący jest gatunkiem inwazyjnym i niszczy polską faunę - jest zwykłym szkodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda idiotów nie odróżnia uwielbienia zwierzaczków od uwielbienia ich gowna. Bóg też jest w to wmieszany bo kazał kochać ich odchody? Zaczniecie odróżniać zwierzęta od dbania o nie. Tak zabijaj szczury, komary, much. Much się nie boje ale mi srają, jeśli koty też będą to skończą podobnie. I poczytajcie o chorobach od ich odchodów, może nie często ale się zdarzają. A ja nie mam zamiaru wierzyć statystyce i czekać, że może mnie ominie. Za... każdego kocura który sra na mojej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwazyjny to jesteś ty i twoi rodzice którzy splodzili cie, powinni za czasu być wykastrowani może ten świat byłby normalniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnny gość
Koty...psss to proste :) Klatka pułapka i wio za miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Marzanna
Kupuję dom - jak jakiś kot nasra w moim ogrodzie - będzie to jego ostatnie g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kociarzu - pomyśl sobie, gdy będziesz wypuszczał z domu swojego kota, że on już nie wróci. Być może podczas srania na sąsiada działkę - tak się będzie nadymał, że pęknie i rozbryzga jego truchło po całej przestrzeni. Sracze - nie wrócicie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jesteście brutalni, nie możecie tak postępować..Kotki to przecież żywe stworzenia musicie to zrozumieć i im współczuć.! Co wam przeszkadza taki biedny kotek w waszym ogródku..No właśnie chyba nic, to dlaczego chcecie się ich pozbyć przecież mogą właśnie u was siedzieć i żadnej wam krzywdy nie zrobią. Już tak bardzo mocno nie lubicie tych kotów, że chcecie się ich pozbywać, zupełnie tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eksterminowac to sie powinno niektorych ludzi. Koty maja takie same prawo przebywac na tej ziemii jak i wy. Kot nie rozumie tego, ze wy macie swe piekne ogrodki z kwiatami i tam nie mozna srac. Dla kota to jedna wielka kuweta i srywa tam gdzie mu pasuje. Taka juz jest kocia natura. Czlowiek zamiast zyc w zgodzie z natura ja powoli wyniszcza. Powinniscie sie wstydzic, ze macie takie pomysly jak zabijanie bezbronnego kota bo wam na malwy czy inne pelargonie nawalil kupsztyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Kocury to stworzenia terytorialne, jak to kocur bedzie wracal. Zabijanie to nie sposob, bo na jego miejsce pojawi sie INNY kocur - wolne terytorium kusi. Pomine juz etyczne i prawne skutki zabijania zwierzat, a juz szczegolnie cudzych. 2 Mielony pieprz lub fusy z kawy (nie rozpuszczalnej) raz w miesiácu, pistolet na wode, spryskiwacz z czujká ruchu Spróbuj dowiedzieć się do kogo należy zwierzę i przedyskutować sytuację z właścicielami, zaznaczając, że ich kot stał się szkodnikiem w Twoim ogrodzie. Z drugiej strony, jeżeli widać, że kot z pewnością jest bezpański, zadzwoń po straż miejską i sprawdź, czy jest możliwość jego usunięcia z Twojego ogrodu. 3. Ja bym z nim nie walczył , wygospodarował jakiś kąt z piachem ,co by miał latrynę.Kot mądre bydle sra do piachu a i ładnie zakopuje. Szkoda zdrowia i nerwów lepiej polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponar
Załóż pole minowe, zrób wilcze doły, wnyki. Załatw sobie 2 MP-40, oglądałeś czterech pancernych? W jednym z odcinków Gustlik załatwił Niemców przywiązując je sznurkiem. Z kotami będzie łatwiej. Przyda się też parę granatów, najlepiej obronnych. Polej ziemię klejem. Zrób ogrodzenie z prądem. Nagraj odgłosy wilków, włącz gdy koty przyłażą. Zainstaluj lampę błyskową. Polej je wodą. Rozpyl zapach skunksa. W ostateczności poproś o pomoc kosmitów, oni mają doskonałą broń. Gdy znajdę jakiś nowy pomysł to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakupiłam te urządzenia z ultradwiękami i nic nie pomogło koty patrzyły na to i robiły swoje. Teraz mam spryskiwacz ale często zawodzi nie włanczając się :( Powbijałam wykałaczki w miejsce gdzie sie załatwiają i też nie pomogło :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie poradziłem, ponieważ sąsiad nie reagował na moje skargi, że jego kot zrobił sobie kuwetę przed moim tarasem i czasami też sikał mi na siedlisko na tarasie, położyłem kabel pod napięciem w miejscu gdzie się najczęściej załatwiał. kot na jakiś czas zaginął, bo nawet sąsiad oskarżał mnie że mu cos zrobiłem. Po tygodniu wrócił, ale mój ogródek teraz omija szerokim kołem. Pewnie jak siknął sobie to go trochę popieściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre1
Podobno talerzyk z mleczkiem i talerzyk z gipsem załatwi problem z intruzem w ogrodzie - kiedyś po podanym przepisie od kolegi bezdusznika -wydawało mi sie że jest to nieludzkie ,dzisiaj po 1,5 godz.czyszczeniu obuwia mojej żony i moim po krótkim pobycie w ogrodzie oraz po przebytym 1.5 rocznym doświadczeniu i traktowaniu lekceważąco sprawy z" przymrużeniem oka " nie widzę żadnych aspektów ludzkiej litości dla intruza -zapraszam" nawiedzone towarzstwo ekologów i stare ciotki "do mojego ogrodu celem odstraszenia tego typu intruzów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzelaj z wiatrówki prosto w łeb. Same uciekają. Ja tak robię i nie ma ani jednego tak sp/ier/dal/ają że aż hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilim go kilim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie że kota nie da się upilnować tak jak psa, w pewnym sensie zgodze sie z tym stwierdzeniem ale dlaczego to ja mam mieć obsrane podwórko i sprzątać po cudzym kocie. Chcesz mieć zwierze dbaj o nie i pilnuj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filemoniczka
Czytam to wszystko i nie moge uwierzyc ze ludzie sa tacy wstretni dla zwierzat. Uwazam ze kto nie kocha zwierzat nie kocha tez ludzi. przeraza mnie ich stosunek do tych malych zwierzatek . rozumiem ze ktos nie chce aby koty a wchodzily na ich terytorium ale zeby zaraz myslec w jaki sposob ich zabic okaleczyc . Ludzie czy wy jestescie ludzmi czy tylko pomylkowo sie tak was nazywa. Pamietajcie ze zlo wyrzadzone przez was predzej czy pozniej wroci do was.Nigdy nie porownujcie ludzi do zwierzat- zwierzeta nigdy by nie zrobily tego co wy robicie . Wstyd mi za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelać z wiatrówki i zakopać koty, szybkie i skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
To was Angole powinni się dawno pozbyć, a nie ich kotów. Wypad z UK, pasożyty Aha, i zrozumcie, debile, że to wy jesteście przybyszami i gdyby taka zaraza, jak wy zrobiłaby krzywdę moim kotom, albo chociaż je przestraszyła, to mielibyście do czynienia z miejscowymi ultrasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love UK
dziś Ciebie najpierw powinno się odstrzelić, polski menelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina33
Karma dla kotków wzbogacona o zmielone (wałkiem do ciasta przez papier) szkło, np. z żarówki. Na terenie swojego ogrodu rozkładam w kilkunastu miejscach, bo ja nie mam kotów. A jak sąsiedzi nie pilnują swoich i ich ulubieńcy wchodzą na MÓJ, OGRODZONY TEREN, to ich strata. Nie mam nic do kotów, ale po moim paskudzić i roznosić zarazy nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ciebie buy sie nalezalo pozbyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty według prawa mają prawo chodzić gdzie chca- w przeciwieństwie do psów. Po przybierają kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajokur
Właściciele kotów to ignoranci kochają kotki bo nic przy nich nie trzeba robić,zwierzęta dla leni rano da żreć i na dwór a kot obsrywa wszystkie ogrody dookoła.Jak mam zatruć dzieci odchodami kota to może otruć kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa siebie otruj debilko która nie rozumie słowa ignorant nawet. Co ma sympatią do kotów do ignorancji.!? NO CIPO ZJEBANA?! SŁUCHAM KURWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpuść buldoga do ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek9123
Ja kupikem petardy hukowe i juz mam po problemie tylko jak zucacie w kota to przytrzymac troche w reku i rzucic tak zeby centralnie kolo niego wybuchla obiecuje wam ze wiecej go nie zobaczycie tylko sierc po nim zostanie drastyczne ale skuteczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×