Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona...rozczarowana...

Jestem pewna że mąż ma romans, ale nie mam dowodów.

Polecane posty

Gość zawiedziona...rozczarowana...
truskawkowe ciastko - jeśłi chodzi o jego zarobki, mam jego umowę- zarejjestrowany jest na tyle ile faktycznie zarabia, więc nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
a macierzyńskiego nie dostane, nie pracuje, jestem w 100 % na jego utrzymaniu... ja, dzieci, mieszkanie, pies... uzależnieni od człowieka który prawdopodobnie nas nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
wpółczująca i też ostatnio spytałam go czy nie jest został przypadkiem z nami tylko z poczucia obowiązku... powiedział że nie będzie odpowiadał na głupie pytania, więc dla mnie jest to odpowiedź oczywista. A co do jego pomagania to już mu przeszło... Ja chora, wczoraj miałam gorączkę, a on zamiast zająć się trochę dzieckiem - pojechał sobie na siłownie. No a teraz też go nie ma od jakiegoś czasu, podsłuchałam jak rozmawiał przed wyjściem, więc myślę że pojechał do niej. Szczyt bezczelności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najebie temu kutasowi
powiedz kto to, przyjadę i zapierdolę twojego męża.To się w głowie nie mieści, kobieta przed rozwiązaniem, a on do kochanki jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
Wrócił o 3 w nocy nachlany... twierdzi że był z kolegą, ale ja i tak nie wierze. Mam dość tej sytuacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia379
zawiedziona...rozczarowana... Ile on ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mściciel Jarosław
I ten młody kutas jeszcze tak ci niszczy życie? A ile ty masz lat? W głowie się nie mieści, że można się tak zachowywać. Zero przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdghkdjsgskljgndl
Autorko, nie mozesz sie teraz denerwować. Nie czytałam całości ale chyba jesteś blisko terminu porodu, prawda? Mysl teraz o dziecku a nie o tym zasrańcu. Ja poczekałabym do powrotu ze szpitala, dałabym mu tyle obowiązków ze by mu sie odechciało głupoty. Albo poprosiłabym jego matke by z wami zamieszkała na kilka tygodni po urodzeniu dziecka. Na pewno nie odmówi wiedząc co odpierdala jej syneczek. A o n albo wóz albo przewóz. Jak nie pasuje niech spierdala. Jak mu przypierdzielą alimenty to mu sie odechce. Jeśli nie pracujesz i nie masz dochodów bo wychowujesz jego dziecko/dzieci to mozesz uzyskać alimenty tez dla siebie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAsia
To jest bardzo dobry pomysł, moim zdaniem, żebyś poprosiła Teściową, żeby się do Was wprowadziła!!!! Chociażby, żebyś nie była sama w zamieszaniu porodowym. No i niech ten gnojek zobaczy, że jego własna mama uważa, że postąpił jak ostatni kutas. Że nie tylko Tobie przysporzył łez, nie tylko Ciebie zawiódł i nie tylko Tobie złamał serce... Strasznie, strasznie Ci życzę, żeby Ci się wszystko poukładało finansowo! Jestem w ciąży z trzecim dzieckiem, nas też utrzymuje mój mąż - nie mam pojęcia co bym zrobiła w Twojej sytuacji! Tak sobie myślę, że to jest straszne chujostwo tak sobie wykorzystać swoją bezkarność - bo myślę, że Twój mąż jest taki bezczelny, bo wie, że jesteście na niego zdani i to tak jakby sobie płacił za to, że może sobie robić co chce i traktować Ciebie jak mu się podoba! To jest takie straszne, kiedy ludzie których kochaliśmy, tak się zmieniają w potwory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J@..:)
Jakie wy tępe jesteście...Facet nie jest głupi..:)Też się zabezpieczył...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdghfdkjfndfkblmfd
On jest teraz pewny siebie bo ty z wielkim brzuchem na torbie spakowanej do szpitala nic nie zrobisz. Masz tez dziecko jedno juz w domu. No i jesteś zdana na niego bo pracuje. Oby się nie przeliczył. Dasz sobie radę, na pewno masz osoby które chociaz na początku ci pomogą (teściową chociażby) niech nie bedzie taki pewny siebie. Teraz myśl o sobie i dziecku a potem wypierdol dziada bo dziaad dziadem zawsze bedzie. Teraz Ci w głowie bedzie mieszał a za rok zrobi to samo. I niczego nie ukrywaj przed teściową, niech wie jak wychowała gnoja!!!!! ŻYCZĘ CI POWODZENIA I SIŁY DZIEWCZYNO!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współ-czująca
Moim zdaniem tu już nie ma miejsca na sentymenty. Im szybciej zgromadzisz jak najwięcej dowodów tym będzie lepiej. Korzystaj teraz z pomocy innych, wykorzystaj teściową ile się da, ta pomoc będzie Ci bardzo potrzebna. Powiedz , że nie radzisz sobie, a na niego już nie możesz liczyć i sama nie dajesz sobie rady.Niech widzą wszyscy co się dzieje. To potem może Ci się bardzo przydać , będziesz miała świadków do rozprawy. Pokaż jak jest Ci ciężko-nawet "graj". PAMIĘTAJ BĄDŹ CHYTRA DLA SIEBIE! Będąc jego żoną należy Ci się. Skorzystaj z pomocy koleżanki, nie masz nic do stracenia, niech go wyśledzi. Daj sobie pomóc. Pamiętaj, że on też może mieć już plan-tak jak napisał ktoś wcześniej, on też nie jest głupi. Skoro zaczął zachowywać się olewczo, bezczelnie to znaczy, ze jest gotów do wykrzyczenia całemu światu co zrobił. Odwagi mu nie zabraknie, bo widocznie teraz chce zmienić drogę w swoim życiu. NIE POZWÓL ŻEBY CIE ZNISZCZYŁ. Bądź przebiegła. Zajmuj się sobą, dziećmi,psem, a osoby które służą pomocą niech robią swoje, sama nie dasz sobie teraz rady, masz ważniejsze sprawy jak poród. Trzymam kciuki! Gdybym mieszkała bliżej to na pewno mogłabyś liczyć na moją pomoc. Jesteś już i tak bardzo dzielna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współ-czująca
Moim zdaniem tu już nie ma miejsca na sentymenty. Im szybciej zgromadzisz jak najwięcej dowodów tym będzie lepiej. Korzystaj teraz z pomocy innych, wykorzystaj teściową ile się da, ta pomoc będzie Ci bardzo potrzebna. Powiedz , że nie radzisz sobie, a na niego już nie możesz liczyć i sama nie dajesz sobie rady.Niech widzą wszyscy co się dzieje. To potem może Ci się bardzo przydać , będziesz miała świadków do rozprawy. Pokaż jak jest Ci ciężko-nawet "graj". PAMIĘTAJ BĄDŹ CHYTRA DLA SIEBIE! Będąc jego żoną należy Ci się. Skorzystaj z pomocy koleżanki, nie masz nic do stracenia, niech go wyśledzi. Daj sobie pomóc. Pamiętaj, że on też może mieć już plan-tak jak napisał ktoś wcześniej, on też nie jest głupi. Skoro zaczął zachowywać się olewczo, bezczelnie to znaczy, ze jest gotów do wykrzyczenia całemu światu co zrobił. Odwagi mu nie zabraknie, bo widocznie teraz chce zmienić drogę w swoim życiu. NIE POZWÓL ŻEBY CIE ZNISZCZYŁ. Bądź przebiegła. Zajmuj się sobą, dziećmi,psem, a osoby które służą pomocą niech robią swoje, sama nie dasz sobie teraz rady, masz ważniejsze sprawy jak poród. Trzymam kciuki! Gdybym mieszkała bliżej to na pewno mogłabyś liczyć na moją pomoc. Jesteś już i tak bardzo dzielna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współ-czująca
Moim zdaniem tu już nie ma miejsca na sentymenty. Im szybciej zgromadzisz jak najwięcej dowodów tym będzie lepiej. Korzystaj teraz z pomocy innych, wykorzystaj teściową ile się da, ta pomoc będzie Ci bardzo potrzebna. Powiedz , że nie radzisz sobie, a na niego już nie możesz liczyć i sama nie dajesz sobie rady.Niech widzą wszyscy co się dzieje. To potem może Ci się bardzo przydać , będziesz miała świadków do rozprawy. Pokaż jak jest Ci ciężko-nawet "graj". PAMIĘTAJ BĄDŹ CHYTRA DLA SIEBIE! Będąc jego żoną należy Ci się. Skorzystaj z pomocy koleżanki, nie masz nic do stracenia, niech go wyśledzi. Daj sobie pomóc. Pamiętaj, że on też może mieć już plan-tak jak napisał ktoś wcześniej, on też nie jest głupi. Skoro zaczął zachowywać się olewczo, bezczelnie to znaczy, ze jest gotów do wykrzyczenia całemu światu co zrobił. Odwagi mu nie zabraknie, bo widocznie teraz chce zmienić drogę w swoim życiu. NIE POZWÓL ŻEBY CIE ZNISZCZYŁ. Bądź przebiegła. Zajmuj się sobą, dziećmi,psem, a osoby które służą pomocą niech robią swoje, sama nie dasz sobie teraz rady, masz ważniejsze sprawy jak poród. Trzymam kciuki! Gdybym mieszkała bliżej to na pewno mogłabyś liczyć na moją pomoc. Jesteś już i tak bardzo dzielna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współ-czująca
oj przepraszam, miałam zwiecha na stronie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współ-czująca
Czytaj: Kilka miesięcy temu żona wniosła pozew o rozwód z orzeczeniem mojej winy. Wygrała i teraz muszę jej płacić alimenty.W jaki sposób mogę sprawić by ten obowiązek wygasł zupełnie? Tomasz Lenz Prawnik in spe UG Gdynia Alimenty na żonę moga zostać zniesione wyłącznie gdy ustaną przyczyny dla których zostały one orzeczone, zakładam bowiem, że żona uzyskała uprawnienie do otrzymywania renty alimentacyjnej ze względu na trudną sytuację bytową, czyli pozostawanie w niedostatku. Dodatkowo obowiązek alimentacyjny w stosunku do małżonka wygasa w momencie śmierci uprawnionego oraz w momencie zawarcia przez byłą żonę nowego związku. Malgorzata Korona prawnik in spe EWSPA W przypadku gdy Pan zostal uznany za wylacznie winnego rozkladu pozycia byla zona nie musi udowadniac iz pozostaje w niedostatku. Wystarczy ze "rozwód pociąga za sobą istotne pogorszenie sytuacji materialnej małżonka niewinnego". Cytuje art. 60 par. 2 KRO: 2. Jeżeli jeden z małżonków został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia, a rozwód pociąga za sobą istotne pogorszenie sytuacji materialnej małżonka niewinnego, sąd na żądanie małżonka niewinnego może orzec, że małżonek wyłącznie winny obowiązany jest przyczyniać się w odpowiednim zakresie do zaspokajania usprawiedliwionych potrzeb małżonka niewinnego, chociażby ten nie znajdował się w niedostatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo Ci współczuję, małe
dzieci a facet zgłupiał. Mam nadzieję, że Twój mąż się opamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielu jest takich jak mąż
autorki. To co widzę po mężach swoich koleżanek,znajomych,kuzynek to po prostu totalna porażka :( Młodzi mężowie 26-37 lat mający dzieci notorycznie zdradzają swoje żony.Często ładne,zadbane kobiety . Po co facet robi żonie kolejne dziecko jak i tak ją zdradza czy ma na boku kochankę ??? To dla mnie niepojęte . Najgorsze jest to,że 80 % kobiet żyje w niewiedzy,że mąż je zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Autorki
🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Autorko,
Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na moj temat ze stopki i wybierz cos dla siebie ;) Glowa do gory :) Powodzenia! :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki za autorke
odezwij sie jak bedziesz mogla 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej, hej, hej! i co dalej?
pewnie już Maleństwo na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Autorko, co u Ciebie?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też coś napiszę
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tak dużo czasu
się nie odzywasz? Można się zmartwić.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Destylacja
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuefbkbfkjbfkwbfkqwlhb
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×