Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona...rozczarowana...

Jestem pewna że mąż ma romans, ale nie mam dowodów.

Polecane posty

Gość zawiedziona...rozczarowana...
a znacie może jakiegoś detektywa godnego polecenia z warszawy? w przystępnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
ale bezczelna :-0 jeszcze dzwoniła do ciebie sie wyzalic:-0 autorko zrób tak jak pisza , działaj i wynajmij detektywa , lepiej miec dowody , a jesli sie przyzna i bedzie chciał zakonczyc romans to wtedy bedziesz myslec co z nim zrobic Moim zdaniem kogos ma , nie ogladaj sie na niego tylko wynajmij detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem to sie pytam....
september...jestes kochanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania178687899388
Kochana, byliśmy z dzieckiem na badaniach w szpitalu, gdy wsiadaliśmy do auta zadzowniła ona, żeby ją gdzies zawiózł. Mi powiedział, że dzwoniła jego mama, ze trzeba jakąś sąsiadke do szpitala zawieź, a nie ma kto, więc czy by on nie mógł. Oczywiście, że mógł, tylko jak później zapytałam teściowej czy to prawda i powiedziała, że absolutnie nie, to mało mi oczu nie wydrapał. Ale jeszcze wtedy się łudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem to sie pytam....
autorko wynajmij detektywa,bedziesz miec dowody do sadu, podaj go o alimenty na dzieci i na siebie...bo to on rozwalił wasza rodzine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ostatniej wypowiedzi,a jesli ona go kocha to nie tak łatwo odejść. Ja bym dała ultimatum albo powie dlaczego tak nagle zaczął się kryć z telefonami,smsami albo odejdziesz! Ale głupio by było gdyby to nie było to o co jest podejrzewany Powinnas sama wyczuc czy kłamie,jestes znim i znasz go najlepiej,mamusia zawsze bedzie bronic dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
nie wyprowadzaj sie ! Niech on wypierdala , ale to jak juz się coś wyda Ty nie opuszczaj mieszkania , ale najpierw musisz miec pewnosc I tak jak piszą , jesli bedziesz miec dowody to w razie rozwodu pójdzie w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewne...............
moim zdaniem to ze ma romans jest pewne na 100%. czego wiecej chciec, wszystko co opisałas dowodzi tego. ale proponuje wynajac dedektywa niech porobi fotki. beda twoja karta przetargowa przy rozwodzie, ustalaniu winy, alimentów itp. pewnie w tym momencie o tym nie myslisz ale przyda ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
Ania 1786,,,,, i po tym wszystkim wrócił do niej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraj dowody bo będą Ci
potrzebne w sądzie (ewentual) bo inaczej gościu wszystkiego się wyprze i jeszcze oczy Ci wydrapie. W razie czego niech On opuści mieszkanie, a nie Ty z dzieckiem i w ciąży. Ja nie sądzę,że to kurwiarz,raczej ktoś wpadł jemu w oko albo facet się zauroczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
ja cały czas się łudzę, że może to nie to. Nie wyprowadzę się napewno, bo to moje mieszkanie. Jego mama radzi żebym zaczekała do porodu z jakąkolwiek decyzją... ale ja mam takie przeczucie, że jak już urodze to on poprostu odejdzzie. Tak jak by teraz chciał poczekać, żeby mnie nie denerwować... kurde mam tyle myśli różnych w głowie. Już nawet nie chce mi się płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfksjfjsfs
Jak masz takie przeczucie, to zbieraj dowody jak cie radza.. bo potem juz nic nie zrobisz, on powie, ze poznal kogos dopiero jak odszedł... a tak mozesz wiecej zyskac dla siebie i dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
Jestem sama ze sobą... Ojca nie mam, Matka wyemigrowała (ostatnio ją widziałam w lutym 2010). Babci głowy tym nie będę zawracać - nie mam nikogo na kim mogę polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
u mojej kolezanki mieszkanie było wspólne Tylko mąz nie miał romansu tylko był walniety , pił i był agresywny Ona uciekła razem z dzieckiem i sie tułała, troche mieszkała u siostry , tpózniej u rodziców , a on w mieszkaniu sam Nigdy juz do tego mieszkania nie wróciła Chodziło mi o to , ze to on powinien szukac dachu nad głową , on jest winny a nie ona Poza tym jest w ciązy , a dzieci powinny miec warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysztko wskazuje na to ze ma kogos moze to nie romans, ale zauroczenie kims innym... korzysta dlugo z laptopa? zainstaluj mu szpiega i dowiesz sie co robi po nacach na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia8555555555
serio ci mowie!!!!!!!! napisz mu maila albo kup sobie karte startowa za 5 zl i jak bedzie w domu idzi napisz mu smsa np takiego ''kochanie padla mi bateria pisze od kolezanki. zadzwon jak najszybciej'' i zobaczysz co sie stanie... czy wujdzie zadzwonic czy co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
o mato patrzyłam na ceny usług detektywistycznych!! obserwacja 950 zł + 22%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
i to za1 dzień a dokładnie 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfksjfjsfs
Juz sam fakt noszenia wszedzie telefonu "przy tylku" , wskazuje na to ze ma cos na sumieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
wynajmij detektywa , tym bardziej ,ze czujesz ze on moze odejsc Bedziesz miec dowody ,ze przyczynił się do rozpadu małzenstwa jak juz byłas w ciązy , bo inaczej bedzie utrzymywał ze nie ma nikogo Lepiej dla ciebie zebys te dowody miała i nie mów o DETEKTYWIE TESCIOWEJ ! Niech ona lepiej o tym nie wie ! Nie wspominaj tesciom ze chcesz wynając lub wynajełąś detektywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chamskie , facet ma zone, malutkie dziecko i naraza Was na takie cos a pytalas sie go po co ten fotel wyciaga? moze warto kupic nowa karte i napisac do niego ze ladnie bawil sie w sylwestra podczas gdy jego zona siedziala w domu i ciekawe czy zonka wie o tym... i ciekawe co odpisze... moze pojsc w zaparte i nie odpisac nic albo napisac ze nie wie o czym ten ktos pisze... najlepiej zainstalowac szpiega, albo wyslac kolezanke z aparatem za nim i posledzic caly dzien dobrze byloby przechwycic jego telefon podczas jego snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfksjfjsfs
własnie tesciowej za duzo nie mow, bo ona synka uprzedzi.. bedzie sie barzdiej pilnował.. i dalej robil swoje zamiast detektywa to lepiej zaufana kolezanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana lepiej wydac tys zlotych i wiedziec niz zyc tak w nieswiadomosci jezeli stac Cie to wydaj ta kase i bedziesz mialadowod w reku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
a w nocy jak spi nie moze tel mu przejrzec??Jaka to siec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
Evi on z komputera wogóle nie korzysta, jak coś potrzebuje to zawsze mnie prosi o sprawdzenie czegoś tam, czy jak przelewy z jego konta to też ja robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
jak spi to chyba nie pilnuje tak telefonu czy tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia8555555555
co jak co ale wiem ze moj nigdy by mi tego nie zrobil... co to za facet??? zona w ciazy a mu sie obcej dzury zaczciewa? juz ja bym mu dala szkole kutasowi, blagal by o przebaczenie samego boga, zniszczylabym go!!!!!!!! najgorsze sa tacy frajerzy.... niby idaalny maz o i ojciec a tam naprawde tylk opatrzy zeby gdzie zaruchac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
bo jezeli jest z ery to latwo mozesz sama sprawdzic jego biliingi rozmow i smsow, np wlasnie w nocy. To ci na pewno duzo powie...niewiem niestety jak jest w innej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
a moze prywtnie kogos wynajmij , nie z agencji , moze daj jakies ogłoszenie lub zaufany kolega /kolezanka z samochodem ? I tak jak pisałam nie zwierzaj się zabardzo tesciowej ze swoich planów Ona nie powinna wszystkiego wiedzieć !!! Evi jak się instaluje szpiega ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×