Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona...rozczarowana...

Jestem pewna że mąż ma romans, ale nie mam dowodów.

Polecane posty

Gość a powiedzcie mi
ja jednak uwazam ,ze powinnas tą kase zdobyc i wynaj,ąc detektywa Najlepiej wtedy kiedy on bedzie miał jakis dziwne " nadgodziny " Jemu nic nie mów ,nie rób awantury tego dnia , nie mów nie tesciowej Bo jesli on naparwde ma romans to lepiej zebys te dowody miała juz teraz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
no ja tez jestem w erze i jak zapomnialam era kodu musialam napisac haslo i wtedy smsem dostawalam swoj erakod, taki sam jak zawsze...i do tej pory tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfksjfjsfs
wiec erakod nie problem, musi miec tylko dostep do telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a billingu w necie
jak jest drugi tel to nawet sie nie bedziesz stresowac ze dostanie smsa z pytaniem gdzie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dyktafonem to tez niezla sprawa na allegro sa bardzo male, moze wrzucic mu to do auta i odsluchac pozniej w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
no tak ale jak na ten drugi ukryty tel dostanie zapytanie czy mozna go namierzyc to musi odpowiedziec ze tak...inaczej nie namierzy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
nie znam nikogo z jego pracy, tzn znam jedną dziewczyne, ale on się z nią przyjaźni, więc ona napewno nic mi nie powie. Kiedyś ją do nas zaprosił i poznałam ją. jego szef nie jest osobą wiarygodną, sam zdradza żone, tzn zamieszkał już z kochanką - jest w trakcie rozwodu. I załamałam sie..... wygląda na to że w sylwestra był zupełnie gdzie indziej niż miał być... Miał jechać na mazury, a ta płatność kartą jest w miejscowości jasienica... niedaleko Bielska Białej. Dlaczego on to robi????? ja nie rozumiem ktoś pytał jak nasze życie sexualne... nie ma go wcale. Na początku ciąży kochaliśmy się ze 2 razy, a on ok 4-5 miesiąca mówi że nie moge bo jestem w ciąży, unika tego. Jak się chciałam "dobrać" do niego vczasem w nocy, to zabierał moją rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam orange
Jak się próbuje wejść na billing w orange, to system wysyła jednorazowy kod dostępu, tak więc lepiej poczekaj, jak będziesz miała telefon w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paplanina1234
Sama widzisz,jest wiele sposobów , by męża "prześledzić". Na pewno znajdziesz jakiś sposób. Zresztą kobieta prowadzona podejrzeniem zdrady sama w feworze złości i dociekliwości potrafi wymyślać niesamowite sposoby śledzenia.Jedno jest pewne,musisz sprawdzić, czy twoje podejrzenia są słuszne, bo może nie chodzi wcale o kobietę.Uruchom więc swój własny wydział śledczy i poznaj prawdę. Miejmy nadzieję, że nie będzie to ta zła prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
przyjazni sie z kolezanka z pracy, tzn??? Jesli ich przyjazn jest bardzo mocna i wszystko zaczelo sie wlasnie jak poszedl do nowej pracy to moze ta kolezanka ma cos z tym wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwie Ci sie ze pozwoalilas jechac mezowi w takim towarzystwie :-/ ja bym w zyciu meza nie poscila z gosciem ktory sam zone zdradza majac takie podejrzenia jak Ty... oj kochana nabierz troche wiatru w zagle, bo poki co jalowo patrzysz na to wszystko :( zacznij dzialac , trzymaj sie , szkoda ze taki stres bedac w ciazy musisz przechodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a billingu w necie
no to przykro mi bardzo ale ma romans na 100%, okłamuje Coe równo chcesz upewnij sie zwykłymi sposobami a potem weź detektywa zeby wszystko udokumentował i do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam orange
zawiedziona... trzymam kciuki za ciebie, ja też jestem w ciąży (pierwszej na razie) i chyba bym umarła gdybym musiała coś takiego przechodzić... Nie wiem czy wasze małżeństwo jest do uratowania, ale na pewno jest do zespucia jego romans, bo jeśli chowa fotelik i rozmawiał z Tobą przyciszonym głosem, to może jego kochanka wcale nie wie o twoim i dzieci istnieniu. Mąż mojej koleżanki tak miał - umawiał się z laskami i udawał jakby nie było w domu żony i dwójki dzieci. Niektórzy faceci to świnie :( Wystarczy, że zlokalizujesz numerkochanki. I lepiej niech zadzwoni do niej jakaś koleżanka, bo tobie mogę nerwy puścić a szkoda się w ciąży denerwować jeszcze bardziej niż jesteś teraz. Niech ją uświadomi, że twój mąż nadal mieszka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
kup dwa dyktafony , jeden do samochodu , drugi włacz w domu i wyjdz na dłuzszy spacer Ale jesli chodzi o rozwód to lepiej zebys miała jeszcze profesjonalne dowody np zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Detektyw to bardzo droga sprawa, a jeżeli oprócz obserwacji chcesz mieć materiał dowodowy i zeznania w sądzie, w razie rozwodu z orzekaniem o winie trzeba szykować 5000 zł - jestem z Trójmiasta - rynek sprawdziłam. Nie warto brać też firmy krzak, ponieważ mogą być to pieniądze wyrzucone w błoto. Dla mnie z opisu to ewidentna zdrada - powiedz czy na noc wyłącza telefon, a Ty nie znasz jego pinu? Czytałaś kiedyś jego skrzynkę mailową? - Może ma zapamiętane gdzieś hasło. Desperacka rada, która niestety sprawdziła się w mojej najbliższej rodzinie: "Kąpiesz dziecko i masz telefon w kieszeni - wpadł Ci do wanienki - utopił się". Jest to dzień: urodzin/imienin mamy, taty, babci, koleżanki - kogokolwiek, albo nagle musisz gdzieś zadzwonić - ale to musi być bardzo prawdziwe - "Kochanie, daj mi telefon na minutkę, muszę zadzwonić do. ... albo wysłać smsa i znikasz z telefonem w toalecie łazience i sprawdzasz... Z innej beczki: U mojej przyjaciółki, mąż sobie hasło na smsy wprowadził, ale na szczęście zauważyła je przez ramię i wszystko poukładali, romans zakończony, też mają 2 dzieci. Bardzo Ci współczuję, ale nie daj się upokarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
moze na razie nie pytaj sie o te platnosci czemu tam a nie gdzie indziej, bo jak zobaczy ze masz jakies podejrzenia i zaczynasz lapac jakis trop to moze zaczac bardziej sie ukrywac. Puki co sledz go i kontroluj az nie bedziesz miala pewnosci i jakis dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
Bardzo Wam dziewczyny dziękuje, nerwy mi już nie wytrzymały, poryczałam się... brzuch mnie boli, za miesiąc termin. Muszę iść po małego do żłobka, zajrze dopiero wieczorem jak położę go spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja majka
a skad jestes bo nie doczytalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest podobnie
pisala ze z W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmawiałaś z nim? Powiedziałaś/zapytałaś go o to wszystko co napisałaś właśnie na forum? Może daj mu szansę na wyjaśnienie Twoich podejrzeń, a jeśli tego nie zrobi, to zwyczajnie poproś go o opuszczenie Twojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajajjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie pytaj narazie o żadne wypłaty z bankomatu itp, udawaj ze wszystko jest ok i zbieraj dowody.Ktos dobrze napisał,ze kochanka prawdopodonie nie wie o tobie i dzieciach.Postara sie skombinowac kase na profesjonlnego detektywa,wiem ze to koszt ale dowody sie przydaddza.Pamietaj,ze nie chodzi tu o zemste ale musisz zapewnic byt dzieciom (on jakos o nich ni emysli),im wiecej od niego w sadzie wyegzekwujesz,tym dla waszej trójki lepiej.Oczywisc,jesli weżmiemy pod uwage pesymistyczną wersje i rozówd.Osoiście uważam,ze takich rzeczy sie nie wybacza,tym bardzije ze jestes w ciąży.Smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi
najpierw zdobadz dowody , tak na przyszłosc! a potem działaj ! I tak jak ktos napisał nie wiadomo czy małzenstwo do uratowania , ale na pewno romans do zepsucia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolisia8555555555
skoro nie ma sexu wcale... to tez jest dowod zaspokaja sie z inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
jaśmina pytałam, zaprzecza, mówi że jestem dla niego jedyna i najważniejsza, ale jak widać jest zupełnie inaczej! naprawde nie rozumiem - jestem dobrą żoną, zadbaną, wierną a on???? jak tak można? i to jeszcze jak drugie dziecko w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...nuda...nuda
podszyw??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona...rozczarowana...
Idę żeby Mały nie czekał za długo, on biedny nie jest niczego winny. Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze wiesz jak zrobiła kiedy
moja przyjaciółka ? Gdzies o tym przeczytała i chciała sobie zrobić taki zart ....:O No więc wraca jej mężuś do domu a ona z grobową miną ni z gruszki ni z pietruszki powiedziała tak do męża: Wiem wszystko ,nie musisz już udawać ,nie wiedziałam ,że jesteś zdolny do tego .itd itp A facet stanął jak wryty oczy spuścił i milczał a po chwili usiadł i zapytał Ewki OD KIEDY WIE O JOLCE !!!!!!!!!! Czujecie ona sobie zrobiła zart a trafiła w 10 !!! O mało nie zemdlała a mąż jak sie dowiedział ze ona sobie zazartowała i sam sie wsypał to zwyczajnie bez słowa wyszedł z domu .. Kooorffaaaa co za ludzie ...nie chcesz byc z kimś to mu to powiedz a nie oszukuj .... Autorko trzymam za ciebie kciuki wiem ,że będzie bolałi ,mocno bolało ale to minie to przejdzie i znowu zaswieci słoneczko na twoim niebie !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×