Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Gość krokusek111
zależy jakie te witaminy, beaphar jest dobrą karma i bogatą w witaminy więc nie wiem czy jest sens jeszcze dodawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
a tak poza tym to polecam krakvet i animalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balotelli
Witam, Sama robiłam zakupy w krakwecie i kakadu, ale nigdy więcej! Pomyłki, dostawa nieterminowa ..itd, itp. Ceny w wiekszości sklepów są takie same, ale dla mnie liczy się kontakt, terminowość dostaw.Ostatnio natrafiłam na sklep www.superdog24.pl i jestem super zadowolona . Do tego prowadzą taką akcję, ze od każdego zamowienia przekazują 1 zł na zakup karmy dla jakiegoś schroniska , fajna akcja:) ja ich spokojnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
nie wiem.... ja już wielokrotnie w krakvecie zakupy robiłam i nie było większych problemów z zamówieniem. dziwna sprawa, no ale zawsze może się zdarzyć jakaś wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuussssss
co do tych witamin beaphara, możesz śmiało dodawać do jedzonka, zaszkodzić nie zaszkodzą, a pewnie pomogą, można zauwazyć zmiany po śierści, i ilości nowej energii do spozytkowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakvet wypróbowała i nie rozumiem skąd taka negatywna opinia w temacie. Ja nie miałam z nimi żadnego problemu, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a i obsługa bardzo miła ;) nie mówiąc już o asortymencie i różnorodności towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszennncja
Do krakvetu ja też nic nie mam, zawsze u nich Beaphara zamawiam dla chomiczka i na czas dochodzi, cenowo tez ok, Mam nadzieje że tak pozostanie, jak dla mnie sprawdzony sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver111
A jakiś sprawdzony zoolog w okolicach Płońska? cos może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kominiareczka121
hmm w płońsku to nie wiem, w samej wwie jest ich dużo, ale i tak nie każdy sprawdzony ze zdrowa karmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusek111
w samym płońsku w centrum jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dawna robię zakupy w Zoologic na www.sklep.zoologic.pl. Zapisałem się do "Klubu Hodowców" i mam ponad 10% rabatu na karmę. A do tego w każdej sytuacji mogę zadzwonić do Pana Pawła i zapytać o jakieś rady żywieniowe dla mojego Rikiego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w swojej okolicy bardzo tani sklep stacjonarny o połowę tańsze ceny niż na alegro i w sklepach internetowych, ponieważ przez internt pąłciłam dużo za wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klijent Zadowolony
Nawiązując do 548+548=1096 . dziękuje.Nie znałem tego sklepu wcześniej.Właśnie takiego szukałem,nareszcie zakupy przebiegły z moimi oczekiwaniami.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadr
Mogłbym polecić i oczywiście polecam! www.e-petshop.pl to jest sklep zoologiczny z karmami dla zwierząt w atrakcyjnych cenach, mają również narzędzia groomerskie oraz specjalnistyczne karmy w razie gdyby zwierzak zachorował. Dostawa na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend
Internetowy sklep bazarpupila.pl przyznam się, że juz od dłuższego czasu u nich zamawiam i nie mam zastrzeżeń. Mój psiak jest przeszczęśliwy i nie zauważyłam żadnych uczuleń wiec chyba jakość jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gicz Cielęca 2
Dobry i tani sklep zoologiczny - taki temat jest .A ja tu widzę że ta dyskusja nie tylko na ten temat.ale.. nie odbiegając od tematu.Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny http://siedem-zyczen.sklep.pl/ Tychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retriverka
Polecam sklep zooglobe.pl. Ceny według mnie są przystępne, a asortyment ciekawy, znalazłam tam wiele rzeczy jakich nigdzie w polskich sklepach nie widziałam. No i obsługa bardzo miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylisa
http://domowypupil.pl/- ja robię zakupy tutaj, terminowe dostawy, duży wybór. polecam. mają bardzo fajne zestawy witamin na psów - daję mojemu yorkowi i dzięki temu ma naprawdę ładną sierść i zęby, a ma już 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CKotka
a ja polecam www.glodnyzwierzak.pl. Szybka wysyłka, działają na całą Polskę, dobre karmy. Są nowi, ale dzięki temu ceny są dobre :)))) Naprawdę warto, już kupowałam kilka razy i się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowo otwarty sklep http://bialygolab.pl/ Mają atrakcyjne ceny, można się podpytać o konkretny towar jeżeli np. nie ma go w sklepie internetowym to może jest w stacjonarnym i wtedy wysyłają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfefaninka
www.domowypupil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za zagatka 2 kulki
kulki,piłki i nie tylko można kupić w internetowym sklepie zoologicznym siedem-zyczen.sklep.pl .Gorąco polecam.Tychy i okolice zakupy Przywozimy bez kosztów dowozu.Złóż zamówienie już dziś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaaaaaaa
Cześć, polecam sklep www.imodog.pl mają niskie ceny, a przesyłka szybko jest dostarczona. Nie wiedziałam jaką karmę wybrać dla swojego psa, ale pracownik sklepu fachowo mi doradził. Oprócz zakupów mogłam się za darmo poradzić weterynarza i tresera w sprawie mojego psa. Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domineks2
Ja wszelkiego rodzaju akcesoria zoologiczne zakupuję w sklepie http://lecznica.pila.pl/. Mają atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór asortymentu. Zawsze coś znajdę dla moich pupili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×