Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Gość gość
My kupujemy w www.wrocland.pl karmę TROPIDOG. Na terenie Wrocławia dostarczają po 18.00 w dniu zamówienia a i kody rabatowe mają atrakcyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tychy dobre miejsce
Dobry i tani sklep zoologiczny www.siedem-zyczen.sklep.pl Tychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dragon-zoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapaholin
ja polecam www.maxizoo.pl - mają bardzo duży wybór asortymentu, dla wszystkich zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Wiesz co, ja dużo fajnych gadżetów, w tym zabawek dla swojego Teriera znalazłem w sklepie online ze strony www.zpazurem.pl . Tu mają bardzo fajne akcesoria, które faktycznie są w stanie zainteresować zwierzaka i właściwie pochłonąć w zabawie jak małe dziecko. Do tego są to rzeczy z dobrego gatunku materiału, a nie jakaś chińszyczna, której niestety sporo na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Taki profesjonalny butik dla psów i kotów jest na stronie www.zpazurem.pl . Stąd zamawiałam już tak – legowisko dla persa, zabawki i obrożę. Teraz mam w planie kupić taką specjalną torbę, żeby móc zabrać kotka ze sobą na jakiś spacer, w podróż..itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem ostatnio transporter dla kota w http://lecznica.pila.pl/ - jest tam spory wybór akcesoriów dla zwierząt. Ja akurat mam kotka, więc dla niego kupuję sporo rzeczy, ale jest także wybór fajnych zabawek dla psiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep zoologiczny http://www.shamanpets24h.pl/ dobra oferta w rozsądnej cenie. Kupiłam matę do samochodu Trixie i jestem zadowolona:) będę już u nich kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Kowalczyk
A ja zdecydowanie polecam ten oto sklep zoologiczny http://online.zoosklep-mariposa.pl/pl/ Mają wszystko: karma dla psów, karma dla kotów, zioła dla królików i gryzoni, karma dla ptaków, a nawet produkty dla koni. Kupuję tam już bardzo długo, bo mam 5 królików. W szczególności polecam zioła Tivo http://online.zoosklep-mariposa.pl/pl/dla-gryzoni-i-krolikow_ziola-suszone-i-sianko Są dużo zdrowsze, niż sztuczna karma i gotowe mieszanki. Najfajniejsze jest to, że za polubienie ich profilu na FB, możemy otrzymać stały, 10% rabat. Wystarczy zarejestrować się w sklepie, a potem napisać do nich maila, podać nick, napisać, z jakiego konta polubiło się FanPejdż i gotowe :). Trzeba brać pod uwagę takie akcje, bo nie każdy sklep oferuje coś podobnego, a ceny, po uwzględnieniu rabatu wychodzą niejednokrotnie dużo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberos
Proszę bardzo - http://copino.pl/ Ogólnie to w zasadzie wszystko można kupić w internecie za znacznie mniejsze pieniądze, kwestia szukania i dopasowania rozwiązania pod potrzeby. A prawda jest taka, że w sieci nawet sam wybór będzie bez porównania większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy dla moich kotków robię zazwyczaj w fera.pl zawsze szybka wysyłka i gratis od 99 zł , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sklep z drapakami dla kota www.domekdlakota.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedator
Polacam nowy sklep zoologczno-terrarystyczny http://www.predatorshop.pl Mają bogatą ofertę dla terrarystów, ale w sklepie są też akcesoria dla bardziej popularnych zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.czasdlapupila.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podpisuje się swoją własną krwią pod sklepem zoologicznym online www.tukan24.pl . Szybko, tanio, dobry kontakt ze sprzedającym, są otwarci na wszelkie nowości, a poza tym profesjonalne doradztwo. Zamówienia powyżej 150zł (przedpłata na konto i waga paczki do 30kg) są wysyłane kurierem za free!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitkaa
Ja mam dwa kochane labradory i ciągle dla nich muszę kupować jakieś zabawki, gryzaki i karmy przede wszystkim. Do tej pory robiłam zakupy w Pet Station, teraz słyszałam, że w Warszawie w Al. KEN otwierają stacjonarny sklep, więc będę miała rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.animarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga~32
Ja mogę polecić www.elzonik.pl - miesiąc temu robiłam pierwszy raz większe zakupy dla moich koszatniczek i jestem zadowolona, przystępne ceny, szybka wysyłka i paczka dotarła dobrze zabezpieczona, bezproblemowy kontakt z właścicielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnadzeizebedzielepiej
Jowitkaa - chyba Pet Station jakoś pod koniec maja otworzyli ten sklep. Byłam, bo potrzebowałam legowiska dla psa. Rzeczywiście jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czasów jak jeszcze miałam zwierzaki to kupowałam w tukanie. Teraz jak już nie mam nikogo to nic takiego nie kupuję. Mam przy tym wielkie oszczędności i przy tym nic nie wydaję na żadne psy. Koszt utrzymania takiego psa jest bardzo ale to bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy zwierzak to koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzolinka89
Zoologicznych sklepów internetowych jest całkiem sporo. Ostatnio widziałam, że na http://allezoo.com.pl/282-Wyprzedaz jest wyprzedaż i można kupić sporo fajnych rzeczy dla zwierzaków w atrakcyjnych cenach. Ja mam kota i psa, chciałabym im zamówić nową karmę oraz jakieś zabawki bo stare zniszczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anels
o super tez wlasnie szukalam jakiegos :D www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziziua
Byłam dziś w Pet Station na zakupach, kupiłam dla mojego psiaka trochę artykułów do higieny, bo poprzednie już trzeba było wymienić. Rzeczywiście spory wybór jest, a plusem jest to, że można przyjść ze zwierzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zooplus, ale niekoniecznie jest tani, zalezy co chcesz inna sprawa zalezy też JAK chcesz bo zooplus może byc drogi, ale za to dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem, że ostatnio miałem okazję być w sklepie akwarystycznym w Przeźmierowie i tak dobrze zaopatrzonego sklepu jeszcze nie widziałem. Mają na stanie coś ponad 200 zbiorników z rybami. Warto to zobaczyć na żywo. Więcej o sklepie jest na ich stronie bajcik.pl. Łatwy, szybki dojazd od strony Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zwierzakoweranczo.pl tu mają tanie ceny a jak czegoś nie mają wystarczy napisać to ściągają na zamówienie i idzie sie dogadać. Tani sklep zoologiczny w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×