Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Gość marta611
Ja korzystam dosyć często z Zoofaktor.pl Mam królika, który musi mieć specjalistyczną karmę, a tą mogę bez problemu zamówić w tym sklepie zoologicznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ostatnie odkrycie to sklep psia kość (sklep-psiakosc.pl) Mały sklep, sprzedaje w nim właścicielka, która ma mega wiedzę o zwierzakach. Bardzo mi doradziła przy zakupie karmy dla psa z dolegliwosciami brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja regularnie zamawiam w zooplusie. I zbieram punkty w programie bonusowym, które można wymieniać na różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto robić zakupy w sieci, gdyż jest dużo taniej, to żadna tajemnica. Na stronie https://www.tusa24.eu/pl/53-obroze-dla-chartow znajdziecie dosyć duży wybór artykułów dla zwierząt, głównie dla psów i kotów. Mają w ofercie smycze, kagańce, miski, zabawki, suplementy diety i karmy. Ceny przystępne, można tam znaleźć dużo tańsze produkty, niż w sklepach stacjonarnych. Sprzedają świetne, designerski obroże dla psów, w modnym ostatnio białym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucia322
Sprawdźcie sobie ofertę tego sklepu http://artzoo.sklep.pl . Mają kompleksowy asortyment w konkurencyjnych cenach. Uważam, że warto sobie tam zerknąć. Prowadzą sprzedaż stacjonarną i przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Bitiba jest jeszcze bardzo tanio. Choć tam się tak nie opłaca, jak w Zooplusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o akwarystykę, to polecam uderzać w specjalistyczne, u mnie nr 1 to plantica. Niskie ceny (naprawdę!) i duży wybór, bezpieczne przesyłki (ważne, gdy jedzie akwarium) i w razie problemów zero problemów przy gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam dla moich kotów tanią karmę super premium yummy - zajadają się nią aż miło www.yummypetfood.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna2000
Ja kupuję Acanę i akcesoria tylko na http://karmawsieci.pl Karmę dostaję tego samego dnia, bo mieszkam w Poznaniu. Ale znajoma zamawia do Warszawy i też ma szybko. Mega mili, pomocni i przede wszystkim , to nie jest wielka korpo, gdzie jestem anonimowa. Uwielbiam ten sklep i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje karme w sklepach ktore smiało polecam to keko.pl oraz twojezoo24.pl dobre ceny i szybka przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beagle rulezzz
Sprawdźcie sobie mobilkarm.pl maja fajne ceny internetowe, nie oszukują klientów i karma ma zawsze długi termin a nie jak w krakvecie, a przy tym to polski sklep wiec po co wspierać Niemców z zooplusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na Allegro ZWIERZACZEK-ZOO Mają legowiska i akcesoria w przystępnych cenach. Ja swoje legowisko ok 50/40 cm kupiłam za 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze w tym sklepie ZWIERZACZEK-ZOO NIE ZAWSZE MAJA WYSTAWIONE WSZYSTKIE AUKCJE. ale jak napiszecie maila to mają coś dostępne tylko po prostu nie wystawione z racji tego ze maja tyko Allegro a nie sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzilam https://www.mobilkarm.pl/ bylam w sklepie na na boya-zelenskiego, obok Kromera, bo wole kupowac w stacjonarnych sklepach i pierwszy raz kupilam Applawsa 2kg dla kota ponizej 50 zl !!! maja wszystkie rodzaje oprocz ryb oceanicznych . ale wprowadza go do oferty niedlugo z tego co Pan sprzedawca mi powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony sklep, tutaj macie - https://polskikoszyk.pl Głównie produkty spożywcze, ale od razu macie również normalną spożywkę i kosmetyki. I tam to kupujcie - lepiej robić od razu w jednym miejscu duże zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkie gadżety dla mojego pieska kupuje na wittyandwhite.com Są to rzeczy bardzo dobrej jakości. Zupełnie inne niż w zwykłym sklepie zoologicznym, bo w bardzo fajnej kolorystyce, oryginalne i ładne. Kupiłam tam już nie jedną rzecz i nie było problemu, gdy chciałam coś wymienić lub zwrócić. To bardzo porządny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie zakupy na weterynaryjny.pl szybko, tanio i pewnie. miła obsługa no i najważniejsze żadnych podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lemur. Najdroższe marki u nich najtaniej na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limiana
Hej, co do https://www.wittyandwhite.com - jestem zachwycona kolorami i zastanawiam się tylko, jak jest z wytrzymałością. Czytałam o nich i ich produktach pozytywne opinie i mam nadzieję, że faktycznie tak dobre są te produkty. Jakie Ty masz doświadczenia? Bo wyglądają świetnie. Na prezent idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na stronę sklepzoologicznylublin.pl. Maja szeroki asortyment dla zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o akwarystykę, to Plantica z Wrocławia. Oczywiście mają tez e-sklep. Najniższe ceny przy braku utraty jakosci towaru czy obsługi ;) A kto siedzi w tym, to wie, że nawet kilka % potrafi zrobić różnicę w cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, jak się am rybki i che się kupcowa przez internet, to plantica jest naprawdę dobrym pomysłem. Nie dosć, ze taniej, to chyba tylko używany sprzęt znajdziemy, to jeszcze zawsze dobrze zapakują, wiec nie ma co się bać, że nam przyjdzie np. ukruszone akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plantica na tak. To nawet nie jest kilka procent, fakty są takie - akwarystyka to nie ejst tanie hobby. I jeżeli na samym filtrze moge zaoszczędzić 100 czy 130 zł to sorry, ale jest to trochę pieniędzy. A gdzie tam całą reszta, akwarium OW to już będzie przynajmniej z 200 zł w kieszeni tak an moje oko jak nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianGK
Polecam nowy sklep : http://gigakarma.pl/ Szybko się rozwija , coraz większy wybór produktów, profesjonalna i szybka obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam na zoologicznyshop.pl i cenowo wyszło całkiem dobrze i paczka dotarła szybciej niż się spodziewałam. Problem tylko że źle oceniłam rozmiar pyszczka mojej suni i musiałam wymienić kaganiec na większy, ale sklep nie robił mi problemów. Nawet podesłali mi wymiary których mi jeszcze trzeba było żeby się zdecydować, który kaganiec wybrać. Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdrianna
A co myslicie na temat zooplus.pl i zoonauci.pl o zooplusie sa dobre opinie i karma tansza niz w krakvecie, a zoonauci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×