Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Gość blabla bla
zależy co chcesz kupic ;) jesli interesują Cie np maty do samochodu dla psów to bardzo dobre mają na kegel24.pl więc możesz sobie zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Nowak
Jeśli szukasz dobrego i pewnego sklepu zoologicznego to polecam Krakvet.pl . Karmy dla psów w dużym wyborze, fajne rabaty dla stałych klientów. Zamówiłam karmę dla mojego szczeniaka i bardzo szybko przyszła dostawa. Naprawdę sprawdzony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszeek
Jak wcześniej kilka osób napisało sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy robię w Krakvecie - jest najtańczy oraz w Zooplusie - ma najbogatszy asortyment. Oba polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirka
ja robię na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepem numer jeden na mojej liście jest sklep zoologiczny Krakvet. Zakupy są tanie, szybkie i bezproblemowe. Wszystkim polecam się przekonać na własnej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiś
Ja także polecam Krakvet. Sklep przyjazny dla klientów. Wszytsko załatwione szybko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka sklepów internetowych, w niektórych z nich robiłem zakupy bo mam dwa psy i uważam, że bardziej opłaca się kupować rzeczy dla psiaków właśnie w takich sklepach internetowych. Ostatnio znalazłem taki jeden a dokładnie https://www.karusek.com.pl/ i odrazu podaję szczegółowe informacje dla zainteresowanych. Sklep internetowy: ul.Wyki 10A, 31-223 Kraków tel. 12-416-54-40, 12-416-54-42 Sp. z o.o. Sp.K. 31-228 Kraków ul. Nad Sudołem 6A Pn-Pt: 9.00 - 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu dużo rodzai karm i różnych akcesoriów dla psów i kotów mieli w sferis. Myślę że warto tam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreblas
Rzeczywiście, sklepów zoologicznych jest teraz na prawdę dużo. Ktoś jednak wcześniej wspomniał o tym https://www.krakvet.pl/ i według mnie też jest on bardzo dobry. Mają spory wybór rożnego rodzaju dobrej jakości karm zarówno dla psów i kotów, ale także i spory asortyment zabawek, więc na pewno dla każdego pupila się coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek potrzebuje witamin, żeby być zdrowy i pies tak samo. Moja suczka dostaje spirulinę i napoje izotoniczne z https://gamedog.eu/pl/ bo sama karma jest niewystarczająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj wspaniałe nagrody na www.zbierajnagrody.pl - odbieraj upominki, bony i gadżety o wartości nawet 5000zł za darmo! Potrzebujesz jedynie maila, żadnych płatnych smsów czy podpinania kart płatniczych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyvick

Ja mogę polecić internetowy sklep zoologiczny https://www.emusklep.pl. Korzystam od wielu lat, mają bardzo dobre produkty jeśli chodzi o jakość, potrafią dobrze doradzić. Raz zgłaszałam reklamację - pod tym kątem też nie było żadnych problemów. Ogółem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeefaaal

Zdecydowanie w tej kwestii najlepszy obecnie jest Panaqua.eu - świetne produkty oraz bardzo fajne ceny, moge polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proofa

Warto szukać też w Internecie - ja na przykład znalazłem ostatnio świetny sklep tego typu - Panaqua.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż obroży metalowych to polecam odwiedzić stronę firmy ROLFEL. Produkty z tej firmy są nie tylko funkcjonalne , trwałe ale też  bardzo eleganckie i  designerskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×