Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Gość gość
po akwarystykę jeżdźę do Ikoli we Wrocku, a jeśli chodzi o psiaka to odkryłem ostatnio https://www.mobilkarm.pl/ w całej Polsce jest problem z Acana a oni robia zapasy i da sie kupic, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MireczekJJ
Zauwazyłem, ze dużo bardziej opłaca się kupować rzeczy przez sklepy internetowe niż tak stacjonarnie bo sa dużo tańsze. A jeżeli chodzi o dobry sklep to ja tutaj http://www.tukan24.pl/ , znalazłem sporo produktów w lepszych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, poza sklepami zoologicznymi, zaczęłam też szukać różnych akcesoriów dla psów w sieci. Rozglądam się za ubrankami oraz jakąś fajną obrożą. Od niedawna mam psa i chcę zadbać o niego jak najlepiej. Upatrzyłam sobie nawet takie ubranko dla niego - https://pinkypaws.pl/pl/p/Bluza-z-kapturem-CHIQUITO/102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z kanarkiem
Sklep POLECONY przez starego hodowcę kanarków http://www.agrozoo.eu/product/birdxl.html Koleżanka kupowała klatke Cova (jest duża wygodna i z przegrodą) i jest zadowolona. Co ciekawe sklep ten nigdzie się nie reklamuje, więc ciężko go znaleźć. ODRADZAM natomiast zoohandel24. Facet dużo sprzedaje na Allegro i nie tylko i ma blisko 100 % pozytywnych, ale gdy pojawi się problem - pokazuje swoją prawdziwą twarz... Kupowałam u niego klatkę i miałam problem z założeniem karmników, więc poprosiłam o pomoc/radę. Nie odpowiadał aż musiałam zagrozić odstąpieniem od umowy. Wtedy natychmiast przysłał zdjęcia (jak założyć) ale czarno-białe, niewyraźne i... do góry nogami!... Wystawiłam mu neutralną opinię, a on mi - negatywną! (że kpię sobie i nie jestem poważnym kupującym). Jak przejrzałam - wszystkim którzy wystawiali mu neutralny odpłaca negatywem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję już od dawna tutaj: http://poznan.karmawsieci.pl/ Mają duży wybór nie tylko karm ale i akcesoriów :) Zresztą świetna obsługa, zawsze fachowo doraadzą. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o akwarystykę, bo w innych kwestiach, przyznam się, zupełnie się nie orientuję, to polecam plantice. Sklep jest bardzo tani, przy czym nie jest to towar II klasy czy coś w tym stylu. Kupowałam tam już dwa akwaria, filtry, rośliny in vitro itd. - jakościowo zawsze super. W sumie to chyba najtańszy sklep jaki znalazłam, ale studencki budżet zmusza do kombinowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także zainteresować się różnymi akcesoriami dla pupila. Obroże, szelki, jakieś ubranka, które przydadzą się na chłodniejsze dni. Wszystko to jest naprawdę ważne i warte uwagi poza zakupem standardowych rzeczy typu karma. Sama od niedawna mam pieska i zdecydowałam się na zakupy w https://pinkypaws.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie co do sklepu plantica, bo optiwhite mają w mega cenach - czy wiesz moze, czy wszystko jest z nimi ok, w sensie nie ma za dużo kleju, jakichś bąbli itd? Bo słyszałam czasem, ze np. te tańsze z allegro tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekB
Według mnie sklep zoologiczny online to lepsze rozwiązanie niż takie lokalne zakupy. Raz ze ma sie wiekszy wybór a dwa że ceny są korzystniejsze. W tym sklepie http://www.tukan24.pl/ , często pojawiają się różne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do optiwhite w plantice. Wszystko jest z nimi jak najbardziej ok, akwarium pierwsza klasa, beż zadnych kompromisów ;) Niska cena nie znaczy, zę to jakaś II klasa, luuuuz ;) Nic, tylko brać. Nie ma żadnych bąbli czy wycieków kleju i innych tego typu nieprzyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aletutu
Co do plantici, to ceny najlepsze w necie, sama lepszych nie znalazłam, a szukałam dosć sporo. przynajmniej jeśli chodzi o duze i zaufane sklepy. A to, co mają, to identyczny sprzęt jak w innych sklepach, tylko sprzedają go po prostu taniej, nie ma żadnego drugiego dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDALENA D
POLECAM W 100 % SKLEP INTERNETOWY KRAKVET! CENY BARDZO KONKURENCYJNE PRZESYŁKA W STANIE IDEALNYM DOTARŁA W NIECAŁE 24H !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się krakwet jest ok. I na bitiba kupuję. Jutro obadam, gdzie żwirek niebieski jest tańszy, bo po co sana mam targać ze sklepu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Krakvet - robiłam u nich zakupy ostatnio dwa razy i w porównaniu do innych sklepów był tańszy, czas realizacji i wysyłka sprawnie, ogólnie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plantica bardzo dobra jeśli chodzi o rybki, świetne ceny, świetny wybór, jeśli chodzi o takie połączenie, to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów. Na dostawę czy sposób zapakowania/bezpieczeństwo przesyłki też nigdy nie narzekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Barczewa
ja polecam www.abczwierzaka.com sprawdźcie i przekonajcie się sami. Naprawdę tanio i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka z Krakowa
dla mnie najlepszy www.abczwierzaka.com super karma Brit najtańsza i akcesoria tanie, kosze na rower na bagażnik, szybka wysyłka natychmiastowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
Najlepsza karma dla psa Brit i w bardzo dobrej cenie. www.abczwierzaka.com duży wybór akcesorii dla psów i kotów, potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika  Kielce
ja też kupuje na www.abczwierzaka.com fajnie być wśród swoich:)) akcesoria i karmy w super cenach, najtańsze zabawki, smycze i inne różności, naprawdę warto polecić ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsellbz
polecam sklep weterynaryjny.pl. dodaję opinię o nich, bo czuję że mam dług wdzięczności za to jak podeszli do mojej sprawy. Obroża dla psa zaginęła na in poście. bardzo mi zależało, bo jest sezon na kleszcze. napisałam do sklepu, że przesyłka zaginęła, zgłosiłam to na in poście i zero info od kilku dni. skontaktowali się z in postem, ale nadal nic. po kilku dniach dzwonią (sami z siebie) i pytają, czy mam już obrożę, bo ze strony in postu-cisza. sprawa okazała się bardziej skomplikowana, ale mniejsza o to. zaproponowali, że w takim razie prześlą mi przesyłkę jeszcze raz, a poszukiwaniem pierwszej obroży na in poście zajmą się sami. wielkie dzięki za niestandardowe podejście. bardzo polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalN
ja polecam firme Krakvet krakvet.pl zawsze wszystko na czas. mozna zamowic przez stronke lub przez allegro wysyłka gratis powyżej 90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plantica, jeżeli chodzi o rybki, to jest to najlepsza opcja. Akwaria, filtry i cała reszta w bardzo dobrych cenach! Taniej chyba w sieci nie znajdziemy, jeżeli zależy nam na naprawdę wysokiej jakość oczywiście ;) ale jakość/cena wypada po prostu rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×