Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hally

Dobry i tani internetowy sklep zoologiczny

Polecane posty

Gość gość
Plantica, tak, tak tak! Rybek co prawda się u nich nie kupi, ale w moim przypadku to jest jedyna "rzecz" która kupuję u siebie, całą reszta przez internet. Akwarystyka tania nie jest, wiec na różnica cenowych naprawdę można sporo oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola B
Polecam sklep internetowy KarakVet jest rewelacyjny zawsze wszystko w terminie, miła obsługa, świetni kurierzy. Czego chcieć więcej. Zachęcam wszystkich do zakupów w tym sklepie. Oczywiście najlepszą ich cechą jest to że mają naprawdę niskie ceny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireek
Karmę dla swojego psiaka zamawiam na sferis.pl, każda transakcja przebiegła prawidłowo. Myślę że jak zamówisz raz to będziesz już zamawiał zawsze :) https://www.sferis.pl/szukaj?p=2&q=karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Jasła
Ja też jak większość tutaj polecam www.abczwierzaka.com Wszystko szybciutko i naprawdę tanio. Szczególnie karmy Brit Care i Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy internetowe robię bardzo często. Od żwirku dla kotów po karmę dla psa. Z wielu sklepów pozostałam przy Krakvecie i Zooplus. W Krakvecie konkurencyjne ceny, dobrej jakości produkty, terminowa dostawa. W zooplusie duży wybór karm, które nigdzie indziej nie są dostępne. Polecam oba sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mam rybki i też stawiam na plantice, jak widać nie jedyna :D ale co się dziwić, jeżeli taka różnica cenowa? Ja rozumiem, ze sklep stacjonarny to i koszty wyższe, ale wolę zapłacić jednak mniej przez internet :) do tego nigdy nie miałąm problemów z rzeczami od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaan
Tak samo jak Ireek zamawiam karmę dla psa i kota na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzeżenie dla wszystkich!!!!!! SklepTOFIVET sprzedaje towar którego nie posiada na stanie. Po poinformowaniu mnie o brakach, zgodziłam się poczekać na dostawę z 2-3 dni, po 18 dniach zrezygnowałam z zamówienia. Niestety pieniędzy nie zwrócono. Ostrzegam to oszuści i złodzieje inaczej tego nie da się określić. Kupuję baaardzo często w sklepach internetowych i na allegro i nigdy nie spotkałam się z takimi oszustami . Oczywiści po otrzymaniu mojej pisemnej rezygnacji nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na e- maile . KOSZMAR. Osobiście polecam ZOOPLUS kupowałam tam karmę dla psów i świnek przez kilka lat , niestety teraz muszę kupować Purinę pro plan ,a w zooplusie nie mają opakowań po 700 gram i dlatego nadziałam się na TOFIVET brrrrr jak tylko pomyślę to mi się słabo robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla piesków i kotków tylko jedzonko to warto spojerzeć na ofertę sferisu https://www.sferis.pl/zwierzeta-3736 na niektórych karmach mają niezłe przebitki cenowe w stosunku do innych sklepów :-) Mój Beagielek zajada sobie królewską karmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat kupuję w Krakvet, mają dobre ceny i często gratisy, wysyłka jest szybka i bezproblemowa :) a wybór mają nawet spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMajszek
Ze sklepu zoologicznego nie korzystam często, jednak przede wszystkim wybieram sklepy akwarystyczne ze względu na to, że w domu mam spore akwarium i z córeczkami bardzo interesujemy się światem podwodnym ( uwielbiam również nurkować) Jeżeli chodzi o ten dział to tutaj mogę polecić tylko jedno miejsce a mianowicie Plantica mają sklep świetnie wyposażony i przygotowany sklep akwarystyczny w którym znajdziecie wszystko, aż nawet nie mam po co wymieniać. Do tego utrzymują wysoki standard, jeżeli chodzi o jakość rzeczy znajdujących się w ich sklepie. Napewno nie pożałujecie wybierając właśnie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o produkty dla mojego psiaka zamawiam mu w Alg Borje szampon mam od nich, suplement odżywczy.Polecam http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wili1
Też zaczęłam dla swojej kotki zamawiać karmę w sferisie, cenowo bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i najtańszym sklepem jest Krakvet. Nie znalazłam sklepu, który by miał w asortymencie tak niskie ceny, które i tak obniżąją do ceny konkurencyjnej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moimi ulubionymi sklepami są Krakvet i Zooplus. W tym pierwszym mają najniższe ceny na rynku, natomiast w drugim asortyment odróżniający od reszty sklepów. W obu wysyłka darmowa od 79 zł. Krakvet za to szybciej realizuje zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://myszunia.pl - wszystko dla pupila i faktycznie jest tam wszystko. Mają kilkanaście tysięcy artykułów, możliwość darmowej wysyłki kurierem i bardzo częste fajne promocje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może raz przez internet zamawiałam, ogólnie to kupuje stacjonarnie. Nawet u weterynarza ostatnio fajne przysmaki Snack Skin & Coat Dog dla psa od vetexpert kupiłam :) Z neta to trzeba na przesyłkę czekać, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleZoo
Witamy serdecznie, jesteśmy internetowym sklepem zoologicznym AleZoo, chcielibyśmy się polecić :) https://alezoo.shop/ Produkty wysyłamy w ciągu 24h. Przykładamy się do profesjonalnej obsługi klienta, zawsze można śmiało zadawać nam pytania telefonicznie lub przez e-mail. Specjalizujemy się w produktach dla psów i kotów, ale mamy również asortyment akwarystyczny, klatki dla chomików, rzeczy dla fretek, królików oraz innych zwierzątek. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritkka
Ten sklep wzbudził moje zaciekawienie https://www.maxandmrau.pl/product-pol-911 Bo ma bardzo duży wybór. Ceny też fajne. Na pewno bardziej mi się opłaca niż w sklepie stacjonarnym. Zamówię coś na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach zoologicznych my wybieamy najchętniej karmę dla psa. Tylko nie chodzimy do stacjonarnych,a zamawiamy w tych punktach online. Polecamy zakup tej karmy suchej: https://www.maxandmrau.pl/product-pol-964 . Zawiera zboża, mięso i podroby zwierząt, oleje i tłuszcze roślinne, ryby i podroby, drożdże, warzywa, minerały. Bez konserwantów i sztucznych barwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×