Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_sense

KOSZMARNA CERA bardzo silny łojotok. POMOCY! izotek czy mi pomoze na zawsze

Polecane posty

Gość gość
Też zastanawiam się nad Izo. Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie: - czy miałyście zaczerwienioną/podrażnioną twarz podczas kuracji? - czy zdarzyło się, że chociaż wcześniej nie miałyście, to po kuracji Izo zostały Wam blizny na twarzy? - czy miałyście wysyp i jeśli tak, to ile tych syfów było - czy Izo zlikwiduje zaskórniki? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczątko
Autorko, co u Ciebie? Ja wlasnie konczę trzecią kurację izotekiem w małych dawkach. W małych, bo brałam lek głównie na łojotok choć na pryszcze też, bo zaczęły mi się pojawiać na szyi! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tradzikowaty
Współczuję wam wszystkim bardzo :( Ja na początku leczylem zaskorniki i trądzik kwasami niestety nie pomogły prawie w ogole . Do czego zmierzam ? Nie warto chodzić do kosmetyczek bo to zazwyczaj naciagary które szpeca twoja twarz zamiast Ci pomagać . Biorę od tyg. izotek i maści które mi przepisala Dermatolog. Wesolowska (§zczecin). Już widzę pozytywne efekty . Dlatego nie czkejaxie , nie kupujcie niby "pomocnych" tabletek na trądzik typu "visaxin**M"itp. Jedynie kto wam pomoże wyleczyć to świństwo raz na zawsze to znany/dobry Dermatolog. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_sense_niezalogowana
To jest racja ze starsze dziecko dziedziczy co najgorsze. Mlodsza siostra ma piekna cere i wlosy. Ja mam lojotok trad i 3x mniej wlosow. Nie biore juz ani yasminu ani androcuru. Na nich bylo CUDOWNIE. teraz tragedia. Mialam ropny trad na twarzy szyi plecach ramionach dekolcie piersiach posladkach. Tamtego lata plakalam i marzylam zeby sie skonczylo. Ale odstawilam calkowicie mleko i zostaly ropne na szyi i na tylku czasem na ramieniu. Lojotok straszliwy. Zaskorniki sama wyciskam z twarzy dekoltu. Na dekolcie mam setki czarnych zaskornikow. Nienawidze tego cielska skory! Wiecie co? Jezzcze zauwazylam ze sie brzydko szybko starzeje marszczy mi sie na calym ciele twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek882
Ja również męczyłem się z trądzikiem i zaskórnikami i wiem jakie to męczące dlatego podzielę się z Wami moim doświadczeniem. Moje rodzeństwo piękna,gładka cera a ja miałem pryszcz na pryszczu ;/ wyglądało to okropnie, rodzeństwo zawsze się śmiało ze mnie ;) na początku nie robiłem sobie nic z tego bo myślałem,że samo zniknie lecz myliłem się i tak zacząłem testować Nonacne http://natradzik.milejdi.pl zamówiłem bez przeglądania opinii, zamówiłem pierwsze co mi wpadło w oko. I nie żałuje do dnia dzisiejszego. Silne działanie już po pierwszych tygodniach widać było znikający trądzik a i zaskórniki poznikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż stosował izotek i efekty na prawdę niesamowite a jeśli narzekasz na łojotok to dodam że izotek wysusza i powoduje zmniejszenie wydzielania łojotoku. mąż kupił izotek na stronie http://www.doping-online.com/pl/ wrzucam link bo sprzedawca uczciwy a w dzisiejszych czasach ciężko o to, poza tym nie każdy ma możliwość załatwienia recepty od lekarza. pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka
właśnie się zastanawiam nad izotekiem...tylko że trochę drogi...a jeśli chodzi o przepisanie od lekarza...ZAPOMNIJ! mój powiedział absolutnie!!! więc musze organizować jakoś na własną rękę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczątko
no_sense_niezalogowana - w mojej rodzinie rowniez to ja meczylam sie z tradzikiem, a do tej pory mecze sie z bardzo tlusta cera i skora glowy. Moj mldoszy brat z kolei ma sliczna cere, bez rozszerzonych porow, moze raz na rok wyskoczy mu ropny pryszcz. Co dziwne, wlosy przetluszczaja mu sie tak szybko jak i mnie (na drugi dzien od umycia sa tluste), ale cere ma ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_sense niezalogowana
Tylko prosze mi tu bez reklam! Dalam sie nabrac na jakies dziadostwa pilam rozne ziola na to. Dzis pije mleko sojowe zamiast zwyklego (nasila trad), zielona herbate, pokrzywe czasem Moja siostra je WSZYSTKO i ma cere idealna. Slodzi nawet kawe. Siostra jest zdrowa i plodna, lekarz potwierdzil ze ma owulacje i za wysoki poziom estradiolu - jest bardzo kobieca z twarzy, ma piekna cere i geste dlugie wlosy, szczupla. Mi ten sam gin potwierdzil ze jestem nieplodna brak owulacji i pcos. Zblizam sie juz do 35tki a trad dalej jest, poltora roku temu urodzilam dziecko i w ciazy bylo najlepiej. Zero tradu i slabszy lojtok. Najlepiej (zero lojotoku) bylo na yasminie i androcurze. Jednak ostrzegam pozniej wraca to z potrojona sila! Mialam trad od posladkow w gore przez plecy gore brzucha piersi ramiona dekolt szyje cala twarz. Ciagle plakalam wstydzilam sie wychodzic. Uzywalam podkladu na ramiona. Plecow nie pokazywalam. Ciaza mi pomogla wrocic do stanu sprzed pigulek. Jest w miare stabilnie. Czyli ostatnio mialam ropnego prychola na poliku pod okiem cos kolo ucha. A teraz tylko blizny i lojotok nieropne grudy i wielkie zaskorniki. Ropny zdazy sie na plecach pojedynczo jesli nie zdrapuje zaskornikow z plecow nie jets zle. Ramiona czyste. Dekolt pojedynczy i wagry na piersiach tez. Bywa cos na posladkach. Jednak nie wstydze sie juz wyjsc na plaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_sense niezalogowana
Dziewczatko moze nasze mamy w ciazy mialy wysoki testosteron? Boje sie czy nie przekazalam tego swinstwa corce. Moj tata jest lysy. Zauwazylam ze kobiety z pcos bardzo czesto maja lysiejacych ojcow. Sasiadka i kilka kobiet ktore znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No_sense niezalogowana
Unikam idealnych kobiet z piekna skora i wlosami bo wygladam przy nich jak kopciuch..tak. zazdroszcze im cale zycie urody i plodnosci hormonow w normie braku pcos. Oprocz tradziku mam troche meska twarz chlopiecy glos. Nie czuje sie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×