Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimilkaa

MAMY 2009

Polecane posty

Gość Mimilkaa

Są tu jakieś mamy z 2009 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
:-) he he faktycznie tak można to odebrać ;-) ale nie jest ze mną tak źle na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie 15miesięczniaków
ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
czy dobrze rozumiem po nicku, że masz bliźniaki?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
ja tez rodzilam w 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
Fajnie, ze jesteście. Ja też mam dzieciatko z 2009 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie 15miesięczniaków
Tak, mam dwóch rozbrykanych synów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora bagienna
ja tez rodziłam w 2009 I jestem pewnie tu najstarsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
Ja mam dziewczynkę, jedną, ale też rozbrykaną. Chciałabym założyć taki topik o wszystkim , bo siedzę z córką w domu, zima paskudna i często mi samotnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
potwora nie sądzę, bo i ja najmłodsza nie jestem...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora bagienna
Moje chłopisko ma 21 miesiecy..Rozbrykany,nie chce spac w dzien,goni kota,wyciaga wszystko z szuflad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
potworko chodziło ci o wiek dzidzi? Mózg mi się zlasował, o ja tępa ;-) No to ja jedna z młodszych jestem ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
moja największą miłością darzy schody... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie 15miesięczniaków
potwora, co tam wiek, przecież jesteśmy młodymi mamami - było nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
:-) a pracujecie zawodowo, czy jesteście w domu z maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
jestem i ja! Mam synka z marca 2009. łobuz na całego, włazi na stoły i tańczy! dziś wstał o 4.30, włączył sobie płytę z piosenkami dla dzieci, potem wlazł na stolik i zamontował na telewizorze puste opakowanie po cukiereczkach... mama w tym czasie spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie 15miesięczniaków
Ja jestem na wychowawczym, mam stałą pracę na etacie, ale na razie nie chcę do niej wracać. No i nie miałabym z kim zostawić moich urwisów, chyba tylko ja jestem w stanie stawić im czoło ;) ma-ma haha super mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
ma-ma o rany to wyobraźnia dziecka aż tak daleko sięga?? ;-) Ja też narazie nie pracuję, jeszcze przynajmniej 4 miesiace a potem się okaże jak bedzie... To jak narazie widzę tu znaczną przewagę chłopczyków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Heh, dziewczyny to jeszcze nic! Czasem to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Potrafi zaprogramować alarm w piekarniku i ostatnio ok. 3 w nocy obudziło nas takie wycie! Albo włączy pustą pralkę albo wyłączy w trakcie prania. Przystawia krzesło do zlewu i myje naczynia! Bierze swój spray do włosów psika mi w oczy jak śpię i czesze! Maluje mi usta oczywiście na śpiąco...Uwielbia tańczyć i gdy usłyszy jakiś kawełek, który lubi to potrafi przylecieć to mnie do łazienki jak siedzę w najlepsze na kibelku i ciągnie mnie do tańca z majtkami wokół kolan! Długo by tak opowiadać... No niestety dopada go ostatnio bunt dwulatka i bywa ciężko... Ja nie pracuję, bo pracodawca się na mnie wypiął... Jako, że mały ma 21 m-cy to szukam czegoś nowego i mam nadzieję lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
ma-ma z pracą mam podobnie, pracodawca olał, i też bedę za jakiś czas szukać. To masz wesoło w domu synek- aniołek :-) Moja jeszcze sama nie chodzi, a i tak to co potrafi, to przebija moją wyobraźnie... nie mogę jej z oka spuścić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaKacpra09
ja tez mam syna z grudnia ale puki co tak niebroi jeszcze sam niechodzi obecnie jestem na etapie szukania pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka z lipca 2009 roku. Strasznie mi łobuzuje w domu ale mam to szczeście że o godzinie 19 już słodko spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama OLIVKI
ja tez mam urwiska z 2009 pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bardzo kocha wchodzic na drabinke:( za to na schodach sie boji i całe szczęście ale jest za to w stanie włączyć sam zmywarke ( raz kazałam mężowi załaczyć zmywarke to nie wiedział, a przyuleciał mały i mu pokazał jak :D nieźle sie uśmiałam----> mina mojego męża była bezcenna) piekarnik płyty na piecu a ostatnio to nawet za jego zasługą choinka miała twarde lądowanie a połowa ozdób sie potłukła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
heeej czy jest tu jakaś mama dziewczynki poza mną ?????? Moja córeczka kilka kroków robi sama, ale tylko ok 4-5 i klap na kolanka, ale sie nie martwie, ma jeszcze czas, nachodzi się w życiu ;-) I na szczęście tak jak u malinki- przed 19 już śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-ma...
Mimilka - a Twoja córka grudniowa? Mój zaczął samodzielnie chodzić w 15 m-cu. Od 10 m-ca chodził przy meblach itp, a że był bardzo ostrożny to bał się sam, zawsze musiał się rozejrzeć, ocenić odległość i potelncalne zagrożenia... A teraz pędzi na łeb na szyję. Nie korzystamy już z wózka, bo i tak tylko pchał. Przez przejścia dla pieszych ledwo za nim nadążam jak mam obcasy. Zawsze ładnie się trzyma za rączkę i czeka na zmianę światła :) No ale niech w pobliżu pojawi się jakiś wózek dziecinny lub rower to musi pchać... No i musi wyklepać wszystkie auta na parkingu, nie umie powiedzieć auto, ale za to CDI wychodzi mu świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimilkaa
Moja jest z listopada. Też jest bardzo ostrożna, i na szczęście nie zaliczyła jeszcze zadnego prawdziwego guza, ale za to wszędzie pcha paluszki, wciąż ma poprzycinane czymś, albo sie kilnuja i trzeba wyciagać ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój musiał juz swoje skończone 10 podeptać:) znaczy urodził się 14 lipca i 17 maja zaczoł sam chodzić i to całkiem duze dystanse robił jak na 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×