Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

samanapustkowiu jak widać każdej z nas ostatnio nie idzie... 3 tygodniu to jeszcze sporo, więc nie wykreślaj na razie szortów ze swoich planów! ;) Dziś znów trochę pogrzeszyłam, ale było mniej więcej tak : 7.30 płatki Zdrowy błonnik (mam je pierwszy raz, na razie testuję) z ananasem i jogurtem naturalnym 12.00 trochę tuńczyka, serek włoski (taki z Lidla), sałata rzymska 14.00 kawa, kilka Lentilek, mandarynka 16.30 dosłownie pół ziemniaka, szklanka maślanki Obiad sobie darowałam ze względu na te słodycze. Wypije jeszcze trochę maślanki za chwilę. Dziś to chyba nawet hula-hopem nie pokręcę, bo siedzę z laptopem i milionem książek. Muszę napisać kilka rzeczy... :( Dziewczyny nie zostawiajcie mnie! Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem,nie poddaję sie:) Z jedzeniem jeszcze kiepsko ale rowerek wczoraj i dziś zaliczony:) Teraz trzy dni będę roznosić ulotki(taka dodatkowa fuszczka:) )To troche kalorii spalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little white dress --->tak opakowanie takie piękne jest:) naprawde jeszcze raz polecam. zapalcilam w naturze 22 zl... ja dzisaij z dietą tak sobie, ale okres zbliża mi sie wielkimi krokami także na wage nie zwracam w ogole uwagi:P dziewczyny spokojnie do wiosny/lata schudniemy: ) juz schudłyśmy i jak bedziemy tak dalej trzymać to nie ma bata zebysmy nic nie schudły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie dziś prawdziwa wiosna:) cieplutko,słonecznie:) Byłam z ulotkami,bolą mnie nogi jak cholera,ale cieszę sie bo 4 godziny uczciwie się nałaziłam. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie dieta tak średnio..moglbyc gorzej no ale bywało i o wiele lepiej. Boje sie mojego ważenia w sobote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..oby nie było więcej niz teraz waże, bo inaczej to sie załamie..a cos tak czuje ze kg wiecej moze byc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jestescie dobre w liczeniu kalorii? :D Mozecie mi to przeliczyc na oko? :D mała ciemna bułka+kawałek serka topionego miska platków kukurydzianych z mlekiem 2% 2 parówki+troche ketchupu+kromka chleba 2 jabłka :-| kurcze.. zmieściłam sie w 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też liczę że bedzie mniej niż w zeszłym tygodniu.Przypomnę że było 68.6 (nie wpisałam w stopkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedeszczupla1 ja nie umiem liczyc ale dużo nie zjadłaś,na moje oko zmieściłaś sie w 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odp :) ja tez sie jeszcze nie ważyłam od ostatniego razu.. Aż się boje :D Ale od 2 dni jezdze na orbiterku godzine :) W ciągu godziny można spalić około 800 kalorii :D Mam nadzieje ze codzienna taka jazda przyniesie rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 67,8:) Nie ma tragedii,wiec mi ulżyło:) Teraz to już w dół! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę ze zaczęłyście w miarę niedawno, jeżeli można to bardzo chętnie się dołączę :) mój cel - 10 kg mniej do czerwca :) A teraz wdam się w lekturkę Waszego forum, żeby się nie powtarzać ;) Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagawdol--------> witaj:) zapraszamy i cieszymy sie ze jest nas więcej:) Napisz ile ważysz i ile chcialabyś schudnac:) i w ogole z czym masz największy problem, bez czego nie mozesz życ:P u mnie jak juz pisalam to kanapki, pizze itp ale dobrze sie trzymam bo od 5 stycznia chleba nie jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz odpowiadam, na wszystkie pytania ;) waga aktualna 70, wzrost 172. moj cej 60 kg.. aktualnie mam problem z pupa i nogami, a dokładniej z tłuszczykiem na kolanach :( moj wrog nr 1 to słodycze! jestem chyba uzalezniona ;) Zaczynam od jutra, tym razem zobaczę 60 na wadze!! powolutku, byle do celu :) Ja mysle jednak o dukanie, uwielbiam nabiał, wiec nie bede miała z ta dietka problemu :) tyle dobrego o niej słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagawdol-> Witaj:) Masz podobny cel do mojego:)Mi jeszcze zostało 8 kilo do zrzucenia.Tyle że Ty wyższa jesteś ode mnie sporo,więc pewnie i lepiej wyglądasz:) Trzymaj się i pisz czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagawdol witaj! Dziewczyny ja właśnie wsiadam w samochód i jadę w góry, także pewnie do niedzielnego popołudnia nie będę miała dostępu do internetu. Postaram się jeść rozsądnie no i będę spalać kalorie podczas wędrówki. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zawsze te kilka cm = lepszy wygląd u mnie wszystko gromadzi sie w nogach, mini ostatni raz nosiłam w podstawowce :( powiem wam ze byłam niedawno na dietce dukana, i spadlam w ciagu 2 tygodni z 73 na 68, ale 2 kg wrociło... niestety musiałam przerwac..poniwaz troszke za mało jadłam i @ sie nie pojawiła.. ale tym razem podejde do niej rozsadniej... powolutku i do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka bardzo schudła na diecie Dukana, ale trzeba sie bardzo trzymac diety a ja tak nie potrafie :D wole jesc wszystko, ale mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też na Dukanie schudła dużo,16 kilo w niecałe 2 miesiące,teraz przybyło jej 3 kilo.Ale ona długo trzymała dietę,chociaż nie do końca. Ja doszłam do wniosku że nie dla mnie sa diety,po kazdej zaczynam jeść co popadnie.Wolę jeść mniej poprostu. Moją ulubioną dietą jest South Beach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy po swojemu, najważniejsze żeby waga szła w odpowiednim kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×