Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

jestem zła 😡 pochłonełam dzisiaj chyba z 1300 albo i 1400 kalorii!!! 😡 cała godzine ćwiczyłam na orbiterku, mozna na nim spalić nawet 800 kalorii jeżdzac tyle czasu, mam nadzieje ze tyle spaliłam bo jestem wykończona.. jutro juz napewno tyle nie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaczynamy nowy dzie :) bedeszczupla1 pamietaj co wczoraj obiecałas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. :* Wiem wiem, dzisiaj skromnie z jedzeniem :D. Zjadłam: na śniadanie mała ciemna bułke z plasterkiem wędliny 200 kcal 2 śniadanie jajecznica z 2 jajek + troche ketchupu 200 kcal mała garsc platków kukurydzianych 50 kcal a jak u was dziewczyny ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) wazylam sie dzisiaj i waga pokazuje ukochana 6 z przodu :P hehe 69,9. wiem ze to prawie 70 ale ta 6 jednak motywuje:):) co do diet/diety dukana to również wolę jeść wszystko ale w mniejszych ilościach. TAkie odchudzanie jak teraz + Ćwiczenia bardzo mi odpowiada :) little white dress--------> milego wypoczynku, ja tez z checia bym sie wybrala w góry:) ach te widoki, klimat :) :) i powietrze;) ja dzisiaj jadlam sałatke :kurczak smażony, sałata, pomidor ,ogórek, cebula. nawet nie mam pojęcia ile to może mieć kcal:P + mandarynka i dwa jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj troche pogrzeszylam po na wieczór dwa piwa wypilam z sokiem (spotkanie ze znajomymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioleczka89
Cześć dziewczyny. Moge się do was przyłączyć? Bardzo chce schudnąć. Zaczełam się odchudzać ponad miesiąc temu- szło mi całkiem nieźle ale niestety złamałam ręke, nie mogłam intensywnie ćwiczyć, odpuściłam sobie i niestety utracone kilogramy wróciły. Chce zacząć od nowa! Mam nadzieje że wspólnie nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioleczka89 jasne ze tak:) witamy:) u wspolczuje ze ręka złamana ;/ Czyli Twoje odchudzanie bedzie skupialo sie tylko i wylacznie na diecie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioleczka89
W poniedziałek jade na zdjecie gipsu- jesli bedzie wszystko oki to od 14 zaczynam diete i cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioleczka89 - Witaj:) Naturellla gratuluje 6 z przodu:) Od razu dieta nabiera sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamiętam,ja tez jakiś czas widziałam te 6 steczkę z przodu... niestety jakis czas temu znowu zdominowała ją 7 mka ;) Ja aktualnie u mamusi, wiec dietkę odłożyłam o 2 dni,zaczynam w walentynki.. hmm w sumie mam nadzieje ze czekoladek nie dostane ;) A narazie skromniutkie posiłki :) witam fioleczka 89 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga w dół, nie wiem czy nie doczytalam czy pominełam :D ile ważysz i ile chcesz ważyc? :) i jaka diete stosujesz? oczywiscie po przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam pisałam....ale kiedy to byłooo :) aktualnie ważę 70, a chciałam ..oj chciała 60 :) a co do dietki, to na mnie Dukan ładnie działa, i zamierzam od poniedziałku się mu poddać :):) a co z tego wyjdzie zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautrellla
czesc dziewczyny, ja troche dzisaij sie przejadlam kurczaka z surówką, ale to nic:P jeszce ćwiczenia...... ale to może wieczorkiem cos mnie strasznie sen łapie.. ide sie zdrzemnąć:) a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautrellla
ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu:P u mnie dieta tak sobie, ale jjutro bedzie mniej jedzenia, obiecuuje:) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie czarny tydzień był, w sensie diety. Cwiczenia tez w kratkę. dzien zaczynalam dobrze a wieczorem razem z mężem kolacyjka suta, czyli najgorsza możliwa opcja. jakimś cudem, tylko nie wiem jak, przedwczoraj zobaczyłam pół centymetra mniej w biodrach. Czyli może nie jest tak tragicznie jak mi się wydaje, ale dziś jak jechałam do teściowej na wizytę to tak sobie skonstatowałam ze smutkiem że mogłabym być szczuplejsza gdybym sobie nie dogadzała i że warto byłoby sobie odmawiać. a za trzy tygodnie ta impreza u siostry więc od jutra biorę się ciężko do roboty. szorty czekają :) jutro wieczorem pochwalę sie co jadłam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Weekend baaaardzo udany po każdym względem tylko nie jedzeniowym. Alkohol, frytki, tortilla w mcdonaldzie... strach wszystko wymieniać. W tym tygodniu ni wchodzę na wagę, o nie! Naturellla 6 z przodu brzmi pięknie! Mam nadzieje, że też przyjdzie czas, że będę się nią cieszyć. Gratulacje! samanapustkowiu dla mnie zeszły tydzień też był jedną wielką porażką. Dlatego motywuję się razem z Tobą i działamy! W sobotę jadę na tydzień do Austrii i pewnie znów będzie gorszy tydzień. Niby pół dnia na stoku, ale wieczory.. hmmm same wiecie jak to jest ;) Wyjdzie na to, że wszystkie pięknie schudniecie, a ja zostanę już na zawsze grubasem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to koniec odkładania, słoneczko coraz czesciej na nas zerka trzeba sie za siebie wziąść!! Powiem Wam że dzis rano byłam w szoku, stanełam na wagę żeby upewnic się w mojej 70 i rozpocząć dietkę a tam 68 :):):) mozliwe że takie poranne ale nawet 69 jest rarytasikiem :P U mnie jeszcze końcówka choróbska więc narazie nie ćwiczę...ale własnie skonczyłam prasowanko i sprzatanko...więc chyba troszke spaliłam cio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Małgosiu! Ja tez nie tak dawno dołaczyłam, widze że nas tu coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro juz tu jestem .. ;) Jak zrobic było i jest w cyferkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam największy problem z weekendami..wtedy sobie odpuszczam! Cały tydzień potrafię wytrzymać na diecie MŻ ale w weekend jakby demon we mnie wstępował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_MalgosiaGosia_ Witaj:) Dziewczyny nowy tydzień,nowe możliwosci:) Staramy sie i nie poddajemy! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny święto było wczoraj, wracamy do pisania ! ;) Jak tam u Was? Powiem Wam że zauważyłam ze na mnie bardzo ładnie działają dni owocowe, po nich szybko tracę wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja próbowałam sobie zrobic taki dzien owocowy albo owocowo-warzywny to mi się juz w poludnie kręciło w głowie i byłam bardzo oslabiona, więc sobie dałam spokój z tym. ale zazdroszcze bo pewnie w oczach widac szczuplejsza sylwetke a to motywuje. ja wczoraj bardzo dobrze z dieta i cwiczenia byly, dzis tez od rana bardzo dobrze :) potem jakis aerobik zrobie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×