Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Ja dzisiaj okres dostalam i tak sie fatalnie czuje;/..a wczoraj to chodzilam caly czas i jadlam. w sumie mało kaloryczne rzeczy ale jakby to wszystko podliczyc..;/ ale zawsze tak mam przed okresem ze chodze i jem:) dzisiaj dieta tak sobie, ale za to bylam na baaaaaaaaaardzo dlugim spacerze:) Pozdrawiam, piszcie jak tam u Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do owocow to roznie jest:-) Moja kolezanka która tez jest na diecie mowi ze po owcach bardziej chce jej sie jesc:) mi w sumie owoce służą:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie z jedzeniem średnio.Roznosze teraz ulotki,więc chodzę kilka godzin dziennie i mam nadzieje że spalam mnóstwo kalorii:P Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi mąż dzis rano powiedział: a żona to nie przytyła troche? podzialalo na mnie jak płachta na byka, dzis z odchudzaniem jest ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Tak, wspólne odchudzanie może super zmotywować. Niezależnie od diety motywacja i silna wola to podstawa! Zacznijmy odchudzać się zgodnie z nowymi zasadami. Zasady zdrowego i bezpiecznego odchudzania niestety nie trwają wiecznie. To, co kiedyś uważane było za konieczność, dziś właściwie nie ma uzasadnienia. Powstało bowiem wiele innych, niekiedy bardzo odmiennych teorii dotyczących zasad prawidłowego zrzucania zbędnych kilogramów. O tym jakie „kanony dzisiaj panują przy odchudzaniu możecie dowiedzieć się ze strony http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/02/03/odchudzanie-po-nowemu/ Ponadto polecam dużo aktywności fizycznej. Najlepiej wybrać taką dyscyplinę, która będzie dawała nam wiele radości i nie będzie „przymusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kysz nam stąd z tabletkami! My tu się odchudzamy zdrowo i z dietą najlepszą czyli MŻ+ruch, niepotrzebne nam żadne wspomagacze odchudzające tylko porfele, nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanapustkowiu-> zgadza się jak najbardziej:) żadnych tabletek!!! Nachodziłam się dziś i jestem szczęśliwa:) z jedzeniem też nienajgorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) no pewnie ze tabletki to u nas nie przejda:P:P ja w sumie z dieta ok, duzo chodzilam ale choroba mnie zbiera:( juz mam nos zatkany , zimno mi ech;/;/ dziewczyny dbajcie o zdrówko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturellla kuruj się kochana,dużo witaminy C na noc łyknij. Przyjemnego wieczorku i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usamee.
Witajcie, to znowu ja. Moja waga wynosi równe 66kg. Od jutra postanowiłam spróbować kilka dni na jabłkach, podobno świetnie oczyszcza orgaznim, jak myslicie? Nie rozwalę sobie tym metabolizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to cisza dziewczyny... A u mnie na wadze...66.8kg:D Dziś mam wolne,siedzę w domku,troche posprzatam,pojeźdże na rowerku:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zniknełam na 2 dni, szkolenia i te sprawy, ale juz jestem :) Dzis sie nie ważyłam...bo troszke pogrzeszyłam :( Ale myśle, że sprobuje z Toba 2 dni przetrwac na tych jabłkach USAMEE, 2 kg i 2 kg musze zrzucuić.. conajmniej 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie dieta moze byc, troche mneij osatno ćwicze, ale za to o wiele więcej chodze;) ale w weekend postaram sie poćwiczyć:) i chyba z jutrzejszego ważenia zrezygnuje ze względu na okres:P bo wiadomo waży sie wiecej:P:P milego dnia, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagawdol nie zaczełaś jeszcze Dukana? Naturellla wykurowałaś sie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zacząc... w sumie zaczęlam ale tego samego dnia dowiedziałam się ze jedziemy na 2 dniowe szkolenie, z obiadkami, sniadankami, alkoholem...? czy da sie to przetrwac na białkach ?;) A że mam duuuzo jabłuszek z domciu, zrobie sobie 2/3 dni. A pozniej od poniedziałku dukan, lubie z początkiem tygodnia zaczynac nowe rzeczy :) a teraz szukam dobrego przepisu na nalesniki (zawsze robie takie same, cos trzebaby ulepszyc ;) )dla mojego mezczyzny.... nie dla mnie niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według South Beach sa fajne naleśniki:) Ale nie pamiętam przepisu,trzebaby poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taki przepis,może któraś będzie chciała wypróbować:) JEST to przepis z książki sb: naleśniki z płatkow owsianych" pół szklanki tradycyjnych(nie błyskawicznych) płatkow owsianych 1/4 szklanki niskotłuszczowego serka wiejskiego (lub tofu) 4 białka 1/4 łyżeczki olejku waniliowego 1/4 łyżeczki cynamonu 1/4 łyżeczki gałki muszkatałowej zmiksować płatki owsiane,serek,białka,olejek waniliowy,cynamon i gałke muszkatałową na gładką masę patelnie z powloką nieprzywieralną natłuścić oliwą wlać ciasto na patelnię i smażyć na średnim ogniu aż obie strony lekko się zrumienią. smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dzieki ze pytasz:) juz mi lepiej:) wzielam leki i pilam duzo herbaty z sokiem malinowym, a do twarożku dodawalam duzą ilosc cebuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedys wyprobuje dla siebie:) ale nie dzis, potrzebuje przepisu dla faceta..wiesz konkretne jedzonko :) żeby nie marudził po godzinie że jest głodny ;) a tak wogole mam duzo jabłuszek... masz może jakieś super przepisiki z jabłkami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taką dietkę jabłkową,oprócz bardziej restrykcyjnej,w której sie je tylko jabłka. Mniej restrykcyjna dieta jabłkowa Działanie tej wersji diety opiera się na fakcie, że jabłka są jednym z najbogatszych źródeł błonnika pokarmowego szybko zapewniają więc poczucie sytości, jednocześnie same będąc niskokaloryczne. Tutaj oprócz jabłek zjadamy także inne produkty uwaga jednak! Nadal nie dostarczamy swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Dlatego też ta dieta także musi być ograniczona czasowo, powiedzmy do 5. dni. Przykładowy dzień diety: Śniadanie: jabłko pokrojone na małe kawałki, 1/2 grejpfruta podzielonego na cząstki, zalane szklanką chudego jogurtu naturalnego, posypane łyżką płatków kukurydzianych; kromka chrupkiego pieczywa z miodem; do picia herbata lub kawa. II śniadanie: 5 liści zielonej sałaty, drobno pokrojone jabłko i 2 marchewki starte na tarce, wymieszane i skropione sokiem z cytryny, polane jogurtem; tost z pieczywa pełnoziarnistego posmarowany masłem; szklanka soku z warzyw. Obiad: 2 naleśniki smażone na patelni bez tłuszczu; nadzienie z 2 jabłek (pokrojonych i uduszonych z niewielką ilością wody, przyprawionych odrobiną cukru i cynamonu). Sok z warzyw. Podwieczorek: kubek naturalnego jogurtu wymieszanego ze startym jabłkiem i 2 łyżkami miodu. Kolacja: 200 g białej kapusty drobno pokrojonej, wymieszanej z łyżką ziaren słonecznika i pokrojonym jabłkiem, doprawionej sokiem z cytryny, 2 łyżkami oliwy, odrobiną cukru, kminku i gałki muszkatołowej; do tego herbata lub kawa z chudym mlekiem. Ogólne zasady diety: Każdy dzień rozpoczynamy wypiciem szklanki wody zmieszanej z łyżką octu jabłkowego. Pobudza to przemianę materii i pomaga organizmowi oczyszczać się z toksyn. Codziennie należy wypić około 2l płynów powinna to być woda mineralna lub herbatki ziołowe. Każdego dnia w diecie powinny znaleźć się jabłka i jogurt naturalny. Posiłki powinny być niskokaloryczne, unikamy soli i tłuszczu. Przepisów na zgodne z tą dietą posiłki jest mnóstwo, można jednak zdać się także na własną inwencję jeśli stosować się będziemy do powyższych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stek z fasolką i jabłkami Obiad (310 kcal, 10 g tłuszczu, 29 g węglowodanów, 26 g białka) - 10 dag chudego steku wolowego - 1 cebula - 15 dag fasolki szparagowej, np. mrożonej - 2 łyżeczki oliwy - 1/4 szklanki bulionu warzywnego - 2 jabłka (ok. 15 dag) - łyżeczka ziół (np. majeranku, kminku). Ugotuj fasolkę. Cebulę pokrój w kostkę, uduś na łyżeczce oliwy. Wrzuć do niej fasolkę. Podduś chwilę, wlej bulion. Na koniec dodaj jabłka pokrojone w półplasterki, wymieszaj i duś jeszcze 5 min. W międzyczasie posyp stek ziołami i usmaż (z obu stron) na łyżeczce oliwy. Podaj z duszoną fasolką i jabłkami. Jabłka pieczone z szynką Obiad (320 kcal, 12 g tłuszczu, 21 g węglowodanów, 32 g białka) - 1 duże jabłko (ok. 10 dag) - gruby plaster szynki (10-15 dag) - sok z cytryny - łyżka oliwy - 1/2 łyżeczki cynamonu - kilka liści sałaty - 1 łyżeczka octu jabłkowego - sól do smaku. Jabłko umyj, nie obieraj, wydrąż gniazdo z nasionami, pokrój w grube plastry i skrop sokiem z cytryny. Plaster szynki posmaruj oliwą. Obłóż go plasterkami jabłka i posyp cynamonem. Zawiń mięso w folię aluminiową i piecz ok. 10 min w piekarniku nagrzanym do temp. 150 st. Liście sałaty porwij na małe kawałki, posól, skrop octem jabłkowym. Podaj z szynką i jabłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa marchiowo-jabłkowa Obiad (330 kcal, 7 g tłuszczu, 59 g węglowodanów, 7 g białka) - 1 mała cebula - 2 łyżeczki oliwy - 10 dag ziemniaków - 15 dag marchwi - 1/2 szklanki bulionu warzywnego - duże jabłko (ok. 15 dag) - szczypta imbiru i gałki muszkatołowej - 7 łyżeczka posiekanej natki - ewentualnie kilka listków kolendry Cebulę pokrój w kostkę i podduś na oliwie. Marchew i ziemniaki pokrój w drobną kostkę i dodaj do cebuli. Po 5 min duszenia wlej potowe bulionu. Gotuj ok. 10 min, stale mieszając. Zdejmij patelnię z ognia, rozgnieć marchew i ziemniaki na piure. Jabtko pokrój w kostkę, dodaj do piure, potącz z resztą bulionu. Podgrzej. Dopraw imbirem i gatką muszkatołową. Posyp ziołami. Sałatka fantazyjna Obiad (300 kcal, 16 g tłuszczu, 25 g węglowodanów, 15 g białka) - cykoria - jabłko - pół pęczka rzodkiewek - kilka orzechów włoskich - łyżeczka posiekanej natki - łyżka octu jabłkowego - łyżka oliwy - sól, pieprz do smaku - kromka (5 dag) pieczywa pełnoziarnistego. Liście cykorii umyj, obetnij jasne końce (mają gorzki smak). Ułóż je na talerzu. Jabtko pokrój w cienkie plasterki, utóż na liściach cykorii. Rzodkiewki pokrój w plasterki, posyp cykorię. Ocet utrzyj z oliwą, dopraw solą i pieprzem. Polej sosem surówkę, odstaw ją na kilka minut. Posyp posiekanymi orzechami. Udekoruj natką. Podawaj z ciemnym pieczywem. Potrawka z kartofli i jabłek Obiad (260 kcal, 10 g tłuszczu, 36 g węglowodanów, 24 g białka) - plasterek chudej szynki wieprzowej (do 2 dag) - łyżeczka oliwy - kilka małych ziemniaków (ok. 15 dag) 9)2 jabłka (20 dag) - 1/2 łyżeczki kminku. Szynkę pokrój w drobną kostkę, wrzuć na patelnię z rozgrzaną oliwą. Ziemniaki obierz, pokrój w plasterki i dodaj do szynki. Posyp kminkiem, dolej trochę wody (ziemniaki nie przywrą do patelni). Podduś 6-8 min, mieszając. Dodaj obrane, pokrojone w talarki jabłka. Smaż jeszcze ok. 3 min. Jedz na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) wyliczyłam sobie, że nawet nic nie robiąc spalam 1900 kalorii dziennie, wiec jeśli tyle jadłabym a wiadomo że w dzień sie ruszam, pracuje, ćwicze itp wiec spalam wiecej kalorii to schudlabym? Jak to jest? Pytam z ciekawości w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedeszczupla1-> Nie mam pojęcia jak to jest,ale czytałam gdzieś ze 1kg to 7000 kalorii. Miłego wieczorku,ja już zmykam do łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Mam pytanie odnośnie wagi. Czy jak wczoraj byłam na imprezie, jadłam i piłam to czy dzisiaj rano bede juz miala wiecej na wadze? Czy to dopiero po 2 dniach załóżmy "wychodzi"? Wczoraj dużo zjadłam i wypiłam morze alko, jednak wage mam bez zmian I nei wiem co o tym myslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba róznie bywa, tez kiedys miałam taką sytuacje. ze waga sie nie zmieniła. Ale teraz miałam 67, spedziłam 2 dni jedzac i pijąc, odatkowo sauna, jezdziłam na desce, w zrodełkach byłam... i widze 69 ma wadze. nic z tego nie rozumiem, nie objadałam sie :( wiec od dzis DUKAN, musze nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja wazylam sie wczoraj i waze dokladnie tyle ile tydzien temu, takze nie zapisuje w stopce... mam nadzieje ze to przez ten okres tyle samo waze;/ niby dobrze bo nie przytylam ale wolalabym mniej ważyc:P albo po prostu waga mi stoi :P a dieta w sumie moze byc, ćwiczenia niezbyt......... a co do wagi hmm... ja czasami jak w dzien zjem cos to wiecej waze..albo po wyjsciu z kibleka mniej:) ale nie wiem czy to regula:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×