Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

ja jednego zjadlam:P dzisiaj dieta w sumie ok jutro sie waże.. juz sie boje no nic milej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz sie pożegnam terazb o mnie juz przy kompie dzisiaj nie bedzie. do jutra :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak po weekendzie? Ja jedzeniowo w miarę dobrze,ale w sobotę kilka piwek było:P Dziś mam wolne,na rowerku pojeźdze. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) sobota byla ok ale niedziela...zjadlam strasznie dużo az mi glupio ;/ jakis napad obżarstwa nastąpił u mnie ;/ ale od dzisiaj sie trzymam od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze we dwie wytrwałyście :) reszta zapomniała o dietce... w tym ja ;) ale wpadłam w wir pracy... wracam do Was! już zapisałam się na piątek i sobotę na fitnessik.. do dzieła :) od jutra lekko strawnie jadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze we dwie wytrwałyście :) reszta zapomniała o dietce... w tym ja ;) ale wpadłam w wir pracy... wracam do Was! już zapisałam się na piątek i sobotę na fitnessik.. do dzieła :) od jutra lekko strawnie jadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagawdol witaj ponownie:) Naturella przepraszam że zamilkłam ostatnio ale komp mi świrował:/Dopiero dziś wpadł kumpel i naprawił:) Jakoś sie trzymam,chociaż chlebek podjadałam i wczoraj i dziś:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co to za cisza? U mnie jakoś. Wczoraj zapomniałam się zważyć bo spieszyłam sie do pracy,a dzis też mi sie przypomniało jak byłam po śniadaniu i kawie,tak to ja sie nie ważę:D Ale jutro zważę się kontrolnie to dam znać. Wczoraj też chleb był:/ a dziś będe miała gości,wiec diety raczej nie będzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wagawdol witamy ponownie =] kuólka---> spoko nic sie nie stalo:) ja tez cos z netem mam problemy ostatnio..;/ ja sie wazylam dzisiaj ale niestety ani kg mniej;/ gosci? to widze ze imprezka jakas sie szykuje:) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zrobie sobie taki dzien oczyszczajacy, poczytałam o dietkacvh jednodniowych i wybrałam :) 200 g ryzu plus 5 jabłek - przez cały dzionek. troszke monotonne, ale.. czego sie nie robi ;) To ja mykam na sniadanko. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dopiero dziś się zważyłam i jest 67,3:( niezbyt dobry tydzień za mną(jedzeniowo) a do tego jestem przed okresem ,więc może dlatego tak waga skoczyła:( Dzis mam wolne w pracy,trzeba sie przyłożyc na rowerku. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) kuólka--> ja tez jestem przed okresem i jem tak dużo;/ aż mi głupio;/ ciezko mi tak naprawde ;( wagawdol---> pisz jak tam dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc moje drogie... ja juz jestem po okresie ;) ale mimo to wczoraj miałam ochotę Wielka ochotę na cos słodkiego i ... oczyszczanie poszło w las... a dziś super, sama zielenina... a za chwilkę idę na fitnessik :) Narazie się nie ważę, po wczorajszym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczyny:) mam nadzieję że się nie poddajecie? Ja nadal walczę.Ten tydzień jest udany jak na razie,licze że do piątkowego ważenia będzie ok. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no pewnie ze sie nie poddajemy wiosna juz tuz tuz a mnie dziewczyny cos choroba bierze, nie dosc ze kaszel, bol gardla to jeszcze bol zołądka, i biegunka;/ i okres na dodatek :P no fatalnie sie czuje;/ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja też sie trzymam.Okres już mam,jutro ważenie.Myślę że będzie dobrze:) Kurcze tak bym chciała już wazyc chociaz 64...zastanawiam sie nad SB albo Dukanem zeby przyspieszyć spadek wagi ale boję sie że nie wytrzymam i bedzie jojo. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja jedna znajoma schudla na dukadnie 8 kg w ciagu miesiaca:P w sumie tez mi przeszlo na mysl zeby moze zastasowac dukana ale jednak nie:) zostane przy swoich ograniczeniach:P 64 juz niedlugo bedziesz miala:P ja bym chciala widzieć juz 67 na wadze :):)ach marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Mroque Usher :*
MNIEJ ŻREĆ! najlepsza z metod to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukan jest ok, na początku fajnie spada waga. Ale każdy przechodzi go inaczej, ja schudłam kiedyś 5 kg, ale w tak krótkim czasie ze skutkiem był niestety brak okresu :( Niestety wczoraj miałam kiepski humorek, i troszkę sobie osłodziłam życie ;) ale już wracam do dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny jak tam idzie? u mnie słoneczko wyszło, własnie sniadanko zjadłam i zaraz na fitnesik ide :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie dobrze: ) Sorki ze nie pisalam ale nie mialam czasu siasc do kompa, zabiegana ostatnio jestem strasznie:) fajnie ciepło się zrobilo i jeszcze większa motywacja jest do odchudzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a mi znów komp nawalał:/ wieszał sie strasznie. Pogoda faktycznie zrobiła sie świetna,biegam sobie z ulotkami i spalam kalorie:) Ach w piątek na wadze było 67:( teraz chyba będzie lepiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×