Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kraft_durch_Freude

Drinkuje sobie , kto pogada :D

Polecane posty

bo ja mam takie a nie innie podejscie to innych spraw! niemila jestem dla tych co sa dla mnie niemili bez powodow! cudowna wenus to akurat mnie wyzywa i robi podemnie podszywy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja ba
amanda mam pytanko=ty jestes ta amanda co pisze na alkoholikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja ba
do Kraft_durch_Freude\nie pij tych swinstw!sama chemia!lepiej drinka sama zrob !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz przynajmniej kombinował coś, żeby Cię nie urazić, Kruszyna. Ale wiem jak łatwo powiedzieć "nie ten, to inny" a to czasem się wydaje awykonalne :( Faceci sami nie wiedzą czego chcą, raz wte raz wewte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet je zakupił i czekają w domu , jak pojadę za tydzień na week to wydoje:P Amanda nie co się spinać, ogólnie mi się Twoje podejście nie podoba zbytni , ale to Twoja sprawa, więc wyzywać Cię nie mam zamiaru :P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakich alkoholikach?? ja nie jestem zadnym alkoholikiem!! to nie wiem czemu mam tam pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna mało razy się to przerabiało:) trzeba mieć w.y.j.e.b.a.n.e :) jak sobie pomysle o tych ścierwach co mnie zostawiły...ale teraz to śmiać mi się chce i myślę sobie : koooorwa jka ja mogłąm z tym czymś być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuziaaa
szybkiego lotu...na ziemie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co dokładnie chodziło to się nigdy nie dowiem. Jeszcze cholera eks mi co jakiś czas esy pisze... takie to życie jest, że uczepi się ten co nie powinien! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty bys sie nie zdenerwowala jakbys miala ok 5 podszywow ktorzy ciagle pisza za ciebie i wszyscy ludzie mysla przez to, ze jestem jakas nienormalna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kraft_durch_Freude :D Amando pewnie, że każdy by się wkurzył. Ale szczerze mówiąc, musi się komuś strasznie nudzić ciągle śledzić gdzie jesteś by się podszyć :D No no chyba nie mają własnego życia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma się nieco kontrowersyjne(albo mi się też coś pomyliło) poglądy to trza się liczyć, ze to zwróci uwagę, takie życie I wiesz te kłótnie z Wenus czy kimś tam dla mnie bezsensu, no ale rób jak chcesz Dystansu trochę trzeba mieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×