Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terpsychora_

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Gość Violka87
Bardzo fajna książką, właśnie wczoraj skończyłam to "Ścieżki życia" Edyty Kowalskiej. Jak dla mnie najlepsza na takie pochmurne wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja dostałam pod choinkę Dziennik o-błędnik, nie wiem od kogo, ale ktoś musiał się nieźle nabiegać. Bo sama szukałam i nigdzie nie było. Dziś do niej siadam, dużo ciekawych recenzji czytałam na temat tej książki i wszystkie pozytywne. Wiem, że mówi o poważnych tematach życiowych bohaterki. Lubie takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonczka12
No to możesz przeczytać Ścieżki Życia, fajna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia Plath Szklany klosz generalnie niedostępna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firtia
Ja w tej chwili właśnie kończę czytać świetną książkę "Wiek cudów" http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,7325,Wiek-cudow wydawałoby się, że niby młodzieżowa, a bardzo wciągnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Bliźnięta z lodu " S.K Tremayne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waberaM
Na kartach „Kleszcza” spotykamy bohaterów wcześniejszych powieści autora: „Pierścionek z cyrkonią”, „Wzgórze Młynarza”. Tym razem jednak wątek miłości Piotra Bonerskiego i Małgorzaty Szorc (Perkowsky) schodzi zdecydowanie na plan dalszy. Małgorzata ma w „Kleszczu” skromną rolę – ma się praktycznie jedynie modlić o to, by Piotr przeżył. Bonerski, w stanie śpiączki trafia do świata rządzonego przez Pobożnych i Sprawiedliwych, na czele których stoi Mirosław Warszawski, bratobójca skupiający w swoim ręku pełnie władzy. Ten świat, gdyby odnieść go do otaczającej nas rzeczywistości, skupia w sobie wszystkie strachy tych, o których mawia się „lemingi”. „Kleszcz”, to opowieść o mrokach duszy ludzkiej. To powieść o oswajaniu strachu przed śmiercią, ale przede wszystkim o władzy i jej pożądaniu. Władzy, która deprawuje każdego i zawsze i to tak bardzo, że może popchnąć do zbrodni. http://bonito.pl/k-1806766-kleszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podoba Elon Musk biografia twórcy Paypala, tesli i spectryX. Można dzięki niej bliżej poznać jednego z wybitniejszych ludzi naszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić "Prowincja idzie na wybory. Nieszczęście, Panie Pułkowniku. Kaczkoduk przejmuje ster!". Jest to satyra polityczna z seksem w tle. Bohaterowie, którzy tam występują, to m.in.: Donatan Tursek, Ewa Kopara, Lolek Wartęsa, Olek Kwas, Bronek Komór itd. Książka jest przede wszystkim śmieszna. Ma akcje, fabułę, jest o czymś i z przekazem. Są opisy zachowań elit politycznych oraz wątki erotyczne oraz wątek spirytualny. http://allegro.pl/prowincja-idzie-na-wybory-seks-satyra-polityczna-i6006374073.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podobała książka Zazdrośnice E.E. Schmitta i ją mogę polecić. Jest bardzo dobrze napisana, wciągająca. Opowiada o czterech dziewczynach ich buncie przeciw miłości, przyjaźni i emocjach, które im towarzyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Listy do nienarodzonego dziecka" Oriany Fallaci - rewelacyjna i bardzo osobista książka, która jest listem (monologiem) kobiety w ciąży. Sama Fallaci poroniła, książka ukazała się niedługo potem - wnioski pozostawiam Wam. Mnie ta książka zabrała w niesamowitą relację matki i dziecka oraz kobiety i otaczającego ją świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waldemar łysiak "statek" i np. Flet z mandragory, UWIELBIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam całą serię Roberta Galbraitha, świetne zagadkowe kryminały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Never more - kruk" bardzo ciekawa ksiazka aktualnie zabieram się do czytania drugiego tomu (ma 2 tomy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikła89
Jak dla mnie zdecydowanie Tajemnica wraku, teoria domina. O katastrofie smoleńskiej. Nikomu nie zaszkodzi odrobina ciekawych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stępień Daniel
Właśnie skończyłem oglądać Deadpoola i nie wiem co o tym myśleć. Oglądało się bardzo przyjemnie ale czegoś mi w nim brakuje.. A Wy co myślicie? http://twoje-filmy.pl/movie/lSx5PqPayWRiHEpE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sensacyjną książke o kulisach i psychologii polityków i polityki "Kleszcz" Krzysztofa Łabendy. Książka wciągająca, dreszczykowa a jednocześnie nauczyć się mozna na temat działania kuchni politycznej http://www.ebooki123.pl/kleszcz_p518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Gowin24
Czytam na okrągło Biblię Nowy TEstament i za każdym razem odnajduje coś nowego. Nie jestem człowiekiem przesadnie wierzącym ;) Polecam bo to pozycja wszechczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 400
W podwójnej odsłonie pisanie Staniszewskiej. Dwie powieści o charakterze romansowym i erotycznym. Kobiece spojrzenie na seks i związki emocjonalne. Super rozrywka dla każdej kobiety i do tego z niezłym rabatem na początek. http://tylkorelaks.pl/32-nigdy-cie-nie-zapomnialam-nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-9788379005208.html Nigdy cię nie zapomniałam + Nigdy nie pozwolę ci odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosownie pod dzisiejszy temat dnia :D polecam "Grę o tron", czyli pierwszy tom "Pieśni lodu i ognia" G R R Martina ^.^ i potem kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×