Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terpsychora_

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Z nowości mogę polecić "dziewczyna, którą kochałeś", a z trochę starszych „co nas nie zabije". Oprócz powieści czytam też poradniki, aktualnie "lifting bez skalpela. trening mięśni twarzy" - taki trening podobno poprawia kondycję skóry twarzy, zobaczę jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descaradaeg
Martyna Wojciechowska - automaniaczka Sarah Waters - złodziejka Sophie Hayes - sprzedana moja historia Michał Piróg - chcę żyć Czesław Mozil - nie tak łatwo być Czesławem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo polecam książki Veroniki Roth. Seria "Niezgodna" jest naprawdę wciągające, zresztą tak jak jej nowa książka "Naznaczeni śmiercią". Fajny miks romansu, fantasy i sf. Dużo się dzieje, nie da się przy tym nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikatka
Naznaczonych śmiercią skończyłam niedawno czytać. Książka dużo lepsze od Niezgodnej, widać że autorka się rozwija. Historia mega wciągająca przeczytałam praktycznie jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już pisał,a ja potwierdzę,że powieść kryminalna Larssona trzytomowa "Millennium"jest ciekawa i oryginalna,dobrze napisana i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orelia
Mi tak bardzo "Niezgodna" nie przypadła aż tak bardzo do gustu. Za to zgoda, że "Naznaczeni śmiercią" jej się udali. Tylko żeby kolejne tomy też były takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie duże wrażenie zrobiła książka Przyciągnij Miłość – Agnieszki Przybysz. Powiem tak – jak zazwyczaj takich poradników nie lubię i nie czytam, tak ten jest dobrze napisany. Bardzo życiowa historia samej autorki i też dużo praktycznych ćwiczeń. Co do samej treści to tak jak w tytule – książka uczy jak otworzyć się na miłość w obecnym związku, albo też tak jak w moim przypadku, gdy jest się singlem. Stosuję metodę dopiero od kilku tygodni więc no ślubu jeszcze nie wzięłam co prawda ale efekty widzę. Zmienia się moje postrzeganie samej siebie, a tak po ludzku mówiąc – bardziej zaczęłam siebie lubić, a to pierwszy krok, żeby faktycznie przyciągnąć do siebie miłość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paremka
Ja mogę polecić http://aros.pl/ksiazka/doskonala-pomylka Świetna ksiązka trzymająca w napięciu. Uwielbiam robićz zakupy w tej księgarni, bo to dyskont książkowy oferujący najlepsze ceny na rynku i tanią szybką wysyłkę w 24h. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja aktualnie jestem na etapie książki Małe Życie. Zamówiłam ją z http://www.swiatksiazki.pl za jakieś niewielkie pieniądze, a to że jeszcze jest to bestseller dodatkowo mnie przekonało. Przyznam, że książka jest fantastyczna! Wciąga właściwie od pierwszych stron, choć akcja nie jest wartka jak w książkach kryminalnych czy sensacyjnych :) mi się bardzo podoba i szczerze mogę polecić. Poza tym czekam na kolejne zamówienie ze Świata Książki skąd mają mi przyjść m.in. biografia Wisłockiej i Beksińskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amatara
Czytam naprawdę różne książki, romanse, przygodowe, nawet poradniki. Ale ostatnio stawiam jakoś na thrillery i kryminały. W tym momencie jestem w trakcie lektury "Księgi Luster", książka, która wciągnęła mnie od samego początku. Bardzo fajnie napisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Moje pragnienie wolności" - bardzo przyjemnie się czyta, przy tym wczuwając w emocje głównego bohatera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytanie książki "Elegia o ziemi". Na mnie zrobiła wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście może "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym" - zapada w pamięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka9999
Na mnie dobre wrażenie zrobiły ostatnio opowiadania Jolanty Cywińskiej. Lektura na dłużej, do przemyślenia własnych zachowań na tle współczesnych problemów. Autorka fajnie pisze, z poczuciem humoru, sporo ironii i ciekawych zwrotów akcji. Rzadko coś wydaje, ale jak już to oryginalne historie. Trochę romansu, trochę historii w dobrym wydaniu, trochę fantastyki. Można nabrać dystansu do rzeczywistości. Pióro nie dla każdego, ale dobrze się czyta. Na portalach dla moli książkowych napisałem też kilka recenzji książek wskazanej autorki. Wysokie oceny czytelników. Jak lubisz coś bardziej intelektualnego, a nie schematyczny „ściek” to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GORĄCO POLECAM ! :) http://www.zlotemysli.pl/new,ebookstime,1/prod/13486/nauka- czasow-w-jezyku-angielskim-dla-wzrokowcow-anna-szpyt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podpalę wasze serca" - Brzostowski, "Rodzinna wendeta" - Biedrzycki, "Immunitet" - Mróz - to moi faworyci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchome piaski Autor: Malin Persson Giolito Dojrzewanie i śmierć. Miłość i śmierć. Czy są nierozerwalne? Historia tragiczna, ukazująca, jak niewiele trzeba, żeby odpalić zapłon... Nie tak dobra, jak Hate List, ale warto zapoznać się z tą opowieścią... "Maja Norberg: Winna czy niewinna? Ofiara czy morderczyni? Powietrze jest szare i gęste od dymu z pistoletu. Wszyscy oprócz mnie nie żyją. Ja mam tylko jednego siniaka… Czy Maja jest zwykłą osiemnastolatką cudem ocalałą z tragedii? Czy może najbardziej znienawidzoną nastolatką w kraju? Jedno jest pewne – każdy zna jej imię. Spędziła dziewięć potwornych miesięcy w więzieniu, czekając na proces, oskarżona o masowe zabójstwo, którego ofiarami byli jej chłopak i najlepsza przyjaciółka, a teraz nadszedł czas, by weszła na salę sądową i opowiedziała swoją historię." PRZECZYTAJ FRAGMENT na [url=http://mniejniz0minirecenzje.blogspot.com/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos Ruiz Zafón przenosi w świat tajemniczej, mglistej Barcelony . Polecam na początek "Cień wiatru" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Łzy Życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam! Świetna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bloga Pawła i Ani na stronie www.inowswiat.pl mogę polecić. Mimo młodego wieku mają już na koncie multum wypraw i potrafią o nich w barwny sposób opowiadać co jest najważniejsze. Kupiłam sobie książkę Pawła o Tajlandii i jak ktoś chce się kiedyś wybrać w te rejony to myślę, że lektura się przyda. Sporo konkretów, porad, ale jeszcze więcej wspomnień, spisanych przygód i niektóre z nich to powiem, że jakby wyciągnięte z thrilleru...dużo się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja póki co jestem na czysto z książkami i mogę wam polecić dianę gabaldon - obca oraz historię podręcznej, świetne pozycje :) teraz czekam na nową książkę lackberga bo znalazłam info na http://www.gandalf.com.pl/nasze-zapowiedzi/ że niedługo ma się już pojawić, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×