Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terpsychora_

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Dla wszystkich fanów historii polecam http://tnij.org/ne5f "Byli, są.. Ale czy będą" - ciekawa książka poświęcona mało popularnym tematom - mianowicie życiu Polaków na wygnaniu - Kazachstan, Syberia, Kołyma. Poruszające i pouczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola@-@
Kwiat Pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię każdy rodzaj książek no może z wyjątkiem fantastyki, a powiem wam, że ostatnio pezkonałam się do e- booków i teraz przymierzam się do czytania Pejzażu zza okna, który znalazłam na goneta.net :) jak tylko przeczytam napiszę swoje wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarz marian
ktoś kto poleca Cohelo chyba nigdy dobrej książki w rekach nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli@
no nareszcie, Grabarz. Coehlo jest wyjatkowo beznadziejny. zazwyczaj czytany przez osoby, ktore poza tym nie czytaja nic lub prawie nic. przepraszam, jesli kogos urazilam. tez chetnie cos polece. "20 lat nowej Polski" w reportazach Mariusza Szczygla. tak smakowicie sie czyta, ze dawkowalam sobie, zeby za szybko nie poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka1985
Ze swojej strony mogę polecić powieść "Dotrę do Ciebie" - Ann Justine Reveur. Właśnie kończę czytać i jestem zafascynowana. Dawno mnie już żadna książka tak nie wciągnęła. Gdyby ktoś szukał ebooka to zostawiam link: http://www.ebooki123.pl/dotre-do-ciebie_p150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotkadwa
polecam igrzyska smierci - genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci książkę Charlesa Dunhigga „Siła nawyku. Bardzo interesująca lektura. Człowiek zastanawia się jak nawyki zmieniają jego życie. Autor udowadnia, że jesteśmy niewolnikami nawyków. Człowiek traci pamięć i zapomina o najbliższych, ale nie zapomina o swoich nawykach. Jeśli sypia zawsze po lewej stronie łóżka, zawsze będzie się dobrze czuł jedynie po tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymwdym
polcam 'ogrod kosci/ autorstwa tess gerritsen tak wciagnela mnie ta ksiazka ze w dwa dni ja przeczytalam a dosc gruba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamniejwazna
godnym polecenia jest oczywiście przeze mnie erotyk - ten najlepszy tzn. Moniki Nowickiej pt."Piąta fala pożądania". pozwala przenieść się w świat erotyki i nawet trochę zrozumieć samą siebie, swoje potrzeby i pragnienia nawet te najbardziej skryte. polecam ! - http://org-epost.com/book19783562.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36kielce
Emilii Gryfin "cos niebieskiego", "coś pozyczonego"; M. Kalicińska "zwyczajny facet", "lilka", "irena", "impreza" Jaskulskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....j...a....
przekleta bariera - joanna chmielewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze coś się znajdzie
przygodowa fantastyka miłosna sensacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peper
Adrienne Sharp-Prawdziwe wspomnienia Mali K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czas Żniw" Samanthy Shannon. Przeczytałam tyle pozytywnych recenzji, więc sięgnęłam po książkę i się nie zawiodłam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj skończyłam czytać książkę Katarzyny Michalak "Bezdomna" jest rewelacyjna ja osobiście się przy niej popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaI
Warto przeczytać 'Niebieskie puzzle' E. Gyurkovich. Książka porusza wiele niezwykle ważnych tematów, które są istotne w życiu każdej dziewczyny/kobiety. Pokazuje perypetie głównej bohaterki Igi, jej życiowe wybory, problemy, dylematy. Nie będę pisać za wiele, żeby nie zdradzać wszystkiego... ale jak wpadnie wam w ręce ta książka to ją koniecznie przeczytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne rzeczy tu polecacie :) Wspaniale, że są ludzie, którzy tyle czytają i mam tak ciekawy gust :) Ja ostatnio siedzę w klasyce, więc z pewnością skorzystam z Waszych poleceń, szczególnie ten Mariusz Szczygieł brzmi smacznie, uwielbiam go od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena18181
Dostałam „Źle wydrukowane życie” w prezencie od chłopaka. Książka długo leżała na półce, jakoś nie mogłam się przekonać do nowej autorki i młodzieżowego standardu. W końcu jednak przeczytałam i powiem jedno-majstersztyk. W promocji możesz kupić przez stronę zaczytani.pl/ksiazka/zle_wydrukowane_zycie,druk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Jak ktoś lubi kryminały to ja polecam Gorączkę Zmysłów Richarda Castle, zdecydowanie warta uwagi pozycja. Nie nudzi, nie ciągnie jak flaki z olejem...jak to bywa z innymi autorami :P Książka jest dostępna w formie tradycynej papierowej, ale też w ebooku – www.12posterunek.pl/goraczka-zmyslow . Na stronie masz też dostępne starsze jego książki. Też dobre, zwłaszcza – Wściekły Sztorm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam książki Henninga Mankella,Larsa Keplera i Lizy Marklund-szwedzkie,super kryminaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako fan Top Gear zdecydowanie polecam ksiązkę -Moje lata w Top Gear- Jeremy Clarkson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie, co mocno wciągają. Czyli mój ostatni wybór Mroczny zakątek Gillian Flynn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×