Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terpsychora_

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Gość Basia Pe
Ja proponuję Zniszcz Ten Dziennik. Fajna nowość na rynku. Chodzi o kreatywną destrukcję ;) Dziennik jest zbiorem myśli, dziennikiem, kolorowanką, wydzieranką i grą w jednym. Dziennik ma też terapeutyczną moc. Pomaga rozładować emocje, wyrazić uczucia, śmiać się w głos i bawić na maksa. Uzupełnia się strony, wg. podanych w ksiązce wskazówek. Extra sprawa :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Ja się ostatnio przekonałem do pióra Krzysztofa Dmowskiego. Mam jego „Gdzie jest twój dom, Podróżniku” i mam zamiar kupić coś innego tego autora, bo ma naprawdę ma ciekawy styl i wciąga po prostu do swojego świata. Książkę kupiłam sobie w opcji druku na żądanie przez stronkę www.goneta.net . Fajnie zaopatrzony sklep z książkami, jest tu wszystko od kryminału, przez albumy po książki historyczne i obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
„Zdrowie bez recepty” to świetna lektura o diecie roślinnej, głównie zdrowotnych właściwościach skrobi. Rozwiązania są proste do zastosowania, tanie i co najważniejsze skuteczne. Książka otwiera oczy na poważne sprawy żywieniowe. Zmienia podejście do mięsa i produktów przetworzonych. Udowadnia, że dobrze skomponowana roślinność gwarantuje zdrowie w codziennym jadłospisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verte
Hm....Wiesz co, mi się osobiście bardzo podobał Labirynt Śmierci – Saga o Katanie. Dobrze napisana polska powieść fantasy, z takich nowszych produkcji to moim zdaniem jedna z lepszych. Ale wiadomo są gusta i guściki, każdy czego innego szuka w fantasy. Jeśli komuś zależy na dobrych pomysłach i wyobraźni autora, na sprawnie poprowadzonej fabule, i ciekawie zarysowanym świecie Orchii to tutaj to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja czytam dużo i teraz jestem świeżo po lekturze książki Pierwszy telefon z nieba, świetna historia, bardzo zaskakująca, sporo ciekawych zdarzeń. Na pewno jedna z tych książek, które, jak się zaczyna czytać nie można przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlolopiec z latawcem- genialna i wzruszajaca historia pakistanskiego wojennego obiezyswiata. Czyta sie bardzo dobrze. Klasyk, Mistrz i Malgorzata, cudowna, pokrecona i calkowicie wspaniala. W podobnych klimatach wszystkie ksiazki Carolla. Szczygiel jest the best:) Boze igrzyska Daviesa- historia Polski w bardzo obszernej pigulce, ale czyta sie swietnie. 8 zon Henryka VIII- ksiazka mozna zabic, ale czyta sie jak powiesc historyczna. Autobiografia Marlin Mansona;) Seria o Wedrowyczu, nasza, polska:), genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, dodam jeszcze " siedem pigulek Lucyfera". Satyra na PRL rzeczywistosc, w swoim czasie zakazana. Rewelacyjna, mozna sie usmiac do lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie "Papusza" Angeliki Kuźniak bardzo dobra i wciągająca ksiązka. Autorka dotarła do bezcennych materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na los legendy cygańskiej poezji tu możecie poczytać troche o tej ksiazce, ja mam z Matrasa http://www.matras.pl/papusza,p,225085

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zawsze kilka pozycji i moje ulubione książki : ) Harry Potter od pierwszej do 7 części po prostu jest boska i za całokształt można wszystko zrobić ; )) jeszcze bardzo lubię coś takiego właśnie jak książkę typową damską jaką jest dziennik bridget Jones : ) ona jest taka super i bardzo przyjemnie się ją czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przeczytałam książkę Anny Łaciny " kradzione róże , świetna i wciągająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz szukam jakieś fajnej książki do poczytania, najlepiej dziennik jakiejś osoby, intelektualisty, żadne tam skandale mnie nie interesują :) zawsze jednak sprawdzam propozycje na stronie: http://xiegarnia.pl/najnowsze-recenzje/ , bo jakiś ich opinie trafiają w mój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam książki Richarda Paula Evansa, np. Stokrotki w Śniegu. Jego książki zwykle kończą się happy endem, często jakaś postać w trakcie powieści zmienia swoje postępowanie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria13
a ja dziewczyny polecam super poradnik Mirandy Kerr :) "Doceń siebie", bardzo przyjemnie się czyta, fajnie motywuje i daje kopa do działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia" Piotra Milewskiego. Rewelacyjna książka opisująca Kraj Kwitnącej Wiśni. Milewski podróżuje autostopem dlatego dociera do najdalszych zakątków, opisuje też życie codzienne i kulturę Japonii. Sądzę że to godna uwagi pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia." Piotra Milewskiego świetna książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1114
Ostatnio przeczytałam " Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego, chciałam wypróbować coś innego niż czytam na co dzień i trafiło na połączenie thrillera psychologiczne i horroru, nie wyobrażałam sobie, że tak mi się spodoba ta książka. Wiele ciekawych wątków przeplata się ze strony na stronę, od pierwszej do ostatniej kartki książki wiele emocji towarzyszy czytaniu. Język jakim została napisana książka sprzyja szybkiemu czytaniu i pozwala uruchomić wyobraźnię każdego czytelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora1987
Dziś znalazłam ciekawy fan page Czytam wszędzie, a na nim polecaną jako warto przeczytać książkę Pilipiuka "Reputacja", którą skończyłam kilka dni temu. Polecam wszystkim Pilipiuk jak zwykle genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowalijkaaa
Zachęcam do lektury "Ścieżki życia" Edyty Kowalskiej. Świetna powieść obyczajowa o zakrętach w życiu młodej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daeerr
Podoba mi się styl w jakim opowiada swoje historie Robert Gong. Jego najlepszą książką jak dla mnie jest ,, 666 do mroku". Mocna rzecz z pogranicza baśni, fantasy i science fiction. Dla lubiących tego typu mroczne klimaty, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie taką stronę www.lubimyczytac.pl ?Świetne propozycje można tam znaleźć.Ja korzystam zarówno z niej jak i www.biblionetka.pl . Zawsze wyszukam coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćika
zawsze można zacząć uczyć się języka ;) najłatwiejsza, dziecinnie prosta metoda, to metoda 5s: metoda5s.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia pozycja dla ludzi o mocnych nerwach a jednocześnie nie sposób takiej książki pominąć i uważać się za człowieka moralnego i rozumnego. Książka „Bez wyboru” http://autorzy365.pl/ksiazka/995/bez-wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomo90
Bardzo lekką, przyjemną propozycją na długie, zimowe wieczory jest "Sekta egoistów" Schmitta. Autor porusza bardzo ważne pytanie, czy myśleć tylko o sobie, czy też poświęcić swoją uwagę na otaczających nas osobach. Zakończenie-super. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×