Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terpsychora_

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Gość luina
Zdecydowanie polecam serię After Anny Todd. Oraz pisaną z punktu widzenia głównego bohatera: Before :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przeczytać książkę Cay Garci Za drzwiami pałacu, autorka opisuje, jak naprawdę wygląda życie saudyjskiej księżniczki, bardzo ciekawa i skłaniająca do myślenia książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astire
Niemożliwe, że ktoś nie czytał Pottera ;) Ja też w klimacie książek młodzieżowych, ale jednak nie fantasy, polecam książkę "To skomplikowane. Julie", którą pochłonęłam dosłownie jednym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
dziewczyna z pociągu, jak dla mnie jedna z lepszych książek jakie czytalam, napierw miałam ebooka po przeczytaniu postanowiłam ją zamówić, akurat na http://ksiegarnia-internetowa.pl/ mieli na nią fajną promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wreszcie się zebrałam żeby przeczytać "Nomen Omen" Marty Kisiel. Książka rewelacyjna :D można się uśmiać i dowiedzieć co nieco o historii Wrocławia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asadzil84
Dla mnie świetną książką jest Malowany Człowiek, która należy do gatunku fantasy. Książka niesamowicie wciąga, dodatkowo jest dosyć brutalna co nadaje jej niezapomnianego smaku. Więcej o tej i innych książkach można przeczytać np. tutaj http://resskonin.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzennaCichocka
Słuchaj a sprawdź może coś w zakładce młodzież na bookmaster.com.pl na pewno będzie sporo fajnych propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książki Agnieszki lingas-łoniewskiej ,szczególnie Zakręty losu .Wciąga i ciężko się oderwać .Jeśli lubicie coś historycznego ,wzruszającego to moja propozycja -Jeździec miedziany - Paullina Simons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że tu znajdę kopalnię wiedzy o dobrych książkach :). Skończyłam Alchemika Coelho - rewelacja. Teraz zabiorę się za coś z Waszej listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe są też poradniki. Ostatnio znalazłam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p - super książka. Bardzo mądra i wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe pozycje książkowe można znaleźć z Internecie. Polecam do takich celów skorzystanie z tzw. porównywarki cenowej czyli miejsca gdzie znajdują się oferty różnych sklepów internetowych. Polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Polecam najbardziej książki z kryminalną fabułą- http://www.cozacena.pl/ksiegarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Bardzo fajny poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna książka: empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Godna polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna jest: empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Naprawdę wciąga, godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam poradniki. Ostatnio czytałam: empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p. Świetny, wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Świetna i ciekawa książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam także empik.com/jak-zyc-aby-osiagnac-prawdziwe-szczescie-kulczycki-bronislaw,p1125557464,ksiazka-p. Świetna i wciągająca książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Bardzo fajna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również czytałam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Godna polecenia, fajnie się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne książki mają w Empiku. Ostatnio czytałam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p. Świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Bardzo dobra książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serzasermowazamowe
Szukałam, gdzie i jakie książki Wam polecić od siebie. Czytałam wszystkie cztery z tej listy: http://matrony.pl/pozeracze-jesiennych-wieczorow-czyli-ksiazki-w-ktorych-sie-zakochasz/ Zdecydowanie polecam. Woody Allen jest krótki i fajny. A ten horror super!!! Nie mogłam się oderwać. I do tego tanie 15 - 20 zł Na tej stronie też jest taki artykuł "książki na prezent dla chłopaka" czy coś w tym stylu. Fajne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik87
Polecam Książkę „Jerozolima. Miasto Boga” Eweliny Rubinstein. Autorka pozwala nam zwiedzić Jerozolimę, i dostrzec jej architektoniczne piękno, ale przede wszystkim poczuć unikalny klimat i atmosferę naznaczonego różnicami miasta. Autorka poruszyła wiele kontrowersyjnych tematów jak: homoseksualizm czy prostytucja. „Jerozolima. Miasto Boga” obala również stereotypy i pokazuje, jak różne i nieprzewidywalne potrafi być życie w Izraelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×