Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

pragnę oznajmić iż mój rowerek właśnie dojechał :) teraz tylko meżulek musi mi go złożyć i dalej jazda...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na obiad mam sałatkę z tuńczyka z jajkiem na twardo i jogurtem. A na kolację biały ser :) Kasiu, ale fajnie :) to teraz miesiąc i laska z Ciebie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to kaśka33 mnie teraz przegoni w pedałkowaniu :) no ale cóż ustąpię miejsca... kacha sama skręć :) ja sama skręciłam.. żadna filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze daleko mi do was :) ale mam zapał na to pedałowanie!!!! :) mam nadzieję że nie słomiany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a jak tam waga? Ty już na dietce 8 dzień dzisiaj, prawda? Ja 12 ale z wagą tak jak pisałam...0,5kg do przodu przez moje warzywne obżarstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga też z pewnością wzrośnie na warzywach :( no ale cóż tak podobno się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie umięśniona jest... nie widać tak bardzo tych mięśni... wg mnie fajna i takie dziewczyny będziemy :) za jakiś czas oczywiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki brzuch daje a6w :) także laski do pracy :) rowerek spali tkankę tłuszczową a a6w będzie rzeźbić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo bardziej podobają mi się wysportowane dziewczyny, takie fitneski niż wiotkie chudzielce o wyglądzie anorektyczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny spróbuje zajrzeć wieczorem ale nie wiem o której bo z małą do lekarza jadę . Na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menelica dzięki za przepisy :) zawsze to miło jak ktoś się męczy i wymyśla inne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menelica w 2-giej fazie naprzemiennej dozwolona jest papryka!!! brat chyba źle czytał książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem:P strasznie się rozpisałyście:D mam pytanie jakie to mają być te otręby?:) dzisiaj pierwszy dzień jak dla mnie najagorszy no ale dałam radę:) a i jak wy obliczacie ile powinnyscie stosować faze uderzeniową? ja wybrałam 10 dni i mam nadzieję że się uda:) dopiero wtedy się zważe..to pewnie będzie duża motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Ja już po bieganiu wieczornym.. Przebiegłam 1km, a później do domu szybki marsz. Myślałam, że zdechnę po drodze..ale po krytycznym momencie spokojnie bym jeszcze z 5minut mogła pobiec, niestety powietrze jest takie zimne, że ciężko się oddycha. Następnym razem spróbuję kawałek dalej pobiec. Jagodzianaaa, otręby mają być owsiane, a długość fazy opisywała już Ola wcześniej. Kaśka, jak ten rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) a więc pierwsze 15 min mam już za sobą :) kondycja zerowa :( ale podoba m się ten sport i zamierzam codziennie pedałować i zwiększać dystans :) Pytanko mam do was. Zrobiłam maksymalne obciążenie na tym rowerku i wcale nie było tak ciężko pedałować...czy to tak musi być? myślałam że nie będę miała siły ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianaaa otręby mogą też być pszenne o ile dobrze pamiętam :)\ menelica super wynik w 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja nie miałam rewolucji po warzywach....ponieważ nie dotarłam jeszcze do tej fazy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena lena co Ty opowiadasz!!!!! Ale ja na tym najmniejszym to już w,ogóle mam wrażenie że jadę bez celu ;) i nie daj boże mięśni UDA mają mi schudnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza książka doktorka "mówi" że dziennie 2 łyżki owsianych 1 pszennych, to w kwestii otrębów co do cykli w diecie na początku jechałam 5/5 i było spoko, ale po 1,5 miesiąca było mi już ciężko wytrzymać 5 dni na P więc się przerzuciłam na 1/1 i jestem zadowolona ogromnie, jest łatwiej a waga i tak spada może ciut wolniej, ale też już dłużej dieta trwa a organizm bardziej walczy :P no tak sobie to tłumaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam , mniam w weekend zrobię ptasie mleczko :) już mi ślinka cieknie!!!! a tak w ogóle to dzień dobry paniom :) humorki dziś dopisują??? ja już po śniadaniu : kefir z otrębami , teraz popijam herbatkę taką dla babek po 30 roku życia hehehehehe ;) jeszcze dziś i jutro i koniec fazy pierwszej w czwartek będę wcinała warzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×