Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

trzymać się, łatwiej powiedzieć trudniej zrobić... ale cóż.... mus to mus... ciężko mi jest i mam doła z tego powodu bo na słodycze to bym się rzuciła...buuuuu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się śmieje że jak orka wyglądam, a wcześniej był waleń, zbliżam się do małej oreczki... na końcu drogi będzie mała uchatka a przed nią foka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie zrobisz sobie ciastek owsianych?ja wczoraj napieklam z otrab z kakao,a w sobote robilam czekoladowe kulki owsiane....PYCHOTA!mozna zaspokoic gloda na slodkie i wogole sa bardzo sycace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie budowa ciężka jest... coś jak klepsydra chyba jak pas zmniejszę :) zawsze miałam biodra i pupę, a brzuszek po ciąży, tak to zawsze w pasie jakieś 70-75 cm nie więcej, a teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie się nie da tak bo jak raz spróbuje to zapewne będę tylko je wcinać, muszę powiedzieć stop i koniec!!!! ale cóż ciężko bywa czasem i muszę tego słodyczowego diabełka wygonić ze mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo!przed ciaza w pasie bylo 68-71,w biodrach 87aaa teraz...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moja mama jest u mnie prawie tydzień i mnie mobilizuje, ale jak pojedzie to ja nie wiem jak dam sobie rade, muszę być silna, zwłaszcza że już cholernie mi owoców brakuje i warzyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez codziennie walcze sama ze soba,ale mam motywacje...musze byc foczka do lata!!czasami jest ciezko....dzis dostalam katalog Next,juz upatrzylam sobie pare ciuszkow na lato w rozmiarze 8-10,musze je miec!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro chyba pierś z kurczaka mnie czeka z grilla lub z jajkiem i obtoczona w otrębach..... myślę co tu jeść i mam problem zawsze... ale dam radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsparcie jest wazne...ja tez nie moglam wytrzymac bez owocow i warzyw,miedzy innymi dlatego dukan jest nie dla mnie...MZ to jest to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja właśnie w next zawsze spodnie kupuje bo tam idealnie leżą na mnie, a w styczniu właśnie sklep mi zamknęli w ZT w jedynym sklepie w Wawie!!! nie wiem co teraz, chyba padnę... albo czeka mnie po diecie lot do UK na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena właśnie ja chyba skrócę uderzeniówke i naprzemienna zacznę jutro, bo już nie mogę normalnie.... trudno 2 kilo na uderzeniówce nie jest źle.... i będzie system 1/1 bo bez warzyw ja wysiadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakowicie sie zapowiada...niestety trzeba jakos wymyslac danie,bo inaczej trudno bedzie wytrwac....Ale musisz wierzyc ze Ci sie uda!!!juz dostajesz komplementy...czyli dziala!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa tylko poprostu tydzień bez warzyw mnie dobija.... 7 dni uderzeniówki wystarczy chyba mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie w next kupowalam portki i to byla 16!!!wogole maja super ciuszki,tylko troszke drogie..a jak to wyglada w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni,spoko,ja bylam 6.spadlo Ci wiecej niz mi,bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ceny to tak 280zł najdroższe a najtańsze 140 zł, chociaż ja kupiłam w niedziele u nich spodnie za 5zł bo się sklep zamykał!!! a zajebiste są :) kupiłam u nich spodnie kiedyś za 35 funtów w UK i do dziś je mam ale to 12 jest wiec czekają na mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro warzywka i większe pole do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa,to ja juz wole kupowac w UK...a sklep mam pod domem,wiec b.czesto tam jestem...ostatnio wzielo mnie na ciuszki dla dzidzi...a glupie spiochy kosztuja 15f!!!!ale jakie sliczne...nie moge sie opanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w uk są tańsze nie powiem.... więc chyba czekają mnie zakupy tam no i primark jest niezły nawet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primark fakt niezly i tani!!!!a ja jeszcze kupuje w new look albo dorothy perkins!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie new look :) tam tez fajne rzeczy mają... także może po wakacjach UK welcome :) teraz myślę nad wiosna i kurtka w rozmiarze 40 a nie 44 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz80 na fb napisała że dziś nie paliła jeszcze, ciekawa jestem ile wytrzyma :) oby jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten plan co do spodni,bo kurt juz nosze w tym rozmiarze.musze uciekac,bo dzidzia sie budzi...do poklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa lena... ja też zaraz zwiewam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola net mi sie cały dzien wiesza, raz jest raz go nie ma , no masakra jakas z tym zadupiem na ktorym mieszkam. Zaraz lece z mezem do kina na och karol 2 ok uciekam bo nie mam czasu trzymajcie sie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz powiedz jak będziesz po filmie... ciekawa jestem jaki był :) ja tez uciekam jakby co jestem jutro.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×