Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

bardzo przyjemne kilka minut :) zmysłowe obrazy i pasujaca do nich muzyka. Tylko Elizko pozostaje niedosyt że to już koniec i że trzeba zejść z prawie wierzchołka schodów na które wniósl mnie ten utwor ;) a tak by się chciało pofrunąć jeszcze wyżej ..... .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi [cześć ] bez urazy ale dzień dobry dalej nie widzę :D nie wiem jak Eljzka ale na nie moge sobie wyobrazić przystojniaka co ma ogonek z pomponikiem , rozki , czarną cerę i poskrecane włosy ;) chyba że Twoj nick powinien mi się inaczej kojarzyć to sory :) snu ciekawego też nie opowiedziales :) ale mnie moze i nie opowiadaj :p a że chodzisz za Elizką to widać powyżej :D zagladaj jednak czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelki z natury sa przystojni;)a Diabliczki to piekne kobiety -Saam jak inaczej by kusili ?;) Koniec o mnie pisac o snach :P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko postaraj sie :)...mnie sie kiedys snil aniol o niebianskim spojrzeniu ...wyciagnal dlon ,a ja polozylam swoja na niej i ...poszybowalismy w gore do nieba ...kilka chmur sluzylo nam za wyspe,na ktorej bylismy tylko my ...dookola biel...aniol siedzial obok dotykajac wewnetrznej czesci mojej dloni ustami ...no i obudzil mnie budzik:Da zapowiadalo sie anielsko :D moze teraz czas posnic o piekielku ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam tylko jeden sen :) to był erotyczny sen i działo się oj działo:D ale to zdarzyło sie tylko raz niestety i dawno temu chyba za krótko śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko-moze byc i krotko wazne by intensywnie :D...i zeby budzik nie dzwonil gdy dochodzimy do sedna snu:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam chyba(bo te pamietam dokladnie)tylko sny erotyczne;)a Ty chcialabys sobie tak posnic?jesli tak to sny z udzialem jednego faceta?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) witam fanów zielonych oczu Zielonej i wszystkich którym śnią się erotyczne sny ;) a także tych którzy mogą takowych tylko zazdrościć :D ja niestety należę do tych ktorym coś się przysni od wielkiego świeta ;) i jak już to raczej horrorek :O chociaż z pamięci moglbym wygrzebać co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jestem zazdrosny o Elizkę :) tylko ze powodem tej zazdrości nie jest ktoś kto nosi czerwony kubraczek a do niego kapelusz z kurzym piórem :D a na dodatek ma jedną końską nogę ;p watpię aby mogła zachwycić się kimś kto nie cierpi slłonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam-witaj i przestan-nie mam fanow:D Saam moze poprosimy o opis tego co nieco ;) Jesli chodzi o ten moj zachwyt :D;)podpowiem-mozna mnie urzec tylko glosem;)co do powierzchownosci -i kubraczki i ogonki i duzi chlopcy i nawet shrek ma w sobie "cos ":) A slonce faktycznie uwielbiam,Mephi tez by przy mnie polubil:D;)przeciez zar nie jest mu obcy;) Saam a jak mozna Ciebie urzec?Kim sie zachwycasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widzę ze nikt nie ma ochoty do dzielenia się swoimi snami :( każdy trzyma dla siebie to co dobre ;) muszę koniecznie odświeżyć pamięć i zachęcić innycb do zwierzeń opowiadając swój sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) też doceniam glos. Kiedyś nawet udałomi sie zakochać za sprawą glosu. Co prawda do tego były dlugie czarne wlosy i ladna buzia ale glos był podstawą. Było to w drugiej podstawowej i pewnie nie wiedziałem że ten stan to zakochanie. co mnie urzeka? hmmm .... pewnie wyjdę na staroświeckiego ale ze skromnością i grzecznością wszystkie inne cechy przegrywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam;)dziekuje za odpowiedz;) grzecznosc i skromnosc to nie staroswieckosc:) Czekam z niecierpliwoscia na lekture Twojego snu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor
obserwujac życie mam wrażenie Elizko że te cechy odcbodzą do lamusa :( wolałbym Elizko abyś bardziej interesowala się mna na jawie a nie we śnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor
Elizko miałem kiedys taki sen, ktory mozna by skwitowac jako fantazje :) ale to jeden z niewielu jakie pamietam chyba nawet pasuje tu na erotyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor
obserwujac życie mam wrażenie Elizko że te cechy odcbodzą do lamusa :( wolałbym Elizko abyś bardziej interesowala się mna na jawie a nie we śnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor
no tak :O albo wogóle nie idzie albo seria :D za dużo wypilem ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam-wlasnie dlatego.ze zycie jest czasami tak dziwne ...cechy ktorymi sie kierujesz sa tak cenne. Saam jesli opiszesz ten sen przetrzesz droge innym...moze i ja zdradze jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×