Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

Chuda :) szkoda że życie ukształtowało w Tobie przeswiadczenie iż nie ma bezinteresownie miłych ludzi. Chciałem to zmienić ale zaparlaś się okropnie. Cóż , biorę to jako porażkę ale się nie poddaję. Nie mam haremu tylko grono miłych koleżanek do którego nietrudno jest wejść :) tylko usmiechaj się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ;)jesli ja uzyje mojej fantazji to...olaboba piekla nie ma :D;)ale pomysle moze sie skusze na dopisanie dalszego ciagu snu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polesie
pisz, pisz bo tu się coraz mniej erotycznie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polesie
ja potrzebuję rozgrzewki... a tu co? potyczki słowne nie w temacie wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polesie jak sie rozgrzejesz:) to pisz pisz nie krepuj sie ;) na odbijanie pileczki Saam i reszta swiata nie mam wplywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram topik [zamka zgrzyt] może ktoś miły się wpisze :) dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) wcale się nie obawiamy Twoich fantazji ;) w końcu to przecież erotyczny : D szkoda że tytuł tematu nie mówi ze to topik o snach. Trudno tu trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto bedzie
Chciał to trafi :) chociaz z tymi snami to róznie bywa są albo ich nie ma natomiast fantazje to juz inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam Hej;) Tytul -sam sobie jestes winny:P;)Mogles nazwac"Miałem SEN";)a tak masz zielone w tytule:D Dla chcacego trafianie to nic trudnego;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto bedzie
I dokładniusenko hej tytułowa Zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocococo
ja mialam taki sen że ho ho rety ich dwóch i nawet mnie calkiem nie rozebrali tak sie spieszyli a może się bali że zmarznę pod tym drzewem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigoreck
a mnie sąsiadka jak ją na klatce stukałem :p a jej stary po schodach juz wchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe..
Sen pełen adrenaliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ...jaka ja tam tytulowa hihi ;) Opowiadac sny -fantazje ;)poczytam i sie rozgrzeje przy kawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio miałem sen z moją pierwszą dziewczyną. Czesto o niej myślę bo biust miała wyjatkowy. Tylko ją widziałem w tym śnie nic wiecej nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd moglby wygladac tak... Otulal moja szyje ...jego dlonie wedrowaly po moich ramionach delikatnie,subtelnie odslaniajac nagosc,czulam kazdy palec, kazdy ruch przesuwajacej sie koszuli ktora opadla na ziemie...moj oddech przyspieszyl widzial mnie naga,palcem obrysowal moje cialo-chyba cos pisal na moich plecach ...nie moglam odczytac,lekki obrot glowy w bok ...zauwazyl ... zawrocil moja ciekawosc jego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) zachodzę w głowę co też moglo zwrócić Twoją uwagę? Dwudniowy zarost czy błyszczace oczy ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marnych klakierow sie samus dorobiles :P podszyw urwal sie z zimowiska ,kroluj dzieciaku:P :D co do opowiadania zielona ,samus wystrczy za wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;)Salut-ale ja bede i tak opisywac co ciekawszy sen:D;) Saam pisz pisz :) Reszta tez -no uchylcie rabka tajemnicy o czym marzycie i fantazjujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prawdziwym masażu i prawdziwym spojeniu z superkochankiem, który umie dogodzić każdej kobiecie i umie to a masaż to takie moje skrywanie marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie juz dowiozą do Tworek to może coś napisze ci zielona bo teraz to te długie rekawy tylko na chwile mi rozwiązują yyhyyyy nawet miły jest ten jeden sanitariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego z przecinkim juz widzialem :P nie dziwie sie ,ze wylodowales tam gdzie jestes brak osobowosci +problemy emocjonalne itd. :D masz jeszcze mozliwosci podszycia sie z dwukropkami lub kropkami i przecinakmi przed nickiem ;) powodzenie zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×