Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

Gość No tak..
Widze ze macie wspolny jezyk i rozumiecie sie jak łyse koniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze ktoś tu próbował swoich sił w urzadzaniu szopki. Zupełnie niepotrzebnie. Oczywiscie ze czasem z pewnych powodow piszę pod nickirm hektor. Nie jest to tajemnicą więc jej nie odkrywaj. Pod innym nickiem jestem tym samym czlowiekiem i napewno nie uzywam takich wulgaryzmow więc się nie podniecaj. Od chyba 20.27 posty nie są moje i nie potrzeba wielkiej inteligencji by to zauważyć. Widzę ze polubileś moje towarzystwo ale nie rób sobie nadziei bo nie mam skłonności homo z całą pewnością. aha ... fajna papuga .... a moze papug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) po takiej zachęcie z Twojej strony napewno opisze jeden sen ;) daj mi tylko czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby opisujacej sen :) mam nadzieję ze przeczytamy ciag dalszy , podobało mi się ;) może być nawet pod hektorem :p lub hektorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam ..Saam ,nie wstydz sie ze sobie przeklnales o 21.36 kazdemu sie zdarza, nawet Tobie to bedzie wybaczone:P a tak swoja droga dziwne ze pomyslales o homo..moze gdzies tam w glebi tli sie taka sklonnosc a jeszcze o tym nie wiesz..no no Saam psujesz sie:D dobranoc:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:( Widze,ze i tu Cie scigaja Saam...o co tu chodzi???No bo przeciez nie o fakt iz jest mily dla kazdej kobiety ,ze rozdaje kwiatki(nie wazny kolor czy gatunek),ze pisze z humorem ...???Komus zalazles albo za skore albo trafiles do serca ...Zreszta nie interesuja mnie pobudki takiego dzialania Poprosze o opisywanie snow w tym temacie-jest przeciez tyle ciekawszych od tego,ze reszta,ktora nie trawi Saama w nich sie odnajdzie:) Zamienmy ten temat w senne fantazje ...z Wasza pomoca tak sie stanie:) milego dnia:)i poprowy nastroju mimo mzawki za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć niedzielnym wieczorkiem :) przyniosłem bukiecik róż w kolorze krwisto - czerwonym dla pieknej Zielonej 🌼 🌼 🌼 Elizko :) ja myslę że to jeden z Twoich wielbicieli oszalał z zazdrości .D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda :) ja nie wmawiam Tobie że jesteś ruda wiec i Ty nie wmawiaj mi czegoś co mnie nie dotyczy. Nie czuję się mocniejszy ani bardziej męski używając wulgaryzmów. Ale jeżeli Ty jesteś odmiennego zdania to mogę Ci posłać wiazankę. Ale wyłącznie na pocztę. Dobrze wróźy naszej znajomosci to ze troszczysz się o moje preferencje. Zapewniam Cię ze zawsze wybiorę najpiękniejsze dziewczyny z topiku a nie brzydala - przybłędę. do nastepnego .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PH W USTACH
saam ale jak to tak na sucho?:D prosimy o kolejne fantazje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latasz za nim jak
suka za psem:D PH W USTACH🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PH W USTACH
ach gdybym ja mial skrzydla :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:)nie mam wielbicieli ;)a jesli chodzi o czas-masz ile chcesz ...poczekam na opis:) moze i inni cos skrobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha Saam ciekawe czemu mi sie tak tlumaczysz ,ja mam to gleboko i daleko co Ty wybierasz i tak uwazam ze to jest gra,przybrales taka postac bo wiesz co dziala na niektore -podkreslam niektore- naiwne panienki:D..aha zapomnij ,nie mam nawet zamiaru zawierac z Toba znajomosci,nie jestes w moim typie:D:D:D ale sie ubawilam:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie ,,
nadstawiasz chuda chcesz pewnie żeby cie przebolcował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saam ciepla klucho,przyblede w lustrze zobaczysz :P i wiadomo, ze winny sie tlumaczy hektorku :D a co do papugi (papuga) .niekazdy robi jak ty debesciaku :D i zastosuj sie do tego co napisales,nie bede cytowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosilam...o snach mialo byc:P ...ludzie po co te nerwy wzajemne odrzucanie pileczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabli dzis Ci wroze sen;)tylko potem sie pochwal:) Salut.-nie lepiej milo i w gronie lubianych osob spedzic wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
A jeszcze nie tak dawno Ewunia usteczka Salutowi posylala ,a dzis gadac nie chce....mial facet szczescie ,ze sie zdazyl uchylic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko -musisz zasnac dopiero jak ja pojde sobie stad inaczej nic sie nie przysni;) Jesli ten Hektor to Saam to pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×