Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

Dzien dobry ...piatek wita Nas deszczowo ... Saam-13 strona ;)moze bedzie jakis przyjemny dreszczyk,a moze jakas erotyczna wpadka...zarcik...kto wie co tu sie stanie;)a moze erotyka z horrorkiem:D Kawko ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem...
Hej Zielona :D na erotyke z delikatnym dreszczykiem niepewnosci to ja bym sie pisała... Przewiązane oczy...rece skute kajdankami, przypiete do kamiennego sklepienia..chłód na nagiej skorze..i to podniecenie ktore dreszczem skrada sie po ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kawko-dreszczyk ...nie wiesz kto ,nic nie widzisz ;)tylko czujesz koleje pocalunki dlonie,cieplo jakie otula cialo,pieszczoty ktore sprawiaja,ze ciallo szaleje ...;)ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka się dwóch przyjaciół - Miałem dzisiaj fantastyczny sen - mów pierwszy. Śniło mi się, że mój ojciec był dyrektorem w wesołym miasteczku. Całą noc jeździłem na karuzelach i wiesz - jeszcze mi się w głowie kręci. Na to drugi: - Eee, ja to miałem dopiero sen. Mnie się śniło, że wygrałem jakiś konkurs w audiotele i w nagrodę spędziłem upojną noc w hotelu z Claudią Schifer i Jennifer Lopez. No wiesz, pół nocy z jedną, a pół z drugą. Na to pierwszy z wyrzutem: - I ty jesteś przyjaciel? Nie mogłeś po mnie zadzwonić? - Dzwoniłem całą noc... - mówi drugi. - ... ale mi powiedzieli, że jesteś w wesołym miasteczku. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
Własnie o to chodzi Zielona, zeby nie widziec kto.. zmysly sie bardziej wyostrzają a tym samym kazdą pieszczote odbierasz intensywniej i pytanie..jaki nastepny krok..gdzie poczuje tą rozkosz Saam dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys dawno temu chcialam byc kropla...wedrujaca po ciele mezczyzny ;) to tez z kiedys tam;)... Sala,ogromna przestrzeń po środku tylko łóżko zaścielone satynową fioletową pościelą...Dyskretne światło pada na jego środek.W tym punkcie...na boku widnieje moja skromniutka postac,przyodziana tylko w fioletowe prześcieradło...ciało opalone,lekko wilgotne po kąpieli,pachnie olejkiem migdałowym...(mam nadzieję,że lubisz ten zapach ,dłonie powoli przesuwam po moim ciele kosmyk włosów opadający na czoło przesuwam do tyłu,kilka kropel wody zaznacza wędrówkę po moim dekolcie,palce wędrują po szyi,powoli ...przesuwam je niżej...wpatrując się w stronę drzwi chcę byś teraz wszedł o tak właśnie w tym momencie...i moja prosba się spełnia wchodzi cień...patrzę ale nie rozpoznaję go ...podchodzi bliżej ...ma kaptur na glowie,nie widzę twarzy skrywa przede mna...czuje że nie chce bym wiedziała kim jest...okrąża moje łóżko,przechodzi ...powoli zerka spod kaptura ...podchodzi do mnie od tyłu składajac pocałunki na moich nagich wilgotnych ramionach...ciepło otuliło nagle moje ciało-przyjemny dotyk wilgotnych warg sprawia,ze przeszywa mnie dreszcz ...On to czuje wie,ze sprawia mi wiele przyjemnosci,przesuwa ustami po ramieniu ...delikatne muśnięcia ...język smakuje moja skórę ...czuje podniecenie...rozkosz...poddaje sie dotykowi poddaje się...czuje się bezpieczna w tych pieszczotach ...serce bije szybciej a jego dłonie błądząc po plecach przesuwają się do piersi ...tuli je swoim uściskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
o tak..wyobraznia moze poprowadzic tam gdzie są skrywane nasze pragnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
o tak..wyobraznia moze poprowadzic tam gdzie są skrywane nasze pragnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
oddana całkowicie niczym zahipnotyzowana dokoncz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siada tuz za mną za plecami czuje jego tors ,nagi tors(chyba rozpioł blze a może zdjął)gdy dotykam pochylona do tyłu jego ciała,ciepło uderza w moje plecy...siada rozkrakiem za mną otula mnie swoimi nogami,jego męskośc delikatnie wyczuwam na pośladku ...twardnieje z kązdym ruchem jego rąk po moim ciele...zamykam oczy światło gaśnie ...przykrywa mnie sobą swoim ciałem,ramionami ...jego dłonie delikatnie nieśmiało krążą tuż nad pępkiem,kółeczko zataczają palce ...schodząc niżej ...obie ręce wedrują między uda ...głaśzczą moje nogi przysuwając sie do mojej intymnej części ciała...coraz cieplej,wilgotniej ...moje ciało przeszedł dreszcz ...kolejny raz ...cudowne uczucie ...czuje,że i jemu dobrze w tym uścisku ...dotyka mnie ,masuje powoli bardzo delikatnie ugniata kolejne części ciała,składa pocałunki wilgocią swoich ust na moim karku ...ramionach jednym...drugim....palce nadal wedrują ...aż dochodządo niej "nieśmiało błądzą wokół,czasami delikatnie zahaczają o nią",przesuwają się wzdłuż warg ...jakby nie chciały wejśc a jednocześnie wciąż sie tam ślizgają ........dobrze mi tak ......niechce się budzic o nie ;)co mogło byc dalej ?....nie pamiętam -pewnie długa pieszczota z Cieniem w kapturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
Dluga namietna pieszczota jego męskimi dlonmi przechodząca w wilgotne pocałunki, taniec jezyka z wilgotnym i miekkim skarbem kobiecosci..albo i nawet taniec bliskosci dwoch nagich spragnionych ciał..płonących poządaniem spalających sie w ekstazie.. Ale to Twoj sen :) wyobraznia moze tylko dodac dla siebie zakonczenie.. sweet dreams ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawko teraz czekam na Twoja opowiesc ...czuje,ze bedzie rozgrzewala do czerwonosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takiej lekturze trudno będzie grzecznie zasnąć ;) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Saam to ja juz nie bede;)bys mogl grzecznie ..(.bo jak grzesznie to sie nie wyspisz)spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) Elizko :) ja wychodzę z założenia że lepiej się dla przyjemnosci nie wyspać niż wyspać nudnie przesypiajac całą noc . Chybo zauważyłas że nie chodzę wczesnie spać ;) więc pisz , pisz jak najwiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwoch wędkarzy : - Ale mialem w nocy fajny sen - mówi jeden - śnilo mi się ze plywam łódką po jeziorze z taką super blondyną. - i jak było ? - pyta drugi - Świetnie , mówię ci ...... złowiłem dwa szczupaki, cztery płocie i jednego leszcza.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Saam-ja tez bym chciala nie pospac z takiego powodu ;)więc zapraszam do opisu ...fantazji snu co wolisz,chetnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
mam zielone oczy, zglaszam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×