Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Nie mozemy pozwolić na naturalną smierć :D problemy były ,sa i beda... nie sadzę aby nasze forum padło ... Tylko jakoś tak od długiego czasu dzieje sie dziwnie, dlatego ze wp****ja się osoby nie z tego swiata :P inaczej ,zgadzam sie z DRACH! jak zwykle zresztą ;) :) blueoczka bez obaw jak na razie nic mi nie wiadomo o slubie :) u nas w pracy mowią ze to przychodzi szybciej niż nowy "klaid" (sukienka) :D nie znasz dnia ani godziny ;) U mnie bez zmian czyli dobrze ,jade z roberto w piątek do BERRRRRLINA na 3 dni :D z urlopu zrezygnowaliśmy pojedziemy w listopadzie dalej i na dłuzej ;) u nas leje bez konca no normalnie mozna w depresję wpaść ! :( gdzie to słońce i lato .... jeszcze napisze Wam ciekawostke :P dziś byłabym z R 8 lat :P jaka durna byłam tyle lat zmarnować .... całe szczeście ze mnie oswieciło :P miłego dnia laski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzien dobry! wpisy sie nie wyswietlaja... milego dnia dziewczyny :) Drach masz racje w tym co pisalas, kiedys bylo intymniej, teraz to tak jak mowisz, napiszesz cos , ktos podchwyci i juz ma pole do popisu na wywalenie swojego jadu ;-) dlatego niewiem czy chce sie wywnetrzac na forum, mam was na fb ;-) przygotowywuje sie do ostatnich egzaminow, prowadze juz zajecia 3 razy w tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja :) fakt nie znasz dnia ani godziny :) chyba lepiej na dluzej i dalej ;) a ona ona gratulacje rozwija sie Twoj "biznes" ;P i powodzenia :) fakt fb gora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego samochodu nici...okazalo sie ze to turas z hamburga mial w ofercie to auto.Moze zapomniec, nie ma nic gorszego niz interesy z turasami i arabami :P musze od nowa szukac...tak tego nie lubie...a i moj syn wyprowadza sie 1 sierpnia, dzisiaj dostal wiadomosc ze od 1 lipca nie wolno.No to bedzie dluzej w domeczku :) mezow mozna miec kilku, dziecko zostaje na zawsze.Podoba mi sie jak komandos pomaga mlodemu w organizowaniu roznych rzeczy.Wczoraj wynajal mlodemu busa zeby ten ,,wypoczynek przewiezc",pomagal wnosic ( ja zreszta tez :P ).To sa dla mnie wazne momenty.Ogolnie z lafiryndami uspokoilo sie ( odpukac :) ), popija tak jak popijal, czyli dlugo nie i potem sie trafia.Mozna przezyc...dzisiaj sie okazalo ze jego firma zbankrutowala,najprawdopodobniej od 1 lipca straci prace.No to facet musi nabrac ruchow, zona kosztuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drach i nie martwi Cię to, ,że on traci pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logiczne,ze sie nie ciesze...ale ja mam stabilna prace z duzymi mozliwosciami dorobienia jeszcze na boku :D komandos pracuje w bardzo podobnej ( wrecz identycznej) firmie jak moja.Razem mozemy robic interesy.Ja jestem ,, uwiazana" w pracy, bardziej pasowalo by mi zeby komandos byl wolnym strzelcem.Bedzie mogl w ciagu dnia podjechac do matki, dac jesc itd,bedzie mogl rowniez zajac sie naszymi prywatnymi sprawami i terminami.Myslelismy zeby otworzyl prywatna szkole samoobrony itd,jakies sztuki walki itd.Jest przeciez bylym komandosem jednostki specjalnej policji.Do policji nie chce wrocic,bo mowi ze w niemczech jest niesprawiedliwosc i ze on nie wyobraza sobie ze np. komornik wysyla go do jakies rodziny z dziecmi i on mialby interweniowac wiedzac ze ci ludzie nie maja co jesc.Jakos damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuli_tuli
Drogie Panie jakbyście chciały poszerzyć jeszcze swoje grono znajomych to serdecznie chciałbym zaprosić na forum daymynews.pl Można tam porozmawiać dosłownie o wszystkim, ludzie są życzliwi i pomocni:) Każdy jestem tam witany z otwartymi ramionami!:) Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach dacie rade:)Czasami zycie przynosi niespodziewany los milego dnia dziewczyny u mnie piekne sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam wam juz ze matka komandosa ma problemy psychiczne.Wczoraj wrocilam po pracy umeczona,komandos pojechal po pracy do matki i dzwoni: Matka uciekla z domu.To ja w samochod jade do niego, chodzimy szukamy wszedzie.Mowie po godzinie, zadzwon na pogotowie,policje.Zadzwonil na pogotowie i okazalo sie babka jest w szpitalu.Jedziemy do szpitala.Wyszla pani doktor do nas ( psychiatra) i sie wypytuje,wypytuje i w koncu mowi ze komandos ma isc z nia zabrac matke do domu a ja to lepiej jak pojade juz do domu bo dla babki to moze byc za duze obciazenie psychiczne.Tak sie wk...lam, babka na pewno na bluzgala na mnie do lekarzy, tu komandos przedstawia mnie lekarzom jako swoja zone,a lekarz mowi ze najlepiej jak odbierze ja ktos ze znajoma twarza, nie obcy :( Ja gotowalam ( juz nie bo babka twierdzi ze wszystko co polskie to zatrute), kupowalam ubrania,pomagalam jak moglam,a w szpitalu jestem obca.W domu odstawilam cyrk komandosowi, powiedzialam mu ze ma sie sam nia zajmowac,nie chce nic slyszec.Chcialam placic za opieke niemce,ktora by 3 razy dziennie do babki chodzila,to komandos z babka sie nie zgodzili...nadgorliwosc gorsza od faszyzmu...dlatego teraz mam w czapce :P nie bede niszczyc swojego zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! drach mam nadzieje ze komandos pracy nie straci!! fajny pomysl z tymi zajeciami sztuk walki! pisalas wczesniej o jego matce ale nie myslalam ze to na taka skale... ech Anja super zdjecia z Berlina ;-) jade na 13 30 na rozmowe o prace jako trener osobisty :) milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako trener osobisty kobiety czy faceta ? :P :D podziwiam Cie za wytrwalosc w dazeniu do celu, te zajecia w parku wygladaja super...nawet na takim leniwcu jak ja robia wrazenie :D z babka sie lekko uspokoilo, do nastepnej szajby...tak juz mamy od roku.Jak ja poznalam bylo wszystko o.k, w ciagu 2 latach demencja ,,zzarla" jej mozg. Komandosa szef stara sie ratowac firme, szuka sponsorow.On chce ze mna wspolpracowac, ja nie moge bo nie mam czasu a po drugie jakby moj szef sie dowiedzial,od razu by mnie zwolnil.Robimy lekko na boku interesy ale nie moge na taka skale na jaka on by chcial. Jutro mam wolne, musze dowod osobisty i prawo jazdy wymienic...jade do Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach zalezy kto bedzie chcial ;-) i mezczyzni i kobiety! baw sie dobrze w Pl! acha! dostalam ta prace ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babeczki:) wrócilam z weekendu od rodzinki;) a ona ona gratulacje:) drach współczuje takiej hustawki:/ dobrze ze z Komandosem ok ach te zmiany :P papierkowe tez ;P anja widze ze szczesliwa po berlinie ;P efa;) a Tobie tradycyjnie zazdroszcze wiesz czego ;) a co do mnie to moje wakacje sa pod znakiem zapytania we wrzesniu cos moja kolezanka co mam z nia jechac jest zrezygnowana cos kreci i nie wiem czy mnie nie wyroluje i bede szukac nowej towarzyszki albo towarzyszka ;) ktos sie pisze na zastepstwo w razie czego ?:P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay :) wróciłam ,zadowolona i szczęsliwa :D było SUPER ! jadąc myslałąm ze wrócą wspomnienia itd. ale powiem Wam ze Roberto bardzo się starał i tak czas organizował ze nawet nie było czasu się zastanawiać co i jak :P on znał jeździł do berlina więc znał co, gdzie ,resztę ja dopowiedziałam pomimo mojej zerowej orientacji :D ale coś pamiętałam ;) oczywiście nakupiliśmy trochę ciuchów były fajne przeceny markowych rzeczy :) Drach FIEL SPASS ! :) a_ona _ona gratuluje kochana ! SUPER , do takiej TRENERKI faceci będą lgnąć...ulala :) sama widząc Twoje fotki na FB zapisałabym się tylko dlaczego tak daaaaaleko :( blueoczka ja się pisze ! chętnie z Tobą pojade :P mysle ze zbierzemy ekipę :D U nas leje bez ustanku rzeki po brzegi pełne ...całe szczęście ze nie mieszkam na terenie zalewowym ale ZAL ludzi którzy przez to przechodzą mało tego stracili dorobek całego zycia :( pozdrowienia dla wszystkich ! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach VIEL SPASS :D !!!!!!!! sorry wszystko mi się miesza English, Deutsch i Polski :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domu...wniosek na dowod zlozylam, ale prawo jazdy musze zmienic jak juz bede miec nowy dowod.Dobrze ze chociaz dowod bedzie, wszelkie dane na kontach itd, zalatwie. Efa od 6 lipca do 13 lipca jedziemy z komandosem do swinoujscia w podroz poslubna :D :D :D a dlaczego tam? bo ja bardzo boje sie latac samolotem,to wyboru za duzego nie mialam :P :D :D zreszta ja lubie jezdzic do Polski :D no i obiecalam komandosowi ze go zabiore do kolobrzegu zeby statkiem pirackim poplywal :D :D :D to sie zobaczymy efa na pewno :D wyjazd zaklepany, mam nadzieje ze babka bedzie spokojna, anji mama bedzie do niej jezdzic, powinno sie udac. anja mnie do berlina nie ciagnie, moze dlatego ze mieszkalam w warszawie i zycie jest takie samo.Moje miasto mi odpowiada, takie ponad 100 tys. mieszkancow. a ona ona tzn. ze bedzie kasiorka jak dostalas prace????pieknie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierwszy urlop od 15ego :P 2 tyg. tak to bysmy sie spotkaly gdzies nad morzem ;P moze z anja dojedziemy w week jak bedziecie tam jeszcze;P i sie spotkamy w koncu hahah ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! buuu drach ja tez chce sie z Wami spotkac!! mam wolne od 15-30 czerwca ale 17 ide do szpitala, powtorka z rozrywki kasiorka juz zaczela wpadac ;) Blueoczka ja bym sie wybrala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede w swinoujsciu od 6 lipca ( sobota) do 13 lipca ( sobota), w sobote przyjade i w sobote wyjezdzam. Czyli 6 lipca wieczorem moglybysmy ustalic spotkanie.Pewnie ze fajnie by bylo....:D Ale wiecie same,efa ma najblizej...reszta mieszka na koncu swiata :P :D Blueoczka moglaby przyjechac z anja...droga wyszlaby was taniej. A a ona ona do szczecina musialaby przyleciec, nie problem,moglibysmy cie odebrac z lotniska. Pomyslcie...kiedys tak czy tak sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Czytam was codziennie i juz sie ciesze na spotkanie:) Jozefina gdzie jestes?:(zawsze Cie wypatruje i nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale by bylo gdyby doszlo do spotkania :P ale anja nie potwierdzila checi mnie zabrania wiec nic nie poradze hahah;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj komandos zapytal sie czy w sobote 6 lipca spotkam sie z moimi ,,psiapsiolkami".Wiecie ze on kojarzy ze ktos jest z kolobrzegu,londynu i wroclawia itd.? w zyciu bym nie pomyslala ze bedzie pamietac. wczoraj komandos dostal propozycje pracy...ochrone wielkiego techno-disco 30 km od naszego miasta.nie musze wam chyba pisac jaka byla moja reakcja? :P on juz kilka lat temu ochranial kilka dyskotek w berlinie,dreznie itd....lafiryndy, bandyci itd.Moze zapomniec...powiedzialam ze nigdy sie nie zgodze.Na razie kreci sie zeby mnie przekonac jakos ale NIC Z TEGO :P nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.Niemki same mi mowia ze one sa gorsze od Polek,bo jak one chca zdobyc faceta to dla nich nic sie nie liczy,zona,dzieci itd. jest nie wazne. powiedzialam mu ze jezeli zrobi krok w kierunku tej pracy za moimi plecami...TO SIE ZNIM ROZWIODE.Ja nie mam nic do stracenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa jestem, czytam, ale tak naprawdę to od prawie 3 tygodni pracuje na okrągło a ten czas który mi pozostaje z dzieckiem spędzam żeby młody nie zapomniał jak mama wygląda. Ale jeszcze tylko 4 noce i idę na urlop. Już nie mogę się doczekać. Zresztą Ty też coś ostatnio niewiele się udzielasz :-/ Drach coś tak jakby zaufanie do K. dyskusyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdze bilety na Szczecin ;-) ja bym mojego tez na ochrone disco nie puscila ni cholery ;-) zaufanie zaufaniem ale w takich miejscach laski same nogi rozkladaja ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Jozefinko milo ze sie odezwalas:) ja tez pracuje calymi dniami,po 12h pozniej biegam albo rower Dzisiaj pobiegalam ale bylam tak zmeczona ze buty mnie same niosly:D Co do tematu ochrony to X moglby tam pracowac,jemu ufam pod wzgledem kobiet Innemu facetowi tak bym chyba nie ufala Ale nie mam takiego problemu bo on za nerwowy na taka prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z a ona ona.Mozna miec zaufanie....mozna opowiadac cuda, ze jak facet kocha to nie pojdzie z inna itd. Niemki sa jeszcze gorsze , juz wam pisalam...same sie beda pchaly.Na razie temat jest wyklarowany,komandos wie dlaczego sie nie zgadzam ( to chodzi o jego przeszlosc,dlatego tak nie walczy ze mna o te posade).Zreszta facet w jego wieku na bramce...troche smieszne dla mnie.To co ze jest wielki i zwinny, powinien zajac sie interesami.Nie podoba mi sie otoczenie,,dyskotek"narkotyki,przestepcy...no i lafiryndy.To nie moj poziom,on wie o tym i na razie jest spokoj. W nastepna sobote anja ma 30 urodziny.Oj bedzie sie dzialo...ja odpowiadam za program artystyczny :P na otwarcie bedzie chlopak ( cukiereczek :D ) tanczyl jako policjant,striptiser...pozniej bedziemy mini play back schow robic itd.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach moj Byly pracował jako ochroniarz i wkurzało mnie to ze w obiekcie ktory ochraniał pracowały same babki i wcale nie byla to jakis pub czy dyskoteka ;P ale ciagle tylko słyszalam "kolezanka z pracy to kolezanki tamto" wkur..wiajace. :P to bylo ;) a juz nawet nie skomentuje ze moglby ochraniać jakies dyskoteki ;P ale bylo minelo ;P to kiedy kobietki sie widzimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Dziewczyny moze ja jestem naiwna ale kurcze co to da ze sie zabroni facetowi byc bramkarzem na jakiejs dyskotece? Bo tam dziewczyny niby takie chetne. Noz kurcze jesli on nie bedzie chcial to nie wiem jakie chetne by musialy byc. To co zamknac w domu i zabraniac wychodzic bo przeciez kobiety go moga zbalamucic? To oni tacy latwi do balamucenia? A ona ona wyobraz sobie, ze facet Ci mowi, ze nie mozesz byc osobistym trenerem dla mezczyzn bo za bliski kontakt a mezczyzni to mysla tylko o tym by Cie przeleciec? Przyjela bys to tak spokojnie. Blueoczka a gdyby ktos Tobie powiedzial ze odejdzie od Ciebie jesli nie przestaniesz wykonywac swojego zawodu bo przeciez wiadomo jacy sa lekarze tylko mysla o tym zeby poderwac pielegniarke rehabilitantke czy inny personel? Noz kurcze po co mi facet jesli mam go pilnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozefina zgadzam sie z tym co piszesz, ale u Drach np zaufanie zostalo mocno zachwiane, nie dziwie sie ze sie nie zgadza a z innej strony patrzac facet jak bedzie chcial zdradzic to okazje znajdzie ide do szpitala mam operacje dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×