Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość to i ja sie dolacze :)
ja rownież życzę Wam wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia, bo jak to będzie to juz reszta jakos się ułoży :) jak najwiecej uśmiechu i jak najmniej łez, żeby każdy Romeo w miare mozliwosci pozbył sie swoich wad i żebyscie byly z nimi szczesliwe :) Buziaki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
od tesciow wrocilismy o polnocy.zjadlam tyyyle pierogow,ze dzisiaj je jeszcze czuje bylo milo,sympatycznie to sa skromni ludzie,bez zlosliwosci ale pelni zyczliwosci,dobrego slowa:) wczoraj rano dziecko dzwonilo do babci z zyczeniami ale ona powiedziala,ze nie ma czasu ,jest teraz zajeta i nie miala ochoty na rozmowe ja wczesniej kartke wyslalam X wdzwonil wieczorem w wigilie z zyczeniam do mojego ojczyma-byl zaskoczony telefonem i nawet mial tupet zapytac gdzie jestesmy wiec X mowi-rodzice nas na wigilie zaprosili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Zycze Wam wszytskim zdrowych wesolych spokojnych Swiat, abysmy wszystkie potrafily podjac te wlasciwe decyzje i byly szczesliwe z naszymi wyborami i wybrankami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej dziewczyny:)jak u Was przebiegly swieta? My wczoraj pospalismy fdo 11tej,dzisiaj podobnie:) Wczoraj ja poszlam do cioci-moja chrzestna na obiad,moj w tym czasie poszedl pobiegac;) U cioci dostalam silnego ataku alergi i dusznosci wiec musialam sie ewakuowac Wieczorem przyszli znajomi,chcieli zebysmy my do nich wpadli ale sie uparlam,ze jak chca tio niech przyjda,ja nigdzie nie ide-bo dlaczego zawsze ja mam gdzies chodzic?tez mam dom i tak posiedzielismy wpadla kuzynka z mezem i polrocznym malenstwem chlopy popili,ja troche winka dziewczyny na trzezwo;) a dzisiaj dzien blogiego lenistwa mlody pierwszy raz pelni dyzur-pracuje do 21wszej zaraz idziemy z X przewietrzyc doopki bo przytylam chyba z 10kg;) a jak u Was? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo bardzo fajnie :D...bosze ja chyba waze tone :P tylko jedlismy i spalismy i znowu jedlismy i spalismy...rozpusta totalna :D dzisiaj komandos zaprosil nas wszystkich na kregle, tez bylo wesolo i chociaz powietrza lyknelismy. jutro rano do pracy:(...ale w srodku troche spokojniej. komandosowi bardzo podoba sie polska wigilia, stwierdzil ze bardzo wykwintnie i stylowo ( postaralam sie naprawde zeby bylo pieknie). pod choinke dostalam ,, weekend na farmie pieknosci" w terminie jaki mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim dzieciom tak pieknie lapki sie trzesly jak otwierali prezenty,byli przeszczesliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach🖐️ to jednak te swieta byly piekne:)super my wlasnie wrocilismy znad morza,spacerowalismy z X jest 12C w tamtym roku o tej porze bylo -12C nic nie dostalam bo nie napisalam listu do sw Mikolaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja robie wszystko wszystko zeby wybaczyc, ale jakos mi nie wychodzi:( za bardzo komandos przegial... powiedzialam mu o tym, zeby nie liczyl na niewiadomo co bo ja nie wiem sama jak to dalej bedzie, twierdzi ze rozumie, taaaak...do nastepnego razu :P dzisiaj zabiera mojego mlodszego syna na caly dzien,do pracy, do swojej mamy, przyjada tez do mnie do pracy.Maly ucieszony bardzo :D oj, teraz to on musi sie starac bardzo zeby winy odpokutowac :P sweita mialam naprawde piekne, takie jak chcialam, juz nie pamietam kiedy byla taka wigilia. jestem juz w pracy,wiec trzymajcie sie cieplutko... u tych obkurwiencow tez jest cieplo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hallo ;) ale jestem dzis rozleniwiona po świetach ... masakra ! u mnie były super swieta ... pod choinke od mojego r dostałam piękną brązową torebkę z kozuszka:D zna moj słaby punkt ...buty i torebki :D w wigilę wieczorem przyjechał , pierwszy dzien swiąt byliśmy u mojej cioci i jego rodzicow a wczoraj bylismy na cywilnym kolezanki o ktorym wspominałam wczesniej posiedzielismy do wieczora i niestety pojechał... :( sylwester wielka niewiadoma ale raczej bede sama...:( :( :( (tz bedziemy imprezowac razem z ona_ona ) Drach super ze swieta sie Wam udały i jestes szczesliwa ;) a prezenty to yez niczego sobie ...pozazdroscic :D miłego dnia ! buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche pozno ale lepiej niz wcale zycze wam spelnienia marzen, tych duzych i tych malutkich. Efa na co masz alergie? U nas wczoraj znajomi byli i nagle dostalam takiego ataku dusznosci, ze nie moglam potem spac.Chyba przez swieczki, b o nie wiem przez co. U nas tez tylko jedzenie, lezenie i to samo w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zyczenia, zobaczymy czy sie spelnia :D jutro robimy sobie takie malutkie spotkanko z niemkami po pracy.Ze wzgledu na mnie bedzie to polsko-niemieckie spotkanko :P w 5 sie spotykamy, oj bedzie wesolo bo dziewczyny sa rozrywkowe niemilosiernie. wyobrazcie sobie ze ja nawet nie zauwazylam ze wszyscy do siebie w pracy mowia dzien dobry po polsku?a jestem jedyna polka w firmie.Uzywaja spolszczonych slow np. blumki ( die Blume-kwiat)po polsku blumki :D....no i oczywiscie klna tez po polsku jak im cos nie wyjdzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej:) dammar moze te swieczki byly zapachowe? Ja generalnie nie mam alerii tylko astme.Jednak jak jestem oslabiona,niedoleczone przeziebienie to mam dusznosci np kontakt z siescia psa,kota wywoluje u mnie dusznosc,kichanie,czerwone,lzawiace oczy U cioci bylam wiele razy.Czasami kichalam .Na poczatku grudnia byla na barborki u niej i nic mi nie bylo a w swieta myslalam,ze sie udusze Przeslalam wam na poczte artykuly tym,ktorych adres mialam a ona ona,drach,anja i blueoczka dammar Twojego @ nie mam niestety Z tym wejdziemy w Nowy rok.Oby byl lepszy niz ten 2011-to chyba byl najgorszy okres w moim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ale sobie podnioslam cisnienie ty,i artykulami :D co za sku*****ny sa tym PRACODAWCA ? czysty idiotyzm, to tak jakby wyslac karetke do chorego i cos jak sie spieprzy w aucie to ratownika wyrzuca z pracy,ratownika na sluzbie. moge wam tylko wspolczuc, dla mnie czysty absurd IDIOTYZM... ze takie przyglupy decyduja o akcjach ratowniczych na morzu... mam nadzieje ze P. wygra, fajnie ze walczy i ze sie nie poddal....oczywiscie dawaj znac na biezaco z rozwoju akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam..... :))) od rodzinki :) wszytskiego dobrego po swietach :) buziaki KOchane:) odezwe sie jutro i cos wiecej napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Blueoczka:)widze,ze swieta udane?:) drach🖐️jutro bedzie final-choc chyba nie do konca bo mam wrazenie,ze ta sprawa dopiero sie zaczela bez wzgledu na wyrok zawsze znajdzie sie swinia,ktora podlozy swinie bo boli ja to,ze ktos kocha to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) Witam dziewczynki :) efa swieta udane naprawde :) a jak jeszcze widzisz jak chrzesnica cieszy sie jak widzi pierwszy raz w zyciu choinke to juz wogole super :) Najedzona, troche mniej wypoczeta i a jeszcze wiecej kilogramow tu i tam :) Widzialam sie z cala rodzinka z babciami najblizszymi ciotkami lacznie z kuzynostwem :) wiec bardzo rodzinne swieta w komplecie :) a teraz juz przygotowania pełną para do sylwestra :) ostatnie przymiarki i obgadywanie menu :) Bedzie dobrze zobaczycie :) jakbym przypadkiem zapomniala zlozyc noworocznych zyczen to juz teraz to zrobie :) To co najważniejsze zeby nowy rok był jeszcze lepszy od poprzedniego zdrowszy szczesliwszy radosniejszy po prostu taki pełną parą :)))) Buziaki Moje Kochane powierniczki, pocieszycielki :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam te artykuly jestem w szoku a w sumie brak mi slow na to wszystko, co tu sie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
HAY :) Efa dla mnie to POLSKA ... tak rzeczywiscie to wygląda i jeszcze dłuuuuugo sie to nie zmieni i to jest smutne... czytając to mozna wyjsc z siebie i stanąć obok !!! dziś finał,zycze Wam aby sie dobrze dla Was skonczyła ta idiotyczna sytuacja !!! i NOWY ROK był dla WAs łaskawszy!!! Blueoczka super ze swieta udane ;) o sylwestrze nawet nie wspominaj bo serce mi peknie ... wszyscy razem ja tradycyjnie sama ... albo prochy albo coś mocnego... inaczej nie przezyję :( pozdrowienia dla wszystkich ! pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa, spędziłam troszkę czasu nad tym waszym topikiem dziś :) cały przeczytałam, choć nie ukrywam, że na Twojej osobie się skupiłam :) Nie odbieraj tego jak atak, a zwyczajnie jak moje, tylko moje, zdanie :) Wydaje mi się, że Ty sama stworzyłaś wszystkie problemy.. czytając wszystko więcej miałam zarzutów do Ciebie niż do niego (Ty bylas z innym jak sie rozstaliście, teraz miałaś kolegę, nie starałaś się dla niego, nie dbałaś o dom) a facet mimo, ze ma ciezka prace i mial ciezkie dni to i tak wg Ciebie jego obowiazkiem bylo utrzymac Twoj dobry nastroj i zajac się Tobą, a guzik prawda.. bo to Ty powinnas zrobic. Z tym alkoholem... myślę, że to Twój uraz z dziecinstwa, bo wypicie raz na jakis czas czegos nie robi z człowieka alkoholika, ani nawet nie stwarza prawdopodobienstwa, ze zaraz nim bedzie, ale Twoje obawy są uzasadnione przeszłością. Mój tata np pije codziennie sobie piwo/ dwa albo drinka jakiegos, bo tak po prostu lubi, nigdy przy tym nie jest pijany (chyba, ze okazjonalnie) i to, ze lubi nie czyni z niego alkoholika, zwłaszcza, ze jego tata nim był i sam tego nie toleruje. Z kolei Ty jesli chcesz by on nie pił W OGÓLE sama tez tego robic nie powinnas, no bo wszystko działa w dwie strony.. a juz na pewno nie przy nim. Po kryjomu z kolezankami to juz inna sprawa ;p Ja również jestem wymagająca jeśli chodzi o mojego mężczyznę, również mam dziwne jazdy, najchętniej wymagałabym więcej niż mogę dać, tak to złe. Ale czytając Twoje posty uświadomiłam sobie, że nie jestem jednak aż tak wymagająca. (pewnie jak zwykle chaotycznie napisałam, ale powtorze jeszcze raz to nie atak i w dobrej wierze piszę, ale tak juz mam, ze roznie ludzie moje słowa rozumieją, interpretuj na tą dobrą stronę :P ) Dążę do tego, że masz fajnego faceta i powinnaś go doceniać i czasem odpuścić, wyluzować i sama dawać dużo od siebie, bo patrząc z boku to Twoje zachowanie dużo zepsuło. Tak Ciebie odbieram jakby ciągle Ci było źle, ciągle mało... myślę, że jakbyś się z nim rozstała to z następnym też by tak było. Mamie nie daj wejść na głowę, auto też nie musi być super nowe ;) ważne, że macie siebie, spędzacie razem czas i się kochacie. Dwoje ludzi o to dba pamiętaj, a nie tylko facet :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wygralismy:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) nimfo dziekuje Ci za ten wpis:)odniose sie do niego obiecuje ale dzisiaj tak sie ciesze:)przed 15ta ogloszenie wyroku ostatnia sprawa w sadzie w starym roku i tak pozytywnie zakonczona:) wiadomo nie dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ksiezycowej nimfy bez komentarza pozostawie to co napisalas...bo w niczym nie moge sie z Toba zgodzic, wrecz rozsmieszylas mnie swoimi wywodami ! Ale O.K, masz prawo miec swoje zdanie....:) wszystkiego dobrego w Nowym Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa czyli istnieje sprawiedliwosc na swiecie :D fajnie, ciesze sie ze P. nie poddal sie i nie przestraszyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach:) no nie poddal sie chodziaz zaproponowali mu albo za porozumienie albo dyscyplinarka ja troche zla bylam,ze nie zgodzil sie za porozumieniem ale dla mnie to tylko praca ,dla niego-zycie takie piekne zdanie sedzia powiedzial "służba na morzu i ratowanie życia nie może podlegać sztywnym zapisom, ale wymaga zdroworozsądkowej oceny sytuacji i według sądu, tak w tym przypadku było" a tak w ogole jechal im rowno jest artukul na tamtym portalu,ktory Wam wysylalam ale zanudzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie zanudzasz... cala ta historia jest nieprawdopodobna...nie chcialabym byc na waszym miejscu, a na sedzie trafiliscie po prostu madrego... ja jak podawalm o alimenty mojego bylego meza w polsce ( w warszawie), to on przeslal falszywy papier ze zarabia 70 czy 80 zl miesiecznie w polsce( jego najlepszy przyjaciel mu go wystawil, nota bene swiadek z naszego slubu i sedzina powiedziala ze tak moze byc, chociaz on juz mieszkal wtedy od kilku lat w niemczech i bardzo dobrze mu sie powodzilo.Podalam jego adres zamieszkania w niemczech, oficjalnie mial firme budowlana i co? sad to olal.Ale zeby nie bylo ze tylko polskie sady tak robia...jak przyjechalam do niemiec to podalam go tutaj o alimenty, wtedy on napisal do sadu ze opuszcza niemcy bo ma zameldowanie w polsce i sad tutaj tez olal.Od 15 lat nie moge wyegzekwowac alimentow bo nie ma odpowiedniego porozumienia prawnego miedzy polska i niemcami. czytalam w internecie ostatnio ze od stycznia ma sie to zmienic...Mlody ma 18 lat i sam poda ojca do sadu, uczy sie.Jezeli bedzie tak jak czytalam ze w calej uni mozna podac o alimenty i sad w danym kraju musi pomoc, to ojciec Mlodego bedzie biedny, bo niemcy mu nie odpuszcza :P dobra , ide spac bo jutro pracuje...nara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach znam te zmagania z alimentami:(po prostu rece opadaja jak sie przyznasz,ze z kims jestes to uslyszysz,ze to nowy partner ma utrzymywac dziecko tylko od cego jest ojciec jezeli nawet wychowywaniem sie nie zajmuje?:O ja mam przykre doswiadczenia w sadzie z pseudo tatusiem:O odpuscilam bo za duzo mnie to kosztowala a doszlo do tego,ze on wnosil o zmniejszenie alimentow i tak tez sie stalo nie chce sie rozpisywac-ale jego brat jest prawnikiem u nas w miescie a tu wszyscy sie znaja:O a mlody niech przypomni tatusiowi o swoim istnieniu faceci sa okropni:Oto na nas spoczywa wychowywanie,opieka,zapewnienie bytu My dzielimy z dzieckiem sukcesy i porazki,smiech,placz a ich nic nie interesuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dlatego powiem szczerze,ze nie wierzyalam,ze bedzie sprawiedliwosc w tej sprawie X juz nic nie mowilam bo widzialam jak jego to zabija od srodka,jaki jest wypalony Tydzien temu taki nasz przyjaciel mowi do mnie,ze dobrze to czuje,bedzie oki a ja,ze mam zle przeczucia on-ale cos ty,nawet tak nie mysl Mial racje:)prorok jakis czy co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Efa SUPER bardzo się cieszę razem z Wami !!! a jednak Polska ma mądrych ludzi którzy mają i serce i rozum :) pozdrawiam Was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Ja jestem smutna i bede samotna... jestem zła i nawet nie chce gadać z moim R ... dzwonił już z samego rana ale mam tych sytuacji po dziurki w nosie! Zyczę Wam aby Nowy 2012 Rok, był pozbawiony przykrości, a niech składa się jedynie z sukcesów i samych szcześliwych chwil !!! buziaki kochanne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo się ze mną nie zgadzać, tak jak i ja mogę się mylić, wcale nie powiedziałam, że tak nie jest. To tylko moje odczucie po przeczytaniu wszystkiego. to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×