Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

to ty efa jak ja z moja mama,ja panna ona waga i cale zycie cyrk :D cos musi w tym byc... ja jestem panna ale ,,porzadna inaczej " :P bajzel mi nie przeszkadza :D wogole jestem nietypowa panna, nie oszczedzam,nie sprzatam non stop, nie chodze ubrana skromnie jak myszka...ale lubie dobra organizacje, i taki ,,porzadek ogolny". najgorsze co mam to zasady ktorych sie twardo trzymam i nichetnie je naginam:D fakt, ze z innymi pannami dogaduje sie wysmienicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach taki sam uklad z naszymi mamami;) ja sprzatam od rana,ciagle gdacze,ze ciuchy rozrzucone,ze piasku z morza nanosi,ze jak sie myja rto cala lazienka plywa-jak u wielorybow:P,odkurzam o 6tej rano:D,ciagle piore i myje okna nawet o polnocy:D jestem dusigroszem ale na sobie nie oszczedzam:D nie spozniam sie i tego samego od innych wymagam w ogole jestem wymagajaca-za taka uchodze wsrod znajomych,przyjaciol ale duzo daje i tyle chce tez dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach jutro trzymam kciuki za Twojego syna:) :) :) Moj plywal tzn nadal plywa ale rzadziej startuje w zawodach wczesniej chodzil do klasy playwackiej-2 razy dziennie byl basen ma osiagniecia ogolnopolskie i wojewodzkie chuba juz wyrosl z plywania-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy podobnie :D ja tez jestem wymagajaca okrutnie i punktualna do bolu ( inni tez powinni :P ). kiedys w polsce mylam okna codziennie, jak teraz o tym pomyslalam to zaczelam sie smiac :D oj,musialo mnie wtedy popierzyc calkowicie... teraz juz tak nie mam...najchetniej wydaje na dzieci,kazda sume...mam cos takiego w srodku ze dla dzieci wszystko, musza byc najedzone,ubrane,zadbane...takie wychuchane...na siebie wydaje na rzeczy niezbedne...i zawsze to jest duzo :P w przyjazni jestem oddana do bolu...mozna miec do mnie zaufanie, nie zdradzam w zaden sposob,ani fizycznie,ani ,,werbalnie " i lubie pomagac innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly mial na olimpiadzie 4 zadania, zrobil wszystkie ale przy jednym nie jest pewny czy dobrze.Jak mi opowiedzial te zadania to ja wyszlabym z aulii,w zyciu bym tego nie rozwiazala, a on jutro skonczy dopiero 12 lat :D w zeszlym roku na 125 dzieci z calego okregu byl 10, moze w tym roku bedzie lepiej, bedzie zdawal egzaminy dodatkowe do najlepszego gimnazjum w okolicyTam tak z ulicy dziecko nie moze isc, to jest jedyne gimnazjum gdzie sa egzaminy.Moj syn jest jedynym dzieckiem z calej szkoly,ktoremu podpisza dokumenty do tej szkoly. Ja wiem ze maly uczy sie bardzo dobrze i dla nas to chleb powszedni, ale najbardziej cieszy mnie, ze on jako Polak robi niesamowicie dobra reklame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D rano o po 5ej, zlozylismy z komandosem keyboard i postawilismy w duzym pokoju.Poszlam do pokoju malego i mowie choc cos zobaczysz ( starszy syn z komandosem juz czekali w duzym ), maly idzie taki zaspany... sluchajcie jak zobaczyl ten keyboard...myslalam ze zemdleje :D zawolal tylko O BOZE...starszy syn mial lzy w oczach jak to zobaczyl...maly sie poplakal ze szczescia... mowie wam, dzieki takim momentom czuje sie bogata i szczesliwa :D pozniej jeszcze jedziemy swietowac do bawialni...maly niczego sie nie domysla...chociaz juz mi powiedzial ze to jego najlepsze urodziny w zyciu :D ja teraz siedze sobie w domku, wszyscy sie porozchodzili i pije kawusie...milego dnia Laski :D a ona ona boli dzisiaj glowa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Hay :) Zimno u nas brrrrrr :( Drach SUPER to wszystko zorganizowałaś jak czytam to od razu przypomina mi sie moje wspaniałe dzieciństwo ....:) VIEL SPASS dla Was!!! :) Super ze Polak niemcom PYSK..... wyciera :D jak idziemy w Berlinie gdziekolwiek np w sklepie a słyszą nas ze po polsku rozmawiamy od razu na nas patrza jak na złodziei ... a ja nigdy w zyciu nikomu nic nie ukradłam i nie ukradnę ! szybciej stracę i coś sprezentuje niż zabiorę :D ale bez względu na narodowość mamy tych dobrych i złych ludzi ...natomiast Polska sobie na taki wizerunek zapracowała co nie powiem ze mnie nie wqu****a ! miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D wrocilismy juz z bawialni, maly jest przeszczesliwy, oczywiscie nie odchodzi nawet na moment od prezenzu :D anja ja wiem tez jak to jest jak slysza jezyk polski :D...ale celowo z dzieciakami mowimy glosno po polsku bo przeciez w sklepie nie wiedza ze cala trojka mowi po niemiecku i wszystko rozumiemy :P najgorsze ze najczesciej boira nas za ruskich i wtedy juz robimy cyrk :D no i nie daj Boze zeby przy komandosie ktos powiedzial cos zlego na nas...oj,oj,oj...ma wtedy ogromny problem :D normalnie to nas nie przesladowali nigdy i zawsze sa bardzo przyjacielsko wszyscy nastawieni...w razie ,,W" jestesmy w stanie sie obronic. moj maly w zeszlym roku gral w tenisa,zapisal sie na lekcje tez jego najlepszy przyjaciel ( rodzice znani lekarze w naszym miescie).Na ten tenis to ja zapisalam malego zeby w domu non stop nie siedzial, on nie garnal sie zbytnio i w tym roku zrezygnowalismy,bo po co mam kupe kasy placic jak i tak maly niezadowolony. Ten jego przyjaciel mowi kiedys tak do malego w szkole: Dlaczego nie chodzisz na tenis?Bo twoja mama nie ma pieniedzy....ale zeby jezdzic BMW to macie pieniadze... od tej rozmowy moj maly zerwal kontakt z tym kolega...moje dzieci na takie teksty sa bardzo wyczulone...a tak przy okazji...zabolalo tego kolege bo mamy lepszy samochod :P wiadomo ze dzieci potrafia byc bardzo wredne... na zebraniu w szkole wychowawczyni malego zapytala sie mnie dlaczego maly nie koleguje sie z tym kolega bo jego rodzice bardzo by chcieli zeby nadal sie przyjaznili, opowiedzialam jej dlaczego i powiedzialam ze moj syn ma racje jak postepuje :P inny przyklad...maly dostal zaproszenie od innego kolegi z klasy na urodziny...ale po tym jak matka tego kolegi zapytala sie co dostal moj maly z ostatniego sprawdzianu z matematyki, jak uslyszala ze napisal najlepiej w klasie to pozwolila mojemu synowi przyjsc...moj syn po takim tekscie to olal :P u nas jest juz bardzoooooo zimnoooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche szkoda tego kolegi od tenisa bo mysle ze powtorzyl to co w domu uslyszal.Ale szanuje decyzje. Tu w Irlandii nie mam problemow z narodowoscia, ale pamietam jak w szkole sredniej bylam we Francji, tam czasem ktos pytal skad jestes , uwielbialam bezczelnie patrzac w oczy mowic Polka.Nigdy nic zlego od Francuza nie uslyszalam. U mnie w klasie jest Polka i nie chce rozmawiac po Polsku bo twierdzi ze to obciach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Hay , Jestem :) Miałam dziś cały dzień wolny :) rano zabrałam się do uporządkowania szafy ... Palca nie można do niej wcisnąć ale ciągle nie ma w co się ubrać :D później poszłam na kawę z dawnym kolega i przed chwilą wróciłam . Wszyscy oglądają mecz a mnie on wogóle nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazylam ze ktos odpisal :D to z twoja szafa jak z moja, ja wogole nie wiem jak to sie dzieje, co jakis czas wyrzucam ( oddaje do czerwonego krzyza) ciuchy ktore wydaja mi sie nieciekawe,a w szafie non stop nie ma miejsca :D szafe mam nie wielka i jeszcze OGROMNE RZECZY komandosa :D ;D z jego koszulki to ja moge sukienke,a nawet dwie uszyc :D ja nie wiem, ale ja nigdy nie znalam takiego wielkiego chlopa :D a jaki mecz graja dzisiaj?polacy graja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Polska-włosi jest 2:0 :) dla włochów tak dach mam to samo pełny worek naładowany i przygotowany dla biednych:) mój r ostatnio mnie pytał czy jak przyjedzie na stale to będzie w szafie Na jego ubrania miejsce uuuuu będzie problem :D a szafa nie mała na całą ścianę 5 m .. :D to już jest moja choroba niewyleczalna która tłumacze sobie przecież nie pale więc mogę sobie cosik kupić przy okazji nie niszcząc sobie zdrowia :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Idę spać , jutro do pracy ale całe szczęście ze tylko do 13 :D dobrej nocy dziewczynki :) i miło spędziće weekend ! Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D ostatnie poprawki i za godzine jade na disco z dziewczynami z pracy :D zaszalejemy troche, komandos juz sie kreci zdenerwowany, zapytal sie delikatnie czy nie moglabym troszke inaczej sie ubrac...:D oczywiscie ze nie moglam :P milego wieczoru Laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Hej laski ;) Jak mija weekend ? Dach jak po imprezie ? Chorowałas ? ;) U mnie spokojnie dziś była impreza (mamy urodziny) Teraz wrocilam po takiej imprezie tydzień głodowy :D idę spać i tydzień przed nami głodowy.. Pozdro wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Miało być tydzień przed nami .. Pisze z komórki wpisało się dwa razy głodowy .. Sorry ale oznacza poważną dietę :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga malaga
powiedz sobie że zrobiłaś mu przysługę może się tępok otrząśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D tez ide spac... w ostatniej chwili milam telefon i musialam jechac na tlumaczenie i nici z disco...dziewczyny jutro mnie zaszlachtuja :D jutro do pracy :(....ale scheiss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzień dobry , o nie takiego przebiegu sutuacji Drach sie NIE spodziewałam :) Asz to komandos się ucieszył :D:D:D miłego tygodnia ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Guten morgen :) co tu się dzieję wszyscy wymarli czy co ???? pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny...napiszcie cos? tez nie mam natchnienia, ale z wami to jakos zawsze inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Widzie ze zadna z nas nie ma ochoty do zycia .... albo inna opcja same zakochance i nie mają czasu :D ja zyję weekendem i przygotowaniem urodzin R :D w sobotę impreza :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a mam ochote do zycia chociaz leje i wieje.Mam tylko sporo pracy i niewiele czasu.Zaliczam w terminie, ale troche nerwow mnie to kosztuje. Chcialabym miec duzo pieniedzy i pojechac sobie do cieplych krajow, marzy mi sie sloneczko. opalanie.Taki relaks.I chcialabym kiedys siedzac na plazy napic sie szampana.Moze kiedys mi sie spelni to marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka dziewczyny :) ja tylko daje znak ze zyje Z M. super.... sprawuje sie wysmienicie :) ale za to w pracy beznadziejnie wiec tym narazie zyje ech od tygodnia pracuje na wysokich obrotach szkolenie za szkoleniem wiec naprawde brak czasu na cokolwiek. ech. Ale wiadomo damy rade :)))) Buziaki tez mam takie marzenia leżeć na plaży i sączyć drinka a u boku Ukochany i zero stresu problemow. ..... bylo by cudownie...;) coż zycie ;) Ciepło sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
🖐️ dziewczyny ja tez polezalabym na plazy saczac drinka z parasolka a poki co zbieram sie na silownie:) jestem tak zmeczona,ze kolejny raz odmowilam kolezankom pojscia na piwo i sie obrazily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja jutro znowu do pracy :( ja nie musze na plazy lezec nad turkusowa woda :D...moze malo romantycznie ale chcialabym przez 24 godziny spac, zeby nikogo nie bylo w domu,calkiem cichutko.To bylby cud chyba :P w niedziele jade do tatusia na urodziny, naturalnie z dziecmi ( dziewczyna mlodego) i komandosem.Znowu ku***a przytyje :P, mamusia juz mi dzisiaj opowiedziala ile dan przyszykuje. Fajnie ze tam jedziemy, bedzie wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej dziewczyny:) drach i jak po urodzinach?mamusia miala humor?;) ja w piatek poszlam jednak na to piwko ale krotko,w sobote w domku po pracy,a wczoraj spalam do 11tej:D wieczore,mpoznym wieczorem-po 20tej poszlismy zlazic morze pogoda super-10C odezwijcie sie kobiety:) pozdrawiam i lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D efa, ty sie nawet nie pytaj...bylo fajnie, humory dopisywaly, mamusia dala mi nowe kozaki, super... mowilam ze przytyje, juz mam 58,5 kg :O powiedzialam komandosowi ze od dzisiaj dieta, a ten mi jeszcze jedzenie do pracy przygotowal :D u mnie jeszcze tak nie widac, ale on przytyl 20 kg :P wiem,wiem,przeginamy...dobra..lece bo Slowacja przyjechala i trzeba pracowac...:D nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×