Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
a ona ona-jestes...hmmm wyjatkowa gratuluje choc wierzylam w Ciebie jak w swojego B.syna hehe no chyba bedzie dziadkiem ale to pseudo pozostanie:D drach migrena?znowu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lepszego poczatku urlopu nie moglam sobie wymarzyc....od wczoraj auto stoi w warsztacie ,skrzynia biegow ( automatyczna,czyli jeszcze gorzej) nawalila.Potrzebuje auto teraz tak bardzo jak nigdy i du...a :( komandos nie ma auta od zeszlego tygodnia, mial sluzbowe.Na szybko bedzie w tym tygodniu kupowac nowe,ale za duzo mi to nie pomoze.Kazdy dzien teraz dla mnie jest wazny, musze tyle spraw zalatwic...najwazniejsze musze jechac do Polski nowy dowod odebrac,o wymiane prawa jazdy zglosic, w banku dane zmienic i wystapic o nowa karte...itd itd. a w sobote juz musimy byc w swinoujsciu...zawsze ku...a pod gorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wsparcie i wiare we mnie kochane! Drach kto jak kto ale Ty sobie poradzisz, napewno cos wymyslisz i bedzie dobrze ;-)) dzis u nas piekna pogoda az sie chce zyc ;-) tylko jeden dzien hehe i od jutra znow chmury ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa nie spotkamy sie :( :( :(....tak mi przykro :( :( tak bardzo sie cieszylam na ten urlop...musialam zrezygnowac.Mechanik powiedzial ze cala skrzynia jest do wymiany :( Juz zorganizowalam naprawe,jutro chlopaki przyjada z Polski ( 300 km :( ) i zabiora mercedesa do naprawy.Na srode , czwartek powinnam miec auto gotowe.Co z tego, koszt naprawy wciagnie cale moje oszczednosci :( a nie zapominajmy ze komandos wlasnie stracil prace.Dlaczego tak daleko naprawiam auto? bo to i tak polowa ceny ktora musialabym zaplacic w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje autko pojechalo juz do Polski...jutro wieczorem juz do odbioru :)tzn. rano juz wyjezdzamy z dziecmi pociagiem zeby tam byc pod wieczor.Chlopaki sa zachwyceni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach i jak autko?naprawili? moze uda Wam sie przyjechac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee :( chlopaki zadzwonili, ze skrzynia juz wlozona ,ale auto nie moze jezdzic bo jakies sterowniki musza wstawic,bo przy starej skrzyni wszystko bylo w oleju itd.W czwartek rano maja mi auto do Wrocka odstawic. Nie moge przyjechac efa...juz odmowilismy rezerwacje :( W piatek mam jechac z komandosem do Holandii ( sluzbowo), a we wtorek chyba do Hamburga po nowe auto komandosa. I taki mam urlop...zero odpoczynku. Oj moj mlodszy syn byl dzisiaj zawiedziony ze nie pojedziemy pociagiem, zeby mu nie bylo przykro zrobilismy oboje po poludniu 25km na rowerach...d*pka boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
szkoda:( to miał byc Wasz miesiac miodowy;) ale jeszcze pojedziecie na super wypoczynek kiedys musi byc z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) a ona ona gratulacje ;) . drach wspolczuje tych boli migrenowych mam podobne:/ co do urlopu to rzeczywiscie "wymarzony"ale mam nadzieje ze sobie odbijecie juz niedługo. . efa. anja, jozefina:) ja juz odliczam dni do urlopu... narazie haruję a dziś w pracy bibka szef z szefowa maja imieniny ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
A ja wlasnie wrocilam do domu. Chociaz nie moge powiedziec, ze sie nawywczasowalam. Jeszcze mogla bym pobyc z tydzien. Ale milo wrocic do domu mimo wszystko. Jeszcze tydzien i z powrotem do pracy. A ona ona spoznione gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Hej dziewczyny a co tutaj sie dzieje? Czyzby wszystkie tak bardzo zajete praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
[czesc}Jozefinko:) Ja w tym tygodniu mam luzniej.Nawet jeden dzien bedzie wolnego:P w sobote bylam na koncercie Radia zet.Byl Zagrobelny i ania wyszkoni dala popis:) Wczoraj wolne wiec plazowanko caly dzien-jestem juz czarna haha A wieczorem 2gi dzien koncery-Formacja Niezywych Schabuff,Brzozowski,Goya i Sylwia Grzeszczak super sie wyskakalam:) Co u was kobiety? Jozefina jak maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pobiegalam i rowerkiem pojedzilam:)w pracy tez bylam jutro wolne ale sie na plaze nie wykladam bo czarna juz jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
znaczy na plazy sie nie wykladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w Anglii upaly nareszcie ;) jutro jade nad morze ;) nic sie u mnie nie wydarzylo ciekawego, ucze sie do ostatniego egzamninu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Nie wiem co sie dzieje z systemem tutaj. Wczoraj po napisaniu wiadomosci temat mi w ogole zniknal, i dopiero teraz sie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
system jest do bani;)musimy go obalic:D jozefino kafe czasami szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do was i mi sie skasowalo :( jeszcze raz witam :) efa czarnulko jak zawsze zazdroszcze ;P a ja smaze sie na wroclawskich mozliwosciach ;P jozefina forum padło;P ale mamy sie na fb ;) a u mnie troszke zamieszania cos sie dzieje i dodatkowo przygotowania do urlopu ktory zaczynam od piatku :P ale czekam na ten wrzesniowy ;P buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pozdrawiam anja drach i a ona ona ;) a jutro tradycyjne piwkowanie z moimi dziewczynami i jakas randka tez jest w planach :) :P a week z rodzinka :D buzka :) efa koncerty i ten klimat lata ech ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ona ona czy moge zapytać na co miałaś zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Ja wiem że kafe się zawiesza i czasem robi coś dziwnego ale przyznaję zawsze jest to dla mnie zaskoczenie. Ja nie mam fb. Odmawiam. Jestem na nie. Założyliśmy grupę ludzi bez fb ;-) Byłam dziś nad morzem super ciepło. Tylko ta zupa z glonów nie zachęcała do wejścia do wody. Pozdrawiam wszystkie gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mame mam w szpitalu od jakiegos czasu miala chore ucho raz , przechodzilo pozniej wracalo, lekarze nic nie widzieli dali antybiotyk i do domu. Wczoraj spedzilam caly dzien z szpitalu z nia i okazalo sie ze ma zapalenie ochrzestnej. Bardzo bolaca i powazna sprawa zobaczcie w googlach o co chodzi. egzamin na drugi tydzien a tak to nic ciekawego ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie choroby ucha sa bolaceeee :( ale antybiotykami wylecza szybko,bedzie dobrze :) ja koncze urlop w domu...auto jezdzi....w szoku jestem tak czy tak, obcy czlowiek po moim telefonie przyjechal 300 km zabrac moje auto, wymienil skrzynie, powymienial jeszcze inne rzeczy,dolal oleju do silnika ( wszystko w cenie skrzyni), 100 km zrobil zeby dostarczyc auto,za paliwo nie wzial.I jak tu nie wierzyc w ludzi.Ryzykowalam bardzo,ale mialam przeczucie ze mnie nie oszuka.Ja wogole mam chyba szczescie do ludzi.Zadko spotykam na swojej drodze mendy :P wypoczelam samym faktem ze nie widzialam 2 tyg. mojego szefa, ale od poniedzialku....:( dzisiaj byla mamusia z tatusiem u mnie,kupili mi butki i torbe :D i tak wogole to wszystko u mnie tez o.k , buzki Wam przesylam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze napisalam zadko? nie powinno byc rzadko???ku****a mac no zglupialam tak sie zaczelam zastanawiac....porazka osobista...zapominam gramatyke polska :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) u mnie układa się dobrze idzie wszystko w dobrym kierunku ale jest kilka problemów ;) ostatnio mieliśmy rozmowe z roberto i powiedziałm mu ze mojego nazwiska nie oddam będzie dwuczłonowe ... druga sprawa to intercyza ... mnie się wydaje ze to nie problem z nazwiskiem, nie zmienię z wiadomych względów a intercyza dla mnie to podstawa bo do tej pory NIKT mi nie pomógł prócz moich rodziców a zycie bywa okrutne i jakby co nie mam zamiaru się dzielić .... a trzecia najbardziej bolesna sprawa to miejsce zamieszkania którego tez nie zmienie ... nie po to budowałam dom aby teraz mieszkać np. z teściami a roberto chciał zawsze mieszkać tam gdzie mieszka dlatego ze wstaje i jest w pracy a w przypadku jak będzie mieszkał ze mna będzie musiał dojeżdżać ... a wiec zaczyna się ZYCIE i kolejnie problemy ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo :P choć mam jeszcze szanse wycofać się i wrócić do planu pierwszego czyli sama z kotami plus in vitro :D :P :D kolejny geburstag się zbliża i miały być poważne zmiany a ja daleko w lesie :( miłego weekendu GWIAZDY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Anja aa co na to wszystko Roberto? dość jasno określasz warunki, stawiasz go dosłownie przed faktem dokonanym ale w zasadzie to się nie dziwię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foekp
efa78, to ty autorka tego topiku? po roku czasu?? powiedz jak sie kochana trzymasz po tamtym rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja dlaczego nie zmienisz nazwiska,wiemy ;), ogolnie nie widze problemu w zadnym punkcie, jak facet cie naprawde kocha,zrobi dla ciebie wszystko.Myslisz dobrze, jestes ,,dorobiona,,, chron to.Przeciez jak bedzie super malzenstwo to te wszystkie punkty nie graja roli. Pisalam wam ze komandos chcial przyjac moje nazwisko, ale wedlug niemieckiego prawa nie wolno.W USC niemieckim wydzwaniali do Berlina,sprawdzali,nic nie moglismy zrobic.Ja mam dwuczlonowe.Na facebooku nie zmienilam, bo to moja prywatna sprawa :P trzymaj anja tak dalej...zycie potrafi byc wredne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski zakrecona jestem strasznie, mama dalej w szpitalu ale jest o niebo lepiej ;) w Londynie wsciekle upaly takiego lata nie pamietam od conajmniej 6-7 lat tutaj! oby trwalo jak najdluzej ;) ostatnio myslalam ze w tym roku na wakacjach bylam tylko tydzien, a zawsze duzo jezdzilam , a teraz nie moge bo prowadze zajecia co mnie cieszy ale jeczalam ze chce sie opalic ;) no to mam heheh Anja no i dobrze robisz! trzeba sie zabezpieczyc zeby sie nie obudzic z reka w nocniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Czekalam na TWOJA opinie :* znow przez moment sie pogubilam i myslalam ze za wiele wymagam :D Pierwsze slysze ze nie moze facet zmienic nazwiska ... dziwnie :-) Co roberto na to ... on godzi sie na wszystko ;) tyle ze mial inne plany troche przedpotopowe z mojego punktu widzenia ;) nie moze pojąć dlaczego nie mozemy zyc tak jak nasi rodzice ... przecież nic prostrzego nie ma , oni pobierali sie majac 18 20 lat zaczynali od zera a my zyjemy w innych czasach powiedzialabym delikatnie W OKRUTNYCH CZASACH :O teraz jeden drugiemu nie pomoze , zawisc niezyczliwosc dookola i jeden drugiego jakby mogl utopił by w lyzce wody .... umiesz liczyc licz na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×